Muhteşem İkili Yasemin Kimdir? Türkü Su Demirel Kimdir? Kaç Yaşında?

Muhteşem İkili dizisi 1 kasım perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Son zamanların en çok dikkat çeken dizisi olan Muhteşem İkili Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol ikilisi bir araya getirecek. Dev bütçesi ve bol aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisi karşılayacak olan Muhteşem İkili  dizisi bilindiği üzere Amerikan yapımı Tango & Cash dizisinin uyarlaması olacak.

Muhteşem İkili dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Ekranların yeni yüzü Türkü Su Demirel’in hayat vereceği Yasemin karakteri olacak. Muhteşem İkili dizisinde Yasemin Yüksel müdürün kızıdır Mert Barca’ya aşık bir polis memurudur. Mert Barca’ya yıllardır platonik bir aşk beslemektedir.. Türkü Su Demirel daha önce hiç bir dizi de oynamamış olmasına rağmen duru güzelliği ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Muhteşem İkili Yasemin Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Yasemin İstanbul Organize Suçlar Şubesinde yeni göreve başlamış çaylak ama güzel bir polis memurudur. İstanbul Organize Suçlar’ın müdürü Yüksel müdürün kızıdır. Yasemin güzel olduğu kadar akıllı da bir kızdır; ancak yıllardır Mert Barca’ya platonik bir aşk beslemektedir. Herkes Yasemin’in Mert Barca’ya aşık olduğunu bilmektedir. Nilüfer’in de çocukluk arkadaşıdır. 

Türkü Su Demirel Kimdir?

Türkü Su Demirel Sinema Güzeli Yarışması birincisi olarak 2017 de güzelliğini tescillemiştir. 1990 doğumlu olan bu güzel ve yetenekli kız aslında bir mimardır. İstanbul Kültür Üniversitesinde mimarlık eğitimi alan  Türkü Su Demirel üniversite eğitimini dizi oyuncusu olabilmek için askıya almıştır. 15 Eylül 1998 de İzmir Tire’de doğan bu güzel kızımız aslan ise Iğdır’lıdır. Hem ığdır hemde İzmir güzelidir. 1,72 cm boyunda olan Türkü Su Demirel Yasemin karakteri ile geleceği adına güzel bir adım atmak istemektedir bu nedenle de Muhteşem İkili dizisinde başlamayı kabul etmiştir.

Türkü Su Demirel Kaç Yaşında?

Türkü Su Demirel şuanda 20 yaşındadır ve 21 yaşından gün almıştır. Türkü Su Demirel 15 eylülde doğum gününü kutlamıştır.

Türkü Su Demirel Boyu Kaç Cm?

Türkü Su Demirel kadınlar için oldukça uzun mankenlik ve modellik için ise kısadır. Türkü Su Demirel’in boyu 1.73 cm’dir.

Türkü Su Demirel’in İnstagram adresinde 26.000 takipçisi vardır

Muhteşem İkili Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınızOyuncu Kadrosu

Etiketler

Muhteşem İkili Yasemin Kimdir? Türkü Su Demirel Kimdir? Kaç Yaşında? (2 Yorum)

    • İnanın çok dikkat etmeye çalışıyorum ama o kadar çok makale yazıyorum ki bazen dakikalar ile yarışıyorum. Bu nedenle de bazen dikkatsizlik yapabiliyorum.