İkimizin Yerine 110. Bölüm Özeti 26 Aralık Teepri Suçu Anandi‘ye Atar

İkimizin Yerine dizisi 110. bölümü ile 26 Aralık çarşamba günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 110. bölümünde Teepri işlediği suçları Anandi‘nin üzerine atacak

İkimizin Yerine 110. Bölüm Özeti

Teepri, elbisenin yırtılmasında Anandi’yi suçlamaya çalışır. Dadisa şimdiki durumunda yapabileceğinden şüphelenir. Jagdiş bile, bebeğini süslemek için kesip biçtin mi diye sorar. Sonra Anandi kendinden şüphe ederek Kanhaji‘ye, ben elbiseyi yırttım mı diye sorar.

Sumitra, alışverişe gitmek istemediğini söyler. Hepsi uçurtma kesme oynamaya gider. Teepri Bairon’a yardım eder. Gehna, yanlışlıkla Basant’a neden bu kadar öfkeli olduğunu sorar ama sonra Dadisa ve Bairon‘un artık Basant‘a yabancı olduğunu fark edince pişman olur. Gece, Teepri aile fotoğrafını çalar. Anandi su içmeye giderken gölge görür.kimizin Yerine 26 aralık

Teepri, odadan fotoğrafı alıp kaçmayı başarır. Teepri, Tanrı‘ya, eve geri döndüğünü, şimdi Bairon’un geri alacağını, kimsenin aralarına girmesine izin vermeyeceğini söyler. Teepri, Dadisa’nın her işini yaparak onun kalbini kazanmaya çalışır. Anandi herkese gece bir gölge gördüğünü söyler. Teepri, birine bir şey oldu zannettim ve bakmak için odadan çıkarken kaydım der.

Jagdiş, Anandi’nin bazı anıları hatırlamasına yardım eder. Teepri, Dadisa’ya yalakalık yapar. Gidecek yeri olmadığını ve burada da kalamayacağını söyler. Dadisa, Sugna‘ya iyi baktığı gibi ona da bakacağını söyler. Teepri eve temelli geldiğini düşünür.

İkimizin Yerine 110. Bölümde Bairon Teepri’ye bir çift küpe verir. Teepri hevesle takıp gösterir. Sumitra gelir ve Bairon’a, onun Teepri’ye yakışacağını söylemiştim der. Bairon, küpe vermenin Sumitra‘nın fikri olduğunu söyler. Anandi odasını Teepri ile paylaşmayı reddeder.kimizin Yerine 110. Bölüm

İkimizin Yerine 26 Aralık Özeti Devam Ediyor

Teepri tamam der ve Sumitra’nın Anandi ile kalmasını ister. Bairon Teepri’yi destekler. Teepri heyecanla Bairon‘a okul günlerini anlatır. Hatırladın mı diye sorar. Bairon, o aptal anıları kim hatırlamak ister der. Anandi Sumitra’ya, Teepri’nin sinsiliğini anlatmaya çalışır. Fakat Sumitra böyle söyleme, o bizim misafirimiz ve saygılı davranmalıyız der.

Anandi gece kâbus görünce korkar. Sumitra sabah çok geç kalkar ve ilk kez geç kalktığı için kötü olur. Bairon ve Jagdiş kahvaltı yapıp giderler. Sumitra değiştirilmiş yemeğini servis eder. Teepri övgü alır. Anandi yemeği koklar ve kereviz olmadığını söyler. Sumitra, saf-saf kereviz koyduğunu söyler.

Teepri odasında Bairon‘un fotoğrafı ile konuşur. Teepri yine Sumitra’yı Bairon’a kıskanır ve kendi kıyafetine çay döker. Sumitra ona elbisesini verir ve değişmesini sağlar. Bairon içeri gelir. Teepri bilerek dönmez. Bairon Teepri’yi Sumitra zannederek arkadan sarılır.

Teepri bağırır. Sumitra, bu komik sahneye güler. Bairon özür diler. Teepri Sumitra’ya kıskanıyormusun diye sorar. Sumitra, hayır kocama Tanrı gibi güveniyorum der. Teepri kudurur. Dadisa Teepri‘ye özel yaptırdığı halhalı hediye eder.

Teepri mutlu. Teepri ve Sumitra arasında bir yemek yarışması yaparlar. Teepri’nin yaptığı yemek iyi değildir ama Sumitra harika. Teepri yemekleri değiştirerek yarışmayı kazanır. Anandi bunu sevmez.

İkimizin Yerine 26 Aralık Fragmanı