Hizmetçiler Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Hizmetçiler dizisinde işler hiç de beklendiği gibi gitmiyor. Başrollerini Seçkin Özdemir, Deniz Baysal, Aleyna Solaker, Algı Eke ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin paylaştığı Hizmetçiler dizisinden kötü haber geldi. Hizmetçiler dizisi yapımcısı Fabrika Yapım Korono Virüs nedeniyle oyuncuların sağlıklarını değerli gördükleri için çekimlerin durduğunu açıkladı. işte Fabrika Yapım’ın resmi açıklaması.

Fabrika Yapım Korono Virüs dedi ama Hizmetçiler dizisinin asıl sorunu ne yazık ki reyting canavarı. Zira Hizmetçiler dizisi ilk üç bölümde aldığı sonuçlar ile hem Kanal D’yi hemde yapımcıyı üzdü. Hizmetçiler dizisini ilk bölümde 2.8 milyon izleyici tarafından izlenmiş ve çok eleştirilmişti. Hizmetçiler dizisinin reytinglerinin artması beklenirken dizi ikinci ve üçüncü bölümlerinde de reyting kaybetti. Hizmetçiler dizisinin 3. bölümü sadece 2.1 milyon kişi tarafından izlendi. Bu reytingler ile Kanal D Hizmetçiler dizisinden zarar ediyordu; bir de şirketler Korono Virüs sebebi ile kapatılıp rekabet azalınca kanalların saniye başı reklam ücretleri de düştü. Kanal D Hizmetçiler dizisinden çok zarar edeceğini görünce dizinin yayınına ara verdi.

Hizmetçiler 28 Mart Cumartesi Yayınlanmayacak

Hizmetçiler dizisi yapımcısı dizilerinin 4. bölüm çekimlerinin Korono Virüs nedeniyle yapılamadığı açıklamış bu nedenle de Hizmetçiler dizisinin 28 mart cumartesi akşamı yayında olamayacağını belirtmiş; ancak ben bir dizi yazarı olarak Hizmetçiler dizisinin 4. bölümün çekildiğini ancak düşük gelir nedeniyle yayınlanmayacağını düşünüyorum.

Hizmetçiler 4. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hizmetçiler dizisi 4. bölüm çekimleri tamamlanamadı deniyor; bu nedenle de Hizmetçiler dizisi bence 4 nisan 2020 de de yayında olamayacak zira her an bir kaç yasak daha gelebilir ve oyuncular sete çıkamaz zaten 65 yaş üstü oyuncular setler de yer alamayacak. Ben Hizmetçiler dizisinin yeni bölümünün eğer gerçekten çekilememiş ise nisan ayının sonuna kadar yayınlanamayacağını düşünüyorum. Zira bu ortamda Hizmetçiler gibi şehir merkezinde çekilen bir dizi de çekimler yapılamaz.

Hizmetçiler 4. Bölüm Neden Yok?

Hizmetçiler dizisi 4. bölüm çekimlerin tamamlanamadığı için yayında olamayacağını açıkladı.

 

Hizmetçiler Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. Hizmetçiler diye hitap edilmesi onları kötü kadın gibi göstermek çok ayıp her hizmetçi evin beyinin koynuna mı giriyor ki. Bizler namuslarımızla çalışanlarız hakaret etmemelisiniz dizi bile olsa

  2. Günlük dizi beni bırakmayı güzelce toparlayıp bitirin saçmalık üstüne saçmalık ahlaksızlık yalancılık herkes gayrimeşru çocuğu var Dr. Yalancı herkes sahtekâr var mı böyle bir ülke TC karalamaktan başka bir şey değil. iftira ihanet öldürmek tecavüz. bir sekreter bile sonuç değiştirme parayla her kapandığını açıldığı bir ülke sanki dürüst insan yok. Eşin Feraye Banu ve diğerleri ayıp oluyor bitirin artık