Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Fragmanı Subbu İşita’nın Boynunu Sıktı

Sev Yeter dizisinde İşita nın Subbu hakkındaki endişeleri artmaya başlamıştır. Bunun için 7 aylık uçak kazaları ile ilgili bütün haberleri incelemiş ancak bir sonuca ulaşamamıştı. Bu durumu Raman ile paylaşan İşita Simmi ye gerçekleri anlatmaya karar vermişti. İşita ve Raman Simmi nin yanına gelmişler ve Subbu nun bazı şeyleri gizlediğini söylerler. Simmi her şeyi bildiğini ve Subbu nun gerçekleri söylediğini belirtir. Ardından Subbu gelir ve gerçekleri gizlediği için özür diler. Aslında eskii karısı Lakşmi’nin çocukları Kartik ile 10. kattan aşağıya atlayarak intihar ettiğini söyler. Sev Yeter 26 Kasım Pazartesi Özeti başlıyor.

Simmi ve Ananya dan yaşamaya dair bir umut aldığını söylüyor. Sujata kızının intiharı seçmesinin ardından bana çok yardım etti ve onun sayesinde hayata tutundum. Hala psikolojik destek alıyorum diyor. Simmi sana güveniyorum diyor ve planlanan tarihte evleneceklerini söylüyor. İşita Subbu nun çok yalan söylediğini hatırlıyor. Bunu Bayan Bhalla ya anlatıyor. Bhalla Romi de çok yalan söyler ama Subbu evlendikten sonra düzelecektir diye Subbu yu savunur. Raman Simmi ye dürüst birisiyle evlendiği için şanslı olduğunu söyler. Adi Raman ile bilim dersine gidiyor. Ancak Adi bu dersi hiç sevmediği için bir an önce eve gitmek istiyor. Bu sırada güzel bir kız kayıt yaptırıyor. 

Raman bir yere kadar gitmiş ve işi bitince Adi nin bir yere bakarak daldığını görüyor. Adi bilim sınıfına kayıt yaptıracağını söylüyor. Raman neden fikrini değiştirdiğini merak ediyor. Adi kayıt sırasında kızın adının Vini olduğunu öğreniyor. Yarın okula gelmek için sabırsızlanıyor. İşita nın aklında Subbu var. Lakşmi nin neden intihar ettiğini bilmek istiyor. Mihika ile değerlendirme yapıyor. Mihika Abhi nin kendilerine yardımcı olacağını söylüyor. Abhi ile buluşmaya gittiklerinde Abhi Londra da bir arkadaşı olduğunu ve yakında Subbu hakkında bilgi alacaklarını söylüyor. 

İşita eve döndüğünde Subbu yu bebekle ilgilenirken görüyor. Simmi yarın mahkemede evleneceklerini söylüyor. Raman çok sevinirken İşita şoktadır. Bala Subbu ile konuşuyor. Neden anneme Lakşi hakkında bir şey söylemedin diyor. Subbu nasıl söylerdim böyle bir şeyi diyor ve yarın ki nikahta şahitlik yapmasını istiyor. Bala Vandu ile birlikte her zaman yanında olacağını söylüyor. Subbu Bhalla nın bir gün sonra acı çekmeye başlayacağını düşünüyor. Adi okula büyük bir heyecanla gidiyor. Raman çok şaşkın. Adi Vini nin de 8. sınıfa gittiğini görünce çok seviniyor ve onun yanına oturuyor. Adi Vinni den gözünü alamazken Vinni onunla tanışıyor.

Ertesi gün Simmi ve Subbu nun nikahı için hazırlıklar tamamlanmıştır. İşita Londra da Subbu yu tanıyan bir akrabasıyla iletişime geçiyor. Adı Şaila olan bu kadın Simmi ile Subbu nun nikahını ne olursa olsun durdurmasını istiyor. Onların çok tehlikeli olduğunu söylüyor. İlk uçakla geleceğini ve gerçekleri herkese anlatacağını söylüyor. Telefonu kapatıyor. İşita bu evliliği durdurmak zorunda olduğunu söyler ve Raman’ı arayarak lastiğinin patladığını söyler ve ne pahasına olursa olsun ben gelmeden nikaha devam etme diye uyarır. Sujata nın da Şaila dan haberi olmuştur. Subbu yu yanına çağırır ve bir an önce evlenmesini ister. Sujata hemen evlenmeleri gerektiğini söylerken Raman İşita nın sözlerini düşünür ve nikahı geciktirmeye başlar. 

Ancak daha fazla beklemezler. İmzayı atmak için harekete geçtiklerinde kalem yazmaz. Raman arabada kalem olduğunu söyler ve getirmeye gittiğinde İşita ile karşılaşır. İşita bildiklerini anlatır ve bu evliliğin olmayacağını söyler. İçeri girdiklerinde Subbu imzayı atmak üzereyken İşita içeri girer ve onun elinden kalemi alıp fırlatır. Bu evliliğin olmayacağını Subbu nun bir şeyler gizlediğini söyler. Simmi ve ailesine dışarda bilgiler verirken Şaia dan bahseder. Subbu İşita nın karşısına gelir ve her zaman hayatımı mahvettin diyerek büyük bir sinirle boğazına sarılır. Raman ve ailesi Subbu yu zorlukla ayırır. 

Sujata Şaila nın buraya gelmesi durumunda işlerin iyice kötü olacağını söylerken Subbu büyükelçiliği arayarak Şaila dan şikayetçi olur. Şaile havaalanında göz altına alınır. İşita onu aradığında ne olduğunu anlayamadığını ve şu anda gözaltında olduğunu söyler. Subbu her şeye rağmen Simmi ile evleneceğini ve ona cehennemi yaşatacağını söylüyor. Sev Yeter 116. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 116. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Fragmanı Subbu İşita’nın Boynunu Sıktı (1 Yorum)