Hizmetçiler Nerede Çekiliyor? Cennet Konakları Nerede?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hizmetçiler’in çekimleri 3 şubat 2020 de başladı. Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Seçkin Özdemir ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Hizmetçiler dizisinin çekimleri İstanbul’da çekiliyor.

Meksika dizisi Ellas son La Alegria Del Hogar’dan uyarlanarak ekranlara getirilecek Hizmetçiler dizisi şubat ayının sonunda izleyicisi karşısında olacak. Hizmetçiler dizisinde hizmetçiler zengin ailelerin sadece evlerini temizleyen hizmetçileri değil aynı zaman da patronlarının sakladığı kirli çamaşırları da temizlemektedir.

Hizmetçiler Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisinde zengin bir sitede yaşayan Atahanlı ailesinin hikayesi anlatılacak. Bu nedenle Hizmetçiler dizisi yapımcısı  Fabrika Yapım’ın sahibi Öner Arslanel Hizmetçiler dizisinde kullanılmak üzere İstanbul’da zengin bir site aradı. Bilindiği üzere daha önce Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kullanılan Sarmaşık sitesi de zengin ailelerin yaşadığı bir site olarak gösterilmiş ve çok dikkat çekmişti. Hizmetçiler dizisinde de Cennet Konaklarının nerede olduğu dikkat çekecek.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekildiği ve havuzlu villaların olduğu Sarmaşık sitesi Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde lüks villaların Kemer Country de çekilmekteydi. Hizmetçiler dizisi de benzer bir bölgede çekilecek.

Hizmetçiler Dizisi Cennet Konakları Nerede?

İstanbul’da bahsettiğimiz gibi zengin havuzlu villaların olduğu çok bölge var. Zekeriyaköy ve Belgrad Ormanı çevresi bu tür vilların olduğu en yoğun bölgelerden biri ancak şuanda Hizmetçiler Dizisi Cennet Konakları olarak adlandırılan bölgenin tam olarak nerede olduğu bilinmiyor.

İstanbul’da şuanda Hizmetçiler dizisinde geçtiği gibi bilinen bir Cennet Konakları yoktur; yapımcı bu sitenin ismini değiştirerek izleyici karşısına çıkarmıştır; bunun nedeni de çekimlerin nerede olduğunun tam olarak bilinmesinin önüne geçerek rahat bir şekilde çekimler yapabilmektir.

İstanbul’da bulunan Cennet Konakları sitesi ile Hizmetçiler dizisinin çekildiği vilların olduğu sitenin bir alakası yok. Şuanda Hizmetçiler dizisinin çekimlerinin yapıldığı siteyi araştırıyoruz.

Hizmetçiler dizisinde aynı site de yer alan dört villanın hizmetçilerinin yaşadıkları anlatılacak. Hizmetçiler dizisinde kullanılan villaların hem kendine ait özel havuzları ve bahçeleri de bulunuyor. Hizmetçiler dizisinin çekimleri daha çok yeni başladı. Çekimler ilerledikçe çekimlerin yapıldığı bölgeler ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz ancak kesin olan şey Hizmetçiler dizisinin İstanbul’da çekildiği

Hizmetçiler Dizisi Tanıtım Fragmanı