Tozkoparan Mete Kimdir? Özgür Ege Nalcı Kimdir? Kaç Yaşında?

Tozkoparan dizisi çok yakında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Televizyonlarda çocuklara hep olumsuz örnek oluşturan dizilerin olması bir çok duyarlı aileyi rahatsız etmişti; ancak şimdi çocukların rahatlıkla izleyebileceği hatta bir çok çocuğun hem ruhsal anlamda hemde bedensel anlamda gelişimine katkı sağlayabileceği bir dizi geliyor. Yapımcılığını Veya i.m.p. yapımdan Elif Hamamcı’nın üstleneceği yönetmenliğini ise deneyimli yönetmen  Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan dizisi izleyicilerine farklı ve heyecanlı bir macera yaşatmaya geliyor.

Tozkopran dizisinde hem deneyimli oyuncular hemde ilk defa kamera karşısına geçen bir sürü çocuk oyuncu olacak. Tozkoparan dizisinin gerçek başrol oyuncusu ise daha önce ismini çok da duymadığınız ancak yetenekleri ile parmak ısırtan  çocuk oyuncu Özgür Ege Nalcı  olacak.  Özgür Ege Nalcı Tozkopran dizisinde Mete isimli çocuk kahramana hayat verecek. 

Özgür Ege Nalcı Kimdir?

Özgür Ege Nalcı 2006 doğumlu ve 12 yaşında olan çocuk bir oyuncudur. Oyunculuk eğitimi almayan oyunculu dizi film ve reklam  setlerinde öğrenen bir yetenektir. Geleceğin önemli değerleri arasında gösterilen Özgür Ege Nalcı aslen Gebze doğumludur. Özgür Ege Nalcı  daha önce Beyaz Show’a konuk olması ile meşhur olmuş bir yıldızdır. Özgür Ege Nalcı  12 yıllık hayatına Muhteşem Yüzyıl, Kaçak ve Tatar Ramazan, 20 Dakika Güzel ve Çirkin, Kiraz Mevsimi ve Şubat gibi bir çok diziyi sığdırmayı başarmıştır.

Özgür Ege Nalcı’yı asıl yükselten dizisi ise tabi ki Muhteşem Yüzyıl dizisi olmuş ve dizide Şehzade Beyazıt rolünü tam 12 bölüm canlandırmıştır. Daha 5 yaşında girdiği setlerde şuanda dünya yıldızı olma yolunda ilerlemektedir.  Özgür Ege Nalcı  sadece dizilerde değil reklamlarda da adeta yıldızlaşmıştır. Özellikle Denizbank reklamında da Cuma’nın oğlu Cumartesi karakterinde de yer alması çok dikkat çekmiştir.

Tozkoparan Mete Kimdir?

Tozkoparan dizisinde Mete hasta bir çocuktur. Öğretmen olan babası ve annesi ile birlikte İstanbul’da yaşar ama Mete hasta olduğu için çocukluğunu bir türlü yaşayamaz. Mete okçuluğu çok sevmekte ve okçuluk sporunu yapmak istemektedir; hatta gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender’i de kendine örnek almaktadır ama annesi ve babası bu sporun hastalığı sebebi ile yapılmaması gerektiğini düşünmektedir.

İstanbul’da çok kısıtlanan Mete İstanbul’dan hastalığı sebebi ile küçük bir köy kasabasına gelince bu kasaba da okçuluk sporu ile tanışır ve bu spor dalında ne kadar yetenekli olduğunu kısa zamanda şampiyonluklar kazanarak ispatlar. 

Tozkoparan dizisi oyuncuları kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Özgür Ege Nalcı Kaç Yaşında?

Özgür Ege Nalcı 12 yaşındadır.

Tozkopran Tanıtım Fragmanı