İkimizin Yerine 64. Bölüm Özeti 10 kasım Sugna Trip Atar

İkimizin Yerine dizisi 64. bölümü ile 10 kasım cumartesi günü 16:30 da izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizsiinin 10 kasım da ekranlara gelecek 64. bölümünde bol bol Sugna‘nın attığı kızsal tripleri izleyeceğiz.

İkimizin Yerine 64. Bölüm Özeti

Jagdiş, hatasını fark eder ve Anandi‘yle ilgilenmek ister. Anandi bağırarak artık hiçbir işini yapmayacağını söyler. Dadisa geçerken son kısmı duyar ve Jagdiş‘e saygısızlığı  için Anandi’ye bağırır. Anandi ağlar. Dadisa Jagdiş’e bu seneki sınavlarda Anandi’yi yenmesini söyler. Jagdiş yakalanmadığı için rahatlar. Sigara içtiğini gizlemek için  dişlerini fırçalayıp kıyafetini değiştirir.

Anandi odasında Kanhaji’nin önünde ağlıyor. Ailesinin onu geri almasını istiyor. Kazan’ın evinde Govind ve Kazan, mahsulün fiyatının artmasını ve ürününü satarak Kazan‘ın borcunu ödemesini umarlar. Şiyam Sugna‘ya, pazardan sana çok yakışacak bir sari aldım giy de bakayım der. Sugna’ya yaklaşırken, uyuduğunu görür. Gülümser ve sariyi yanına koyar. Anandi Şiyam’ın getirdiği Kanhaji idolünü beğenir.

Jagdiş’in, Şiyam gibi şefkâtli olmadığı için kötü olur. Jagdiş gelip Anandi’den özür diler. Anandi Jagdiş’e artık sigara içme der ve Jagdiş kabul eder. Anandi, kötü davranışların arkasında Sunder olduğundan şüphelenir ve onunla ilişki kurmamasını ister. Jagdiş, Sunder’in arkadaşı olduğunu söyler. Anandi çok kızar ve Jagdiş’le barışmaz. Jagdiş, bir hışımla gider. Anandi ağlar. Sabah, Sugna sariyi görür.

Şiyam, giymesini ister ama Sugna, sariyi atar. Şiyam, Sugna’nın neden bu kadar mantıksız olduğunu sorar. Sugna, bana bu kadar iyi davranmana ve sevgi göstermene gerek yok der. Benim yüzümden, ailem utançla karşı karşıya kaldı, ama sen bencilce benimle evlendin. Ailemi incittin ve Madan’la düşmanlığı yeniden uyandırdın der. Şiyam’ı her şeyi mahvetmekle suçlar. Şiyam, her şeyi seni sevdiğim ve mutlu olmanı istediğim için yaptım der. Sugna dinlemez. Seni asla affetmeyeceğim der.

Dadisa ve erkekler masada öğle yemeği yiyorlar. Anandi Jagdiş’le ilgilenmiyor. Bairon, kavga ettiklerini düşünür. Dadisa, Anandi’ye ayar verir. Dadisa Şiyam‘ı bazı belgeleri almaya gönderir. Kadınlar yemekte kocalarının tabağından yerken, Sugna kendine yeni bir tabak alır. Dadisa, Şiyam’ın tabağından yemesini söyler. Bu şekilde, çiftin arasındaki sevgi artacak der. Ayrıca bu bizim evin geleneğidir. Sugna, Dadisa’yı yok sayar.

Dadisa onu durdurur ve dinlemediği için bağırır. Şiyam’ın tabağında yemesi için ısrar eder. Sugna yemekten kalkar ve kurallara uymam ya da kocamın sevgisini kazanmam gerekmiyor der. O öfkeyle gider. Şiyam tüm bunları görür. Dadisa Şiyam için kötü olur ve Sugna’yı takip eder. Çok kibirli olduğu için Sugna‘ya bağırır. Neden hep suratsızsın, Şiyam, seninle evlenerek sana büyük bir iyilik yaptı, ona saygısızlık etmemelisin der.

Aşağı inip Şiyam’ın tabağından yemesi için ısrar eder. Şiyam gelir ve Dadisa’ya, Sugna’yı rahatsız eden hiçbir şeye ihtiyacım yok, onun eylemlerine üzülmedim der. Sugna’yı rahat bırak der. Dadisa, bir gün Sugna’yı bu kadar özgür bırakmadan pişman olacaksın deyip gider. Şiyam, Sugna’ya boş ver onu, ben senin mutluluğunu önemsiyorum der. Beni sevmediğini biliyorum ama bunu umursamıyorum der.

Hizmetçi gelip Şiyam’a bir not verir. Şiyam okuyup üzülür. Jagdiş odasında ders çalışır. Sunder gelip onu çağırır. Jagdiş, ders çalışmalıyım diye gelmez. Sunder, Jagdiş’i, sen çok zekisin, çalışmana gerek yok diye ikna eder. Saati Ballu’dan alacağını hatırlatır.  Jagdiş, Dadisa’ya gidip para ister.

Dadisa, çok fazla para harcadığını söyleyerek reddeder. Jagdiş biraz şirinlik yaparak Dadisa‘dan 500 rupi alır. Jagdiş Sumitra’ya gider ve ondan da 500 rupi alır. Mutlu mesut parasını sayarak çıkar. Anandi’yi görünce parayı arkasına saklar. Anandi şaşkın.

İkimizin Yerine 10 Kasım Özeti

Jagdiş Sunder’e parayı aldığını söyler. Anandi bunu görür ve ne konuştuklarını merak eder. Gehna gelir. Anandi Sunder’i sevmediğini ve Jagdiş’in onunla arkadaş olduktan sonra ders çalışmadığını söyler. Sigara içtiğini anlatmak üzereyken kendini tutar. Sınav döneminde Jagdiş’in başını belaya sokmak istemez.

Jagdiş değişmezse, sınavlardan sonra Sumitra‘ya söylemeyi düşünür. Jagdiş ve Sunder, Ballu’ya gider. Jagdiş, Ballu‘ya 300 rupiyi verip saatini alır. Jagdiş oynamak istemez. Yine çocuklar onu kızdırıp oynatır. Jagdiş kart oynar ve tüm parayı kazanır. Sunder, Ballu’ya neden Jagdiş’in kazanmasına izin verdiğini sorar.

Ballu, Jagdiş’in bir kez kazanmasına izin vererek yine oynatacağını söyler. Sunder Jagdiş‘le gider. Şiyam, Madan’ın evine gider. Radha not yazarak onu görüşmeye çağırmıştır. Radha oğluna Sugna olmadan eve dönmesini söyler. Şiyam, Sugna’yı bırakamam der. Radha çıldırır ve Sugna için bütün ilişkilerini kopardığını söyler.

Şiyam, Sugna’nın şimdi eşi olduğunu Radha‘ya kabul ettirmeye çalışır. Annesinin duasını alıp gitmek ister. Madan, Tauji ve karısı kapıda duruyor. Şiyam herkesin duasını alıp gider. Madan, Şiyam’ın kendi başına ziyarete geldiğini düşünür. Tauji, Şiyam’ın kesinlikle döneceğini söyler. Evde, Şiyam Sugna’ya küçük bir kutu verir. Sugna açmayı reddeder. Şiyam ısrarla açtırır. Şiyam yarın Jagdiş‘in koluna bağlaması için “Rakı“ (Kardeş bayramı için bileklik) almıştır. Sugna etkilenir.

Mutfakta, Anandi ve Sumitra yarın için yemek yapar. Jagdiş Sumitra’ya niye gece gece sütlaç yaptığını sorar. Sumitra, yarının “Rakı bayramı“ olduğunu hatırlatır. Jagdiş, neden önceden hatırlatmadın, şimdi Sugna’ya ne vereceğim diye annesine bağırır. Jagdiş odasında bir boncuk kolye ve not bulur. Not Anandi’den. Anandi Sugna‘ya kolye yapmış ki, Sugna Jagdiş’in unuttuğu için üzülmesin. Jagdiş mutlu. Sabah, herkes dua eder.  Jagdiş odasında hazır olur. Sunder gelip kolyeyi çalar.

Jagdiş Sugna‘ya vereceği kolyeyi arar. Sunder yakalanmaktan korkar, kolyeyi buldum diye Jagdiş’e verir.  Dadisa iki oğluna “Rakı“ verir, çünkü kız kardeşleri yoktur. Basant, Dadisa’ya para verir. Sunder onu görür. Bairon, Dadisa’ya bir elbise verip onu mutlu eder. Sugna Jagdiş’e, Rakı bağlar. Jagdiş de, Anandi‘nin yaptığı boncuk kolyeyi verir. Sugna mutlu olur. Jagdiş, Anandi’ye mahcuptur. Sugna Anandi’ye de Rakı bağlar ve hediye ister. Anandi ne yapacağını bilemez.

Jagdiş, Anandi adına Sugna‘ya para verir. Herkes çok mutlu. Dadisa Jagdiş’in parayı Sugna için istediğini düşünür. Jagdiş, ders çalışma bahanesiyle Sunder’le gider. Anandi, erkek kardeşi olmadığı için kötü olur. Gehna, Raki’yi Kanhaji’ye bağlamasını söyler. Anandi Şiyam’a bakar ve koluna Rakı bağlaya bilir miyim diye sorar. Şiyam memnuniyetle kabul eder. Anandi Şiyam‘a Rakı bağlar ve onunla kardeşlik bağı kurar. Sugna mutlu. Şiyam, Anandi‘ya para verir.

Sunder Jagdiş‘e, Sugna’ya para vermene ne gerek vardı der. Jagdiş, onu mutlu ettim ve buna değdi der. Jagdiş hala 200 rupisi duruyor, Sunder ile sinemaya giderler. Basant, Gehna’ya yeni ilaç reçetesi verir. Sağlığına iyi geldiği için şarkı söylemeye devam et der. Gehna mutlu olur. Ayrıca doğmamış çocuğa da iyi gelir der. Şiyam bunu duyar. Gehna gidince, Basant Şiyam’ı görür ve bir şey mi istiyorsun sorar. Şiyam, müzik bebeğe iyimi geliyor diye sorar.

Dadisa Jagdiş’i okurken uyuyakaldığını görür ve çok çalıştığı için mutlu olur. Dadisa Anandi’nin uyanık olduğunu görünce uyumaya gitmesini söyler. Anandi, uykusu gelmediğini söyler. Dadisa odama yağ getirip ayaklarıma masaj yap der. Dadisa, Jagdiş’in odasına gidip onu uyandırır. Anandi’yi ders çalışıyor diye onu dövmelisin der (Cadı). Anandi, mutfakta yağ ısıtıyor. Eğer ailemin evinde olsaydım, rahatça ders çalışırdım, neden beni erken evlendirdiler diye söylenir.

Daha fazla ağlayarak annesini özler. Arka planda şarkı çalarken Anandi Dadisa’nın ayaklarına masaj yapar. İki kez gitmeye çalışır ama Dadisa bırakmaz. Şiyam, Sugna‘ya bir radyo almak için dükkandadır. Yeteri kadar parası yoktur. Satıcıya sonra alacağını söyler. Satıcı gülerek, sen köyün en zengin ailesinde iç güveyisin, aramızda paranın lafı olamaz der. Şiyam kötü olur. Basant, Bairon ve Dadisa iş konuşurken, Şiyam eve gelir. Şiyam, gidip lokanta gibi bir yerde çalışacağını söyler.

İkimizin Yerine 64. Bölüm Fragmanı