İkimizin Yerine 108. Bölüm Özeti 24 Aralık Bairon‘un Geçmişi

İkimizin yerine 108 bölüm özeti ile 24 Aralık pazartesi günü ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 108. Bölüm de Bairon‘un ilk kız arkadaşı gelecek.

İkimizin Yerine 108. Bölüm Özeti

Teepri Dadisa‘ya hiç değişmediğini söyler. Dadisa şaşkın. O, kendini tanıtır. Dadisa sevinir. Sumitra Bago’yu arar. Anandi, annesiyle konuşur, her şeyin iyi olduğunu, Dadisa‘nın da onu çok sevdiğini ve hiç iş yapmasına izin vermediğini söyler. Bago, konuşmakta neden zorlandığını sorar. Sumitra ona Anandi’nin iyi olduğunu söyler.

Sadece konuşurken zorluk çekiyor ama ona iyi bakıyoruz der. Kazan, Anandi konuşmakta zorlanıyorsa, orada hiç bir şey iyi değil diyerek Bago’ya bağırır. Teepri ve Dadisa sohbet eder. Teepri, evliymiş ama çocuğu olmuyor diye kocası onu bırakmış. Dadisa onu ısrarla eve götürür.

Dadisa, Teepri’yi gelinleriyle tanıştırır. Teepri, Sumitra’yı Bairon’un karısı olarak görmeye üzülür. Sumitra Teepri‘ye kıyafet verir. Dadisa, Teepri‘ye, o zamanlar bu kadar güzel olsaydın, Sumitra burada olmayacaktı der. Teepri gerilir.

İkimizin Yerine 108. Bölüm özetinde Jagdiş ve Anandi ile de tanışan Teepri, Bairon’un oğluyla tanıştığına çok memnun. Anandi ona Teepri hâlâ (Bairon‘un kardeşi gibi yani) diyeceğini söyler.kimizin Yerine 24 aralık

Teepri hemen, hâlâ olmaz der. Sadece Teepri veya Teepri abla çağır der. Dadisa, hayır sana adını nasıl söylerler, sen eskiden babalarıyla (Bairon) oynardın, Teepri hâlâ uygun der. Teepri üzülür.

Teepri çocukluklarını anlatır. Sumitra, Teepri’nin kolunda bir iz görür ve çocukluktan kalma bir iz mi diye sorar. Teepri izi kapatır. Jagdiş, Bairon ve Basant’ın eve geldiğini söyler. Teepri uzun baş şalı ile gelir, ama Bairon ve Basant onu tanıyamaz.

İkimizin Yerine 24 Aralık Özetin Devam Ediyor

Dadisa ipucu olarak şarkılar söyler. Her ikisi de birden Teepri der. Teepri, eskiden kızgın olduğu için Basant’la hiç oynamak istemediğini söyler. Ama Bairon hep benimle evcilik oynardı der. Sumitra şaşırır. Daha sonra Bairon Sumitra‘ya, Teepri çok geveze olduğu için Basant’ın onunla oynamak istemediğini söyler.

Sumitra, kızlarla oynadın diye dalga geçer. Bairon, kıskanıyor musun diye sorar. Sumitra, ben senin karınım ve hiç kimse haklarımı inkâr edemez der. Bairon, kimse bunu yapamaz, Teepri gelmeseydi ben onun çocukluk aşkım olduğunu hatırlamazdım der.kimizin Yerine 108. Bölüm

Teepri gece odasında bir aile fotoğrafı görür ve Bairon’a dokunarak geçmişi hatırlar. Geçmişte (Teepri ve Bairon oyuncak bebeklerle Dadisa’ya gider. Teepri bebeklerimizi evlendirdik ve bebek Guddi burada kalacak, Basant’a söyle beni göndermesin der.

İkimizin Yerine 24 Aralık Özetinde Dadisa, seni Bairon’a alacağım ve kimse gitmeni istemeyecek, ailenle konuşacağım demiş). Teepri kendine, Dadisa ben hep Bairon’un eş adayıyım der.

Anandi’nin başındaki bandaj çıkarılır. Anandi başının ön kısmında büyük bir yara izini ve ön tarafın kel olduğunu görüp şok olur. Sumitra onu teselli eder ve bir mücevher ile izi gizler. Basant Sumitra’yı över. Teepri sinir olur.

Daha sonra Teepri, Sumitra’nın Dadisa’nın masajı için yağ ısıttığını görür. Teepri ben Dadisa’nın bacaklarına masaj yapacağım, yağı alıyorum der. Sumitra, Anandi’den Dadisa’ya havlu vermesini ister.

Teepri Dadisa‘ya masaj yaparken, sen yürürken bacaklarının acıdığını anladım da, o yüzden masaj yapmaya geldim der. Anandi bunu duyar ve yalan söylediğine şaşırır.(Teepri ikiyüzlüdür)

İkimizin Yerine 24 Aralık Fragmanı