Hayat Gibi Dizisi Neden Başlamadı? Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme 19 şubat 2019Hayat Gibi dizisinin ismi değişti ve yayın tarihi belli oldu. İsmi Bir Aile Hikayesi olan dizinin mart ayı başında cumartesi akşamları yayında olması bekleniyor.

Güncelleme 28 Ocak 2019 Eylül 2018 de çalışmalarına başlanan Hayat Gibi dizinin Kasım 2018’de Fox Tv’de başlaması bekleniyordu. Sonradan Hayat Gibi dizisinin ekonomik nedenlerden dolayı 2019’a ertelendiği duyurulmuştu. Med Yapım Hayat Gibi dizisinin Mart başında yayına çıkacağı muhtemelen de cuma akşamları yayında olacağını duyurdu.Hayat Gibi Dizisi başlama tarihi

Medyapım – Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği Hayat Gibi  dizisinden kötü haber geldi. Bir kaç bölümü çekilen dizinin afişleri de medya ile paylaşılmış ve kasım ayı başında yayına girmesi bekleniyordu; ancak Fox Tv son anda karar değiştirdi ve Hayat Gibi  dizsinin yayın tarihini ocak 2019’a erteledi.

Hayat Gibi Dizisi Neden Başlamadı?

Tanıtımı bile hazır olan dizinin yaklaşık 2 ay ertelenmesinde ise yeni sezonuna 7 kasım çarşamba akşamı başlaması beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin etkili olduğu konuşuluyor. Çarşamba akşamları bilindiği üzere Atv ekranlarında yayınlanan Sen anlat Karadeniz 10 ve üzeri reyting alarak izlenme rekorları kırmaktaydı bunun yanında Diriliş Ertuğrul dizisinin sezona da başlayıp 10 ve üzeri reyting alacağı düşünüldüğünde Hayat Gibi  dizisinin zaten 5 ve üzeri reytingler alması adeta hayal olmuştu. Hayat Gibi neden başlamadı 2

Bu durumu çok iyi sezen Fox Tv ise elinde ki dizilerden birinin final yapmasından sonra yeniden gün planlaması yapıp Hayat Gibi  dizisini çarşamba gününden başka bir güne koymayı planlıyor. Hayat Gibi  dizisi bu durumda cumartesi akşamları ocak ayından itibaren Fox Tv ekranlarında olabilir.

 Hayat Gibi Dizisi   Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran gibi oyuncuların paylaştığı Hayat Gibi Dizisi  her hangi bir gecikme olmazsa ocak 2019’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Hayat Gibi dizisi için hazırlanan tanıtım fragmanı ise aralık ayında izleyicinin beğenisine sunulacak. bilindiği üzere Amerika’da yayınlanan This Is Us dizisi uyarlaması olan Hayat Gibi dizisi daha başlamadan eleştirilerin odağında yer almıştı. Bu eleştirilerin en önemli nedeni ise  Hayat Gibi dizisi için yapılan fotoğraf çekimlerinin oldukça kötü olmasıydı. Fotoğraf çekimleri This Is Us dizinin kalitesini asla yakalayamamış ve dizinin kötü bir uyarlama olacağı eleştirileri gelmişti. Bu eleştirilerin aksine Hayat Gibi dizisi yapımcısı Fatih Aksoy daha önce bir çok uyarlaması ile uyarlama işine ne kadar başarılı olduğunu ispat etmişti.

Hayat Gibi dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız Oyuncu KadrosuHayat Gibi neden başlamadı 1