Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenecek mi?

Sefirin Kızı dizisi pazartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olarak izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Çok farklı ve orijinal senaryosu ile izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Sefirin Kızı dizisinde bir çok izleyicinin kafasında ki en önemli soru Nare ile Sancar’ın gelecekleri oldu.

Sancar deli gibi Nare’yi severken ve bir çok gerçek ortaya çıkmak üzereyken öfkesine yenik düşen Sancar Menekşe ile evlenmiş hatta bu evliliğin sonunda Menekşe ile Sancar karı koca olmuşlardı. Bu durum karşısında kendini tutamayan Nare’nin de hayalleri yıkılmıştı; çünkü Nare Sancar’ın kendisini yüz üstü bıraktığı o geceden sonra hiç bir erkeğe dokunmamış ve kalbine hiç bir erkeği almamıştı. Sancar’ın bu hareketi de Nare’ye bir karşı hamle hakkı doğursa da Nare şimdilik kimse ile hiç bir gönül ilişkisi düşünmeyip kızı ile yeni bir hayat kurmaya odaklanacak ancak işler hiç de Nare’nin beklediği gibi olmayacak.

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenecek mi?

Sancar’ın hem ortağı hemde sadıcı yani en yakın arkadaşı olan Gediz Nare’ye aşık olacak bu aşkını da ne Nare’den ne de Sancar’dan saklamayacak. Sefirin Kızı çekimlerinden bu sahneleri gördük yani izleyiciler Gediz’in aşk itiraflarını çok yakında görürler ancak her şeye rağmen Nare kolay lokma değil. Yani Gediz ne yaparsa yapsın Nare’yi kolay ikna edemeyecek. Nare’nin Giydiği Elbiseler için >> Sefirin Kızı Oyuncu Kıyafetleri

Hatta Nare Gediz’in gölgesi altında  yaşamayı bile istemeyecek yani Gediz ev tutmak ve iş vermek isteyecek ancak Nare ne işi ne de evi kabul etmeyecek kendi ayakları üzerinde durmak isteyecek.

Gediz Nare’yi öyle temiz ve katıksız sevecek ki belki de bu aşk başka bir yerde bu yaşanan olaylar yaşanmadan olsaydı yani Gediz ile Nare uçakta tanışsalar ve Nare Sancar’ın yanına gelmeseydi Gediz Nare’ye acılarını unutturur hemde Melek’e çok güzel baba olurdu ancak Sancar varken ve Nare her gün Sancar’ı görürken şimdilik kalbini Gediz’e veremeyecek. Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenecek mi

Sancar Kıskançlık Krizlerine Girecek

Sefirin Kızı dizisinde Sancar deliler gibi sevdiği Nare’sini Sancar’a kaptırmak istemeyecek ancak Sancar’ın elinden hiç bir şey gelmeyecek çünkü Sancar Nare’nin hiç bir şeyi değil. Tek ortak noktaları kızları ve habersiz aşkları.

Sancar’ın Nare’ye karşı en önemli kozu Melek olacak. Nare’yi Melek üzerinden konrtol etmeye çalışan Sancar’ın işi de hiç kolay olmayacak zira Nare’de çok inatçı çıkacak ve bir türlü pes etmeyecek.

Sefirin Kızı Nare ile Sancar Evlenecek mi?

Sefirin Kızı dizisinin ilerleyen sezonlarında Gediz ile Nare’nin evlenmesini bekliyorum ancak Nare ile Sancar’ı evlenmesi imkansız zaten bu evlilik olsa dizi biter. Sancar eğer Kavruk’un sözünü dinlese ve daha dokunmadan Menekşe’yi uzak tutsaydı kendinden ve konaktan işte o zaman Nare ve Sancar’ın bir şansı daha olabilirdi.Sefirin Kızı Nare ile sancar Evlenecek mi

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenecek mi? (9 Yorum)

 1. Gedizi seviyorum nare ile evlenmeli Gediz çok güzel konuşan birisi bence kendini ifade edebilen bir şekilde her şeyi duzelde bilecek birisi

 2. Ben çok sevdim bu diziyi bence Gediz ile nare evlenmeli diziyi sadece Gediz için seyrediyorum. Gedizi çok seviyorum kendini ifade edebilen çok güzel konuşan birisi bence.

 3. 65 yaşındayım bu yaşa kadar seyrettiğim en başarılı dizi her bölümü tekrar tekrar seyrediyorum.emeği geçen herkesi kutluyorum yönetmeni ve yazar ekibini de ayrıca tebrik ediyorum bu nasıl güzel bi senaryo bu nasıl başarılı bir yönetmen.Sizler nasıl bu kadar başarılı gençlersiniz. Oyuncular zaten çok başarılı sanatçılar hepsini çok seviyorum Allah başarılarının devamını nasip etsin.

 4. Kesinlikle benim düşüncelerimle aynı şekilde özetlemişsiniz diziyi. Sancar Menekşe’ye dokunmasaydı belki Nare’yle bir şansları daha olabilirdi. Ama Sancar Nare’yi tamamen kaybetti. Gerçek sevgi Gediz’in Nare’ye duyduğu aşk. Bence zamanla Nare Gediz’i sevecek. Selvi boylum al yazmalımdaki gibi emek kazanacak. Zaten kişilik ve donanım olarak Gediz Nare için daha uygun bi partner. Anlayışlı, kültürlü, yapıcı, sevdiği için her şeyi göze alabilecek bi karakter ve çok daha yakışıklı bir adam Gediz. Nare gibi asil bir kadını o hak ediyor.

 5. Nare abla Sancar abi melek elvan abla Yahya abi Gediz abi menekşe abla kısacası hepiniz hepinizi çok ama çok seviyorum lütfen beni için Melek’i öpün hemde Sefir’e bir çift sözüm var meleğe çok çok kötülük yaptı sana çok kızdımm bır daha yapma lütfen hepinizi Aydın Karacasu yeniceye bekliyorum lütfen gelin hepinizi ağırlamaktan mutluluk duyarım Nare abla senden bir isteğim var bana bildiğin dilleri öğretir misin melek senide beklerim hoşçakalın

 6. Yanlışınız var hiçte sizin dediğiniz gibi olmayacak. Sancar’ın oyuna geldiğini zaten biliyoruz ve bunun öncesi sonrası da var. Gediz’in ne kadar tehlikeli olabileceğini göreceksiniz.En yakın arkadaşın eşine aşık olmakta ne bilm. Gediz’in Sancar’la olan bir hesabı var siz hemen peşin hüküm verdiniz ama izleyip göreceksiniz.

  • Bir kere Sancar’ın eşi Nare değil O yüzden gayet de Gediz Nare’ye aşık olup evlenebilir.

 7. Ben Sefirin kızı dizisini severek izliyorum En çok da Gediz karakterine seviyorum Uraz Kaygılaroğlu çok iyi oynuyor karakterin hakkını veriyor senaryo muhteşem 4 bölüm tanıtımında Gediz Sancar’a SEVİYORSAN İNANIRSIN diyor o kelime içime işledi!
  Sancar Nare’yi hak etmiyor Gediz Nare’yi çok seviyor ve Nare’yi sahip çıkıyor!
  Nare ile Gediz evlenirse daha iyi olur çok seviniriz!

  • Gediz geçmişte ne yapmış önemli değil. Sancar geçmişte de sevdiğine sahip çıkmadı. Şimdide sahip çıkmadı. Nare’yi değil başka kadını tercih etti ve Nare ile mutlu olma ihtimallerini yok etti. Kimse Sancar a hiç bir şeyi zorla yaptırmadı. Nare onurlu olmalı ve kendine başkasıyla hayat kurmalı