İki Kız Kardeş Oyuncuları Kadrosu ve Senaristi

İki Kız Kardeş isminde Show Tv ekranlarında yeni bir dizi daha ekranlara gelecek. Show Tv bilindiği üzere Meleklerin Aşk’ı ve Darısı Başımıza dizileri için final kararı almıştı. Show Tv 2018 2019 yeni sezonunda bu iki dizinin yerini doldurmak için senarist Sırma Yanık ile anlaştı. Sırma Yanık bilindiği üzere son dönemlerin en iyi entrika yazarı. Daha önce Güllerin Savaşı, Adını Feriha Koydum, Asla Vazgeçmem ve Fazilet Hanım ve Kızları’nı yazan Sırma Yanık en az Adını Feriha Koydum kadar entrika dolu bir dizi yazacak.

İki Kız Kardeş dizisinin şuanda tam ismi konulmuş değil ancak muhtemelen aynı şekilde devam edecek; ayrıca İki Kız Kardeş dizisinin en geç ekim ayı sonunda izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

İki Kız Kardeş dizisi için şuanda Cast çalışmaları devam ediyor; bir çok ünlü isme senaryo gönderildi ve olumlu veya olumsuz dönütleri bekleniyor. İki Kız Kardeş  dizisi ile anlaşma imzalayan oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

İki Kız Kardeş dizisinde aynı adama aşık olan iki kız kardeşin yaşadıkları ve yaşattıkları büyük entrikalar konu alınacaktır diye tahmin ediyorum zira iki kız kardeşin arasında bir erkekten başkası giremez.

İki Kız Kardeş Dizisi Senaristi

İki Kız Kardeş dizisinin senaristi ise  Sırma Yanık  olacak.iki kız kardeş dizisi senaristi

İki Kız Kardeş Hangi Kanalda?

İki Kız Kardeş dizisi Show Tv’de

İki Kız Kardeş Ne zaman Başlayacak?

İki Kız Kardeş dizisi ekim 2018’in sonunda başlayacak ve 2018 2019 yeni sezonunda devam edecek.

İki Kız Kardeş Oyuncuları

İki Kız Kardeş dizisi oyuncuları şuanda açıklanmadı

İki Kız Kardeş Oyuncuları Kadrosu ve Senaristi (1 Yorum)

  1. İnşallah dizide baş rolde Pelin Karahan oynar.Onu çok özledim.Kendi güzelliğine yakışır bir partnerle tabi.