Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir? (Furkan Andıç Kimdir? Sevgilisi Kim?)

10 mayısta çekimlerine başlanan Her Yerde Sen dizisinin yakışıklı erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç dizi de aşırı karizmatik ve kuralcı bir karakter olan Demir Erendil karakterine hayat verecek. Son olarak Star TV’nin Kardeş Çocukları dizisinde ayrılan Furkan Andıç yeni dizisi Her Yerde Sen’de oynayacağı Demir karakterini çok sevdi nasıl sevmesin ki Demir Erendil karakterinin son yılların en karizmatik karakteri olması için bir yandan set ekibi ve post prodüksiyon diğer taraftan da Her Yerde Sen senaristleri seferber olmuş.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Demir büyük bir şirketin başında olan yakışıklı bir iş adamıdır. Daha hayatın başında olan Demir çok yakışıklı bir genç olsa da çok fazla kadınlara yüz vermeyi onlarla takılmayı sevmez; bunun yerine daha kurallı ve disiplinli kadın erkek ilişkilerini sever. Demir rahat bir nefes alabilmek için manzaralı ve bahçeli bir villa satın alır; ancak villayı satın almadan önce de bir kaç defa karşılaştığı ve anlaşmakta çok zorlandığı Selin ile aynı evi satın aldığını sonradan fark eder. Sürekli karşılaşan bu iki genç işi iddiaya döker ve sen terk edeceksin ben terk edeceğim derken bir birlerine aşık olduklarının farkında bile varmazlar.Her Yerde Sen Demir

Demir’in hayatında her şey iyi giderken Demir hayatın tadının aslında Selin yanındayken geldiğini fark eder ama hem inat hemde bu iki aşık bir türlü bir birlerine açılamazlar.

Her Yerde Sen dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız. Her Yetde Sen Oyuncu

Furkan Andıç Kimdir?

4 Nisan 1990 da İstanbul da hayata gözlerini güzel bir bahar günününe açan Furkan Andıç  lise eğitiminin ardından Kiev Politeknik Universitesi’nde ekonomi eğitimi almaya gitti ama dil konusunda sorunları olan Furkan Andıç önce orada hazırlık sınıfında dil eğitimi aldı ama sonradan denklik sorunları ortaya çıkınca İstanbul’a dönd ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne devam etti. Furkan Andıç eğitim hayatının büyük kısmında tam 11 yıl lisanslı basketbolcu olarak maçlara çıktı.

Oyunculuk kariyerine reklam filmleriyle başlayan Furkan Andıç Eti Bi Dolu, Vatan Computer,  Turkcell ve Marmara Forum AVM reklamlarında oynadı. Reklamlarda yakışıklılığı ile çok dikkat çekmeyi başaran Furkan Andıç ilk dizi teklifini ise Kolej Günlüğü dizisinden aldı ve dizide yer alarak önemli bir deneyim yaşadı.  Dönemim önemli gençlik dizilerinden biri olan Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisinde ciddi manada tanınan ve hayat verdiği Selim karakteri ile sevilen Furkan Andıç daha sonra Umutsuz Ev Kadınları ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde başrol oynadı. Son dönemde ise Kırgın Çiçekler, Tatlı İntikam ve Meryem dizilerinde de oynayan Furkan Andıç 2018 de ise Kardeş Çocukları dizisinde yer aldı ama dizi bitmeden Furkan Andıç dizi de rolü bitince ayrıldı ve Her Yerde Sen dizisine geçti.her yerde sen Furkan Andıç

Furkan Andıç’ın Sevgilisi Kim?

5 Kasım 2018’de Furkan Andıç ve uzun süredir sevgilisi olarak bilinen Dilan Çiçek Deniz ayrıldı. Daha sonra Furkan Andıç’ın ismi başka bir isim ile anılmadı.

Furkan Andıç Aslen Nereli?

Furkan Andıç aslen Trabzon’lu olsa da anne tarafından Boşnak kökenli olmaktadır. Furkan Andıç İstanbul’da doğmuş ve Ataşehir’de büyümüş ve eğitim almıştır.

 

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir? (Furkan Andıç Kimdir? Sevgilisi Kim?) (1 Yorum)

  1. Sen anlat karadeniz yeni sezon icin ne olur nefes karakteri oynayan oyuncu devam etsin tahir nefessiz nefes tahirsiz olmuyor