Renkli Rüyalar Oteli Oyuncuları (beIN Connect)

beIN Connect ekranlarında yayımlanan Renkli Rüyalar Oteli Oyuncuları netleşti. Teşkilat dizisindeki nefes kesen performansı ile beğenilen Çağlar Ertuğrul dizide başrol olarak yer alacak.

Başta film olarak tasarlanan sonrasında ise 10 bölümlük bir dizi olarak görücüye çıkan Renkli Rüyalar Oteli dizisinin yapımcısı Ay Yapım oldu. Ay Yapım tarafından yönetilecek dizinin senaristi ise Erdi Işık oldu.Dizinin başrol oyuncusu ise Teşkilat dizisinden sonra gözler üstünde olan Çağlar Ertuğrul oldu.

Renkli Rüyalar Oteli Oyuncuları

Çağlar Ertuğrul

Renkli Rüyalar Oyuncuları arasında erkek başrol olarak yer alacak Çağlar Ertuğrul son olarak Teşkilat dizisinde Serdar karakterine hayat veriyordu. Teşkilat dizisinden ayrıldığından bu yana popüler isimlerin başında gelen Ertuğrul, 5 Kasım 1987 İzmir doğumludur. Günümüz (2023) yılı itibari ile 36 yaşının içinde olan oyuncu Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk yapmak için Akademi35.5’da oyunculuk dersleri almıştır. Dağ Film serisinde göstermiş olduğu performans ile göz kamaştıran Çağlar Ertuğrul 188cm boyunda ve 80kg’dir. Başarılı oyuncu daha önce Afili Aşk, Teşkilat, Medcezir, Fazilet Hanım ve Kızları gibi yapımlarda rol almıştır.Renkli Rüyalar Oteli Oyuncuları Çağlar Ertuğrul

Renkli Rüyalar Oteli Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Lütfen Takipte Kalın!