Bıçak Sırtı 106. Bölüm Özeti 31 Ocak Adars Ailesini Evden Kovdu Durga Kalp Krizi Geçirdi

Bıçak Sırtı dizisinde Adars nedendir bilinmez ama ailesini evden kovacak kadar kinlenmiştir. Bana göre Parineta yüzünden böyle yapıyor ancak Adars ve Parineta ağır hakaretlerle ailesini evden kovarlar. Evden çıktıklarında Sulekha karşı gelir. Anapurna ona kızın yüzünden ailemiz bölündü derken Sulekha da acı çekmeniz gerektiğini düşünüyorum diyerek bir darbe daha vurur. Bıçak Sırtı 31 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 106. Bölüm Özeti

Şekar ve Sumi sıkıntıları birlikte aşacağız diyerek Durga ailesini evlerine götürüler. Dadi onları karşısında görünce şok olur. Sumi’nin kucağınaki bebeği gören Dadi iyice şaşkına döner. Komşular Sumi’nin kucağındaki bebeği sorar. Şekar doktorlar bebek konusunda bana yalan söyledi. Dadi bana her zaman zarar verdi ancak bundan sonra zarar veremeyecek der. Dadi’ye artık kendileri ile kalamayacağını söyler. Sumi itiraz etse de Şekar ondan susmasını ister. Parineta ve Adars ne kadar suçluysa annesinin de o kadar suçlu olduğunu söyler. Ondan evi terk etmesini ister.

Sulekha Mahes ailesinden özellikle Swara’ya dikkat etmesini ister. Parineta bir yılan büyücüsü olduğunu söyler ve onlardan çekinmediğini belirtir. Adars duvarda asılı duran Durga ve ailesinin resimlerini göstererek yabancı kişilerin burda ne işi var diye tepki gösterir. Adars büyülenmiş gibidir. 1 2020 01 25T004642.769

Mahes ailesi Dİda’nın evinde kalırken Şekar ailesi de kendi evlerinde kalıyordur. Yemek için Şekar’ın evinde buluşurlar. Bu sırada kapı çalar. Dadi kadın dernekleri ve bir de polisle kapıya gelmiştir. Müfettiş bu evin Dadi’ye ait olduğunu ve onu evden çıkaramayacaklarını söyler. Şekar da madem öyle biz de Dida’nın evine geçeceğiz der. Yemek bile yemeden evden ayrılırlar.

Bir müddet sonra Sulekha ve Parineta Dadi’yi ziyarete gelirler. Parineta Dadi’nin ayaklarına dokunarak nimetlerini alır. Dadi evden ayrıldığında Parineta ile karşılaşmış ve düşmanlıkta ortak hareket etmeye kara vermişlerdir. Sanskar ve Lakşi kilitli duran Dida’nın evini açmaya çalışırken Dadi ve Parineta onlarla dalga geçmeye devam ediyorlar. Karşılarına geçip çay keyfi yapıyorlar. Sanskar ve Lakşi kilidi kırmayı başarırken Parineta’nın çaydan dolayı ağzı yanar. Swara bizimle dalga geçemeyeceksin diye laf sokar ve içeri girerler.2 2020 01 25T004643.502

Önce bebeği odasına koyarlar. Ardından TV’yi açarlar. Haberlerde Adars’ın Mahesvari imparatorluğunun yeni varisi olduğu söyleniyordur. Durga Adars’ın kendisine nasıl davrandığını düşünür ve kalp krizi geçirerek yere düşer. Ailesi onu görünce başında toplanır. Herkes şok olurken Lakşi doktor çağırır. Durga’nın gözleri de kapanmıştır. Onu hemen hastaneye götürürler. Doktor büyük bir kalp krizi geçirdiğini söyler. Onlardan para ödemelerini ister.

Lakşi ve Sanskar tüm kartlarını denerler ancak hepsi de bloke edilmiştir. Sanskar Swara’dan formu doldurmasını isterken Lakşi ile birlikte Adars’dan para istemeye giderler. Adars başta ilgili gibi durur ve onlar için 5000 rupi çek verir. Lakşi ona teşekkür eder ve çeki almak üzereyken Adars çeki parçalarına ayırır ve sizin gibi dilencilere para verecek kadar enayi olmadığını söyler. Lakşi sen nasıl bir evlatsın diye Adars’a saldırır. Parineta gelir ve Adars’ı koltuğa oturtur. Ona saldırmaya nasıl cür’et edersiniz diye bağırır.3 2020 01 25T004644.166

Parineeta, yaşlı adama para harcamak yerine parayı yakacağını söylerken Lakşi sinirlenir. Sanskar enerjimizi bunlarla harcamanın faydası olmadığını söyler. Parineta yaşlı adam ölürse yine dilenmek için gelmeyin deyince Ragini Parineta’yı tokatlar. Parneta yere düşer. Ragini babam hakkınad böyle konuşamazsın derken Parineta bu tokat sizin için çok pahalıya mal olacak der.

Hemşire gelir ve enjeksiyon yapmalarını ister. Swara Sanskar’a para verir ve enjeksiyon getirmesini ister. Lakşi parayı nerden bulduklarını sorar. Swara ve Ragini bileziklerini satarak parayı getirmişlerdir. Aile için feda olsun diyerek herkesi duygulandırırlar. Sanskar ve Lakşi her yeri dolaşırlar ancak enjeksiyonu bulamazlar.4 2020 01 25T004641.802

Parineta Swara’yı arar. Ragini telefonu hoparlörde tutmasını ister. Parineta enjeksiyon lazım olduğunu duydum ve bütün eczanelerden satın aldım der. Bu yüzden Durga için gereken enjeksiyonu bulamayacaklarını söyler. Aile şoktadır. Bıçak Sırtı 31 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 106. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 106. Bölüm Özeti 31 Ocak Adars Ailesini Evden Kovdu Durga Kalp Krizi Geçirdi (1 Yorum)