Hercai Zehra Öldü mü? Feride Çetin Hercai’dan Neden Ayrıldı?

Güncelleme 20 Haziran 2020 Feride Çetin doğum yaptı; anne oldu, bebeğini büyüttü ve yeni sezonda Hercai dizisi ile yoluna devam etme kararı aldı. Feride Çetin Hercai dizisinin 3. sezonu ile Atv ekranlarında Zehra rolü ile karakterini canlandırmaya devam edecek.

Hercai dizisinin 17 ocak 2020 cuma akşamı ekranlara gelecek 29. bölümünde dizide çok önemli bir ayrılık yaşanacak. Daha önce Hercai dizisinden dizi de Keriman karakterine Eylem Tanrıver zorunlu nedenlerlen ayrılmıştı. Şimdi de Hercai dizisinden yine zorunlu nedenler ile Feride Çetin ayrılacak. Bilindiği üzere Feride Çetin Hercai dizisinde Zehra Şadoğlu karakterine hayat vermekteydi ve Şadoğullarının büyük gelini ve Hazar Şadoğlu’nun eşi olarak yer almaktaydı aynı zamanda dizi de başrol oynayan Ebru Şahin’nin yani Reyyan Şadoğlu’nun da annesi olarak izleyicisinin sevgilisi olmuştu. Feride Çetin Hercai’dan Neden Ayrıldı?

Feride Çetin Hercai’dan Neden Ayrıldı?

Hercai dizsinde bundan aylar önce 24 yaşında biz kız annesi olan Zehra’nın yeniden hamile kaldığını öğrenen izleyici acaba ne olacak yıllar sonra böyle bir senaryo neden yazıldı 40 yaşında ki kadına demişti ancak o zamanlar nedeni anlaşılamayan bu durum bir zorunluluktan ibaretti.

40 yaşında olan Feride Çetin ekim 2019 da sinema yazarı Murat Özer ile evlenmiş ve bir an önce anne olmak istemişti.Hercai Zehra neden yok neden ayrıldı

Karnı iyice büyüyen ve yaşı itibari ile riskli bir gebelik ile karşı karşıya olan Feride Çetin çok sevdiği Hercai dizisi kadrosundan ayrılmak zorunda kaldı. Feride Çetin’in karnı şiştiği ve bu durumun gizlenemeyecek duruma geleceği için Feride Çetin’e Hercai dizisinde de gerçekte olduğu gibi hamile rolü yazıldığı anlaşıldı.

Hercai Zehra Öldü mü?

Hercai dizisinin ilerleyen bölüm senaryolarının tam olarak nasıl şekilleneceğini bilememekle birlikte deneyimli oyuncu Feride Çetin’nin Hercai dizisi yapımcısı Mia Yapım’dan ayrılmak için izin istediğini biliyoruz. Bu ayrılık kısa süreli bir ayrılık olmayacağı için Zehra karakteri Hercai dizisi senaryosundan çıkarılacaktır diye tahmin ediyoruz. Bu çıkarma da muhtemelen ölerek olacaktır.

Bizim tahminlerimize göre Feride Çetin Hercai dizisinden ölerek ayrılacaktır. Hercai dizisinde muhtemelen Zehra ölecektir.Hercai Zehra Öldü mü

Hercai Zehra Nasıl Ölecek?

Hercai dizisinde Zehra karakterinin ayrılması senaryoya da bir hava katacaktır zira son zamanlarda senaryo da aksiyon neredeyse durma noktasına gelmişti. Star Tv bir de Cuma akşamına Babil dizisi gibi çok önemli bir diziyi Hercai dizisine rakip koyacak bu durumda Hercai dizisinde Zehra’nın ölmesi büyük yankı uyandıracak ve Aylanbeyler ile Şadoğlu aileleri arasında ki savaşın ateşlenmesini neden olacaktır.

Hercai Zehra Öldü mü? Feride Çetin Hercai’dan Neden Ayrıldı? (1 Yorum)