Yemin 156. Bölüm 157. Bölüm Özeti 6 Ocak 7 Ocak Fragmanı

Yemin 7 Ocak Fragmanı

Cemre’yi görmeye ve Cemre ile anlaşmaya giden Cavidan’ı büyük bir süpriz beklemektedir. Yangından kurtarılarak hastahaneye kaldırılan Cemre kendine gelmiştir. Cemre’nin neler çevirdiğini öğrenmek isteyen Emir hastahaneye gitmek üzere yola çıkar ancak Cavidan Emir’den daha önce gidip Cemre ile anlaşmak ister. Cavidan Cemre’ye yeniden ortak hareket edip Emir ile Reyhan’ı ayırmayı teklif eder; ancak Cemre dersine iyi çalışmıştır. Cavidan’ı kendini güvendiren Cemre’nin tek amacı Cavidan’dan intikam almaktır.

Cemre hastane kapısını kapatır ve Cavidan’ın boğazına sarılır. Cemre’ye güvenip savunmasız yakalanan Cavidan’ın hayatı tehlikededir. Cemre kapı açılmasın diye kapının önüne dolabı itmiştir; ancak Cemre’nin tek ziyaretçisi Cavidan değildir. Peki Cavidan’ı Cemre’nin elinden kim alacaktır?Yemin 7 ocak özet

Diğer taraftan hayatı normale dönen Reyhan okuluna devam edip diploma almak ister. Emir başta bu diplomaya gerek olmadığını söyler ve yorulacağı gerekçesi ile Reyhan’ın okula devam etmesini istemez; ancak Reyhan’ın bu konuda çok istekli olduğunu gören Emir Reyhan’ın  aftan yararlanıp okula dönmesi için gerekli girişimleri yapar. Okula dönmek Reyhan için büyük sürpriz olacaktır.

Şehriye’nın yıllarca kayıp olan kocası ise bir anda çıkıp gelir. Şehriye kocasını kapıda görünce büyük bir şok yaşar ve bayılır. Şehriye’nin kocasından çektiği çile yetmemiş şimdi kocası geri dönmüştür ve başına bela olacaktır.

Yemin 157. Bölüm Fragmanı

Yemin 156. Bölüm Özeti

Suna’nın kendine gelip zorla da olsa yürüyebilmesi ile Emir ve Reyhan son anda diri diri yanmaktan kurtulur. Emir kendilerine bu hain planı kuran Cemre’yi de yanmaktan kurtarır ve polise teslim eder.

Tüm aile çok kötü bir gün geçirmiştir bugün ise Tarhun ailesinin bayramıdır zira herkes Suna’nın yürüdüğünü öğrenecektir. Suna’nın yürüdüğünü ve artık iyileşmeye çok yaklaştığını gören Hikmet Tarhun’da çok heyecanlanır ve Hikmet de aylar sonra ilk tepkisini verir. Hikmet artık parmağını oynatabilmektedir. Suna’nı haberi Cavidan’ı çok sevindirir; ancak Cavidan’ı çok kötü günler beklemektedir.

Reyhan dayısının elinin hareket ettiğini görür ve iki bayramı bir arada yaşar. Dayısını bu hale getiren Cavidan’ın dayısında ki bu iyileşmeyi görmesi hiç iyi olmayacaktır. Reyhan dayısını Cavidan’dan korumak için şimdilik bu sırrı kimseye söylemez ancak Reyhan’ın bir şekilde dayısını Cavidan’dan koruması gerekmektedir.yemin 6 ocak resimleri

Kemal ise Narin’e gerçek bir evlilik teklif etmekten önce onun geçmişi ile ilgililere sahip olmak ister. Kemal Narin’den izinsiz Narin’in eşyalarını karıştırır ve Narin’nin gözü gibi sakladığı bir kutuyu açar ve içinde ki notu okur. Peki Narin’in kalbinde ki aşk acısı Kemal’e ne hissettirecektir?

Yemin 156. Bölüm Fragmanı

Dizimize yepyeni bir hafta yepyeni bir ümitler ile başlıyor. Bir çok izleyici tam Cemre belasından kurtulduk derken Cemre’nin bir kabus gibi yeniden gelmesinden çok şikayetçi ancak Cemre hayırlı işlere de aracı olacak. Cemre ile hayır yan yana olur mu demeyin Cemre olmasa Suna yürüyebileceğine, iyileşebileceğine inanır mıydı?

Yemin 156. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin 156. Bölüm de Cemre’nin elinden hem Emir hem Suna hemde Reyhan kurtulacak. Cemre’nin hain planını bozan Suna’nın ilk adımları olacak zira Cemre Suna’nın yürüyemeyeceğinden eminde ve planlarını ona göre yapmıştı; Suna merdivenleri çıkıp anahtara ulaşınca Cemre’nin planları alt üst olacak; ancak Cemre ölmeden Cemre belası Emir ve Reyhan’ın üzerinden kalkmayacak. Emir Cemre’yi de kurtaracak ve onu yine polislere teslim edecek. Peki Cemre rahat duracak mı tabi ki durmayacak ve yine ara ara çıkıp Emir ile Reyhan’ın başına bela olacak. Bir çok izleyici üzen ise Cemre’nin annesini öldürenin Cavidan olduğunu bile bile hala Cavidan ile ilgili hiç bir şey konuşmaması. Ne yazık ki bu durum bir çok izleyiciye gerçek dışı geliyor. Yemin suna iyileşecek mi

Yemin 157. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin dizisinde Suna’nın iyileşmesine en çok katkısı olan kişinin Taci olduğu ortaya çıkacak; özellikle Taci Suna için canını feda ettikten sonra Suna Taci’nin kendisine olan duygularının farkına varacak. Suna’nın içinde hem aşk hemde iyileşme ümidi olunca artık iyileşmesi çok daha hızlı olacak. Suna ve Taci aşkını güzel günler bekliyor. Taci’nin işi çok zor çünkü Emir kardeşini koruyamadığı ve ona çok yakın olduğu için Taci’den gıcık kapacak.Yemin 156. Bölüm resimleri

Çok yakında Suna’nın iyileştiği günleri de göreceğiz. Bir çok izleyici Hikmet Tarhun’un da artık iyileşmesini ve Cavidan belasının artık Yemin’den ayrılmasını istese de ne yazık ki şuan ki çekimlerde Hikmet’in iyileşeceği ve Cavidan’ın gideceği ile ilgili hiç bir şey yok. Görünüşe göre Cavidan’ı Yemin izleyicisi sezonun sonuna kadar çekecek ama Yemin de Hikmet iyileşirse bir çok izleyici Hikmet ile Melike ablayı bir birine çok yakıştırıyor.

Yemin 6 Ocak Özeti Tahmini

Kemal adeta kızı Masal’ın dedesinden kurtulmasına sevinemedi; zira şimdi Narin’i kaybetme korkusu Kemal’i sardı. Narin de o kadar alıştı ki Kemal’e ve Masal’a adeta gerçek ailesi oldular. Bu yüzden Narin’in hiç gitmeye niyeti yok ama aşırı gururlu bir kız Narin Kemal dur demeden Narin kalamaz artık. Masal’ın mahkemesi bittikten ve kesin velayet babasına geçtikten sonra Kemal Narin’in gideceğini anlayacak ama ona bir türlü dur diyemeyecek ta ki son dakikaya kadar.

Yemin 156. Bölüm Fragmanı