Hekimoğlu Selin Kimdir? Selin ve Ateş Yeniden Evlenecek mi?

Belçim Bilgin ekranlara Hekimoğlu dizisi ile dönüyor. İlk sezonunda 14 bölüm yayınlanabilen ve yeni sezona 15. bölüm ile başlayacak olan Hekimoğlu dizisinde Belçim Bilgin sürprizi yaşanacak. Belçim Bilgin  Hekimoğlu dizisine 5 bölüm konuk olarak katılacak ve Ateş Hekimoğlu’nun ski eşi avukat Selin Kurt olarak ekranlarda yer alacak.

Hekimoğlu dizisinde yeni sezonun 2. bölümü yani 16. bölümde kadroya dahil olacak Belçim Bilgin Selin karakteri ile diziye büyük renk katacak.

Hekimoğlu Selin Kimdir?

Hekimoğlu dizisinde Selin Kurt Ateş Hekimoğlu’nun eksi eşidir. Başarılı bir avukat olan Selin yaşadıkları büyük geçimsizlik nedeniyle yıllar önce Ateş Hekimoğlu’ndan boşanmak zorunda kalmıştır. Selin şimdi evli ve çocukludur; ancak Selin’in yeni eşi tanı konulamayan bir hastalığın pençesindedir.

Her ne kadar Ateş Hekimoğlu Selin’i unutamasa ve onsan sonra hiç bir kadınla ilişki kuramasa da Selin Kurt evlenmiş ve kendine yeni bir dünya kurmuştur. Ateş Hekimoğlu da zaten kendisi ile geçinmenin zor olacağının farkındadır; ancak yine de Selin’e kırgındır.

Selin’in ise Ateş’e işi düşmüştür. Başarılı bir avukat olan Selin’in yeni eşi ağır bir hastalık geçirmektedir; ancak doktorlar adamın geçirdiği bu hastalığa bir tanı koyamamışlardır. Selin her ne kadar gelmek istemese de eşini yaşatmak için Ateş’in insafına kalmış ve kapısına gelmiştir. Hekimoğlu dizisinde Selin’in gelişiyle hastanede dengeler değişecek Ateş Hekimoğlu tanınamaz hale gelecektir.

Hekimoğlu Selin ve Ateş Yeniden Evlenecek mi?

Hekimoğlu dizisinin orijinal versiyonu olan olan House Md dizisinde de  aynı sahnelere yer verilmiştir ve Gregory House’un da eski eşi diziye dahil olmuş ancak sonrasında yeniden bir evlilik olmamıştır.  Birebir uyarlama olan Hekimoğlu dizisinde Ateş ve Selin arasında yeniden bir evlilik söz konusu olmayacaktır.

Hekimoğlu Selin Ne Zaman Gidecek?

Bir çok izleyici Hekimoğlu dizisinde Selin karakterini çok sevecek ve Ateş’e çeki düzen verdiği için onun gitmesini istemeyecek ancak ne yazık ki Belçim Bilgin sadece 5 bölüm diziye konuk olacak ve Selin karakteri Hekimoğlu dizisinin 21. bölümünde diziden ayrılacak. blank