Hudutsuz Sevda Nergiz Kıran LETO Kimdir? Tülay Günal

Hudutsuz Sevda dizisine yeni bir Leto dahil olacak. Usta tiyatrocu ve dizi/film oyuncusu Tülay Günal Hudutsuz Sevda oyuncu kadrosunda Dursub Leto’nun eşi Nergiz Kıran LETO olarak dahil olacak. Oldukça güçlü bir karakter olacak Nergiz Kıran LETO Yavuz Leto’nun da biricik annesi olacak.

Bilindiği üzere Halil İbrahim’in acımasız ve güçlü Leto ailesine karşı verdiği adalet savaşını anlatan Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Daha önce de diziye Cemal Hünal Kaya Merten karakteri ile dahil olmuş ve renk katmıştı.

Hudutsuz Sevda Nergiz Kıran LETO Kimdir?

Hudutsuz Sevda dizisinde Nergiz Kıran LETO Leto ailesinin liderlerinden  Dursun Leto’nın eşidir.  Dursun Leto’dan Nergiz’in iki oğlu vardır. Yavuz Leto Nergiz’in büyük oğludur. Nergiz’in bir de Amerika’da eğitim almış yakışıklı ve eğitimli de bir oğlu vardır. Nergiz  İhtiraslı güçlü, zeki ve karanlık bir kadındır. Nergiz’in tek büyük amacı vardır Leto ailesini Rızvan’ın değil kendi çocuklarının yönetmesi. Nergiz Leto Amerika’da okuyan oğlu İle Rızvan’ın kızı Zeynep’in nişanlanmasını istemiş; ancak Zeynep ve babası Rızvan’dan olumlu cevap gelmeyince hırslanmıştır.

Bu durum yetmez gibi bir de Rızvan küçük kızı Leyla’yı Yavuz’a verince Nergiz kendini aşağılanmış hissetmiştir. Nergiz artık daha 17 yaşında olan Leyla’ya karşı çok kötü bir kayınvalide olacaktır. Artık Rızan Leto Nergiz’in düşmanıdır. Nergiz merhameti olmayan sadece kendi çocuklarını düşünen bencil bir kadındır. Asiye’den çok daha zeki ve çok daha korkusuzdur.

Tülay Günal Kimdir?

Tülay Günal Hudutsuz Sevda oyuncu kadrosuna  kendisine yer buldu. 9 Eylül 1970 de Kastamonu da dünyaya gelen  Tülay Günal 53 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet tiyatrolarında yıllarca görev yapmıştır.  Tülay Günal son dönemde İkimizin Sırrı ve Çatı Katı Aşk dizilerinde yer almıştır.