Aşk Bir Rüya’dan Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak? (Anket)

Aşk Bir Rüya dizisi 18 şubat salı akşamı yayın hayatına başlamıştı. Toplamda 176 bölüm yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya dizisi nispeten kısa bir dizi ve 2 ağustos 2020 pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Daha önce sizlere İkimizin Yerine dizisinden sonra hangi dizi yayınlanacak konumuzda uzun soluklu bir dizi olan Masum dizisinin yayınlanacağını belirtmiştik. Masum dizisinin yayınlanacağı resmi olarak da açıklanınca bir çok izleyici Kanal 7’ye yaklaşık 2 yıl sürecek bir dizi seçtiği için çok kızdı. 19 Ekim 2021 de final yapacak olan Masum dizisi bence tüm bölümleri yayınlanmadan Zor Sevda gibi erken final yaparak ekranlara veda edecektir; çünkü Kanal 7 yetkilileri izleyicilerinin hangi diziyi istediklerini dikkate almadan diziler seçmişti; ancak sonradan öğrendik ki olay biraz farklı.

Aslında aldığımız bilgilere göre Saath Nibhaana Saathiya yani Masum dizisi ile çok önceden anlaşılma yapılmış ve uzun süredir Saath Nibhaana Saathiya dizisinin seslendirmesi ve çevirisi için emek harcanıyormuş bu nedenle de yayınlanması zorunlu hale gelmiş. Tahmin ediyorum ki bundan sonra yayınlanacak dizilerin seçiminde Kanal 7 izleyici görüşlerini dikkate alır.

Şimdi biz sizlere bir anket yapmak istiyoruz ve bu ankette yayınlanmasını talep ettiğiniz diziye oy vermenizi bekliyoruz. En fazla iki dizi seçme hakkınız olduğunu anketimize sadece bir kere oy verebileceğinizi unutmayınız. Eğer listemizde yayınmasını istediğiniz dizi yoksa lütfen diğer seçeneğine oy verin ve yayınlanmasını istediğiniz diziyi yorumlarda belirtin.

Kanal 7 yetkililerini ise anket sonuçları konusunda bilgi vereceğiz ancak en çok çıkan dizinin yayınlanacağı yönünde sizlere söz veremeyiz; çünkü çoğu zaman bir diziyi yayınlamayı istemek yetmiyor o dizinin hakları bazen satılmıyor bazen de telif hakları sahibi olan kanallar ciddi derecede yüksek ücretler istiyor. Bazen de dizi Hint dizileri bölümü tarafından izleniyor ve Türk izleyicisine uygun bulunmuyor.

Aşk Bir Rüya Dizisinden Sonra Hangi Dizi Yayınlansın?

Aşk Bir Rüya'dan Sonra Hangi Dizi Yayınlansın?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Aşk Bir Rüya’dan Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak? (Anket) (22 Yorum)

 1. Zindagi Ki Mehek dizisini izlemedim çünki Türkiyedenim ama nedense bakdığım anda ona oy vermek istedim

 2. “Geet Hui Sabse Parayi” Dizisine oy verin ! tüm Dizilerden akşam saatine yakışan ve en izlenmelik, aşk, romantik, komedi dolu olan dizi “Geet Hui Sabse Parayi” Dizisidir. Başrollerde Gurmeet Choudhary & Drashti Dhami var. Oyunuzu “Geet Hui Sabse Parayi” Dizisine verin !!

 3. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani . Ishqbaaaz .. geet huisabze parai… humsafars.. nagaain.. naamkaran.. jana na se door

 4. Arkadaşlar Türkmenistan’dan sitemize girilmediği söylenmişti. Dün gece bir güncelleme yaptık. Acaba şuanda girilebiliyor mu?

 5. Geethusabseparayi dizizi ve punarvivah cok anlamlı ve güzel diziler ikimizinyerine masum gibi uzun sıkıcı deyil

 6. Yeni Hint Dizisi yayınlarsa kanal7 o zaman Dehlez dizisini ve Barun Sobti’nin yeni dizisini yayınlasınlar dizinin ismini unutdum

 7. Patiala Babes’i yayınlayın lütfen. Hala Hindistan’da devam eden bir dizi ama günlük hayattan çok fazla konu işliyor ve diziden herkesin çıkartacağı çok güzel dersler var bu yüzden onu diğer Hint dizilerinden ayıran yön de bu bence…

 8. Bence Zindagi ki Mehek ve Silsila yı iki kez yazdığınız için onların oylarını birleştirip sunmanız daha iyi olur. Ya da keşke farklı yazsaydınız. Mesela Naamkaran’ı yazsaydınız. Aşırı istenen bir dizi.Ayrıca umarım bu ankete Zindagi ki Mehek çıkar. Çünkü gerçekten çok güzel bir dizi. (Yemek yarışmasının olduğu bölümler ve ayrıca başroldeki adamın sinirlenince içki yerine süt içmesi çok değişik ve güzeldi.) Tabi dizinin sadece ilk 25 bölümünü izlediğim kadarıyla anlattım.

 9. Naamkarann .. Naagin….Ishqbaaz..Geet Hui Sabse Parayi… Pyaar Kii Ye Ek Kahaani… Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz… Meri Aashiqui Tum Se Hi,.. Kitani Mohabbat Hai,.. Ek Boond Ishq.. bu dizilerimiz varr

 10. sizden fazla beklentimiz olamaz ANKETinizde eksiklik olsa bile lshqbaaz . geet hui sabze parai . naagain naamkaran . humsafars. da kanal 7 vermeli

 11. Burada ki diziler kötü değilde , ama kundali bhagya dizisini istiyorum ek bhram sarvagun sampanna da ola bilir, yeh rishta kehlata hai çok uzun hatta 3000 bölümü geçmiş ve hatta yayında olan dizi onu ikimizin yerine dizisinden sorakoya bilirdiler.