İkimizin Yerine 111. Bölüm Özeti 27 Aralık Teepri Şeytanlık Yapar

İkimizin Yerine dizisi 111. bölüm özeti ile 27 Aralık perşembe günü izleyicisi ile buluşacak. İşte İkimizin Yerine 111. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 111. Bölüm Özeti

Sumitra değiştirilmiş yemeğini servis eder. Teepri övgü alır. Anandi yemeği koklar ve kereviz olmadığını söyler. Sumitra, saf-saf kereviz koyduğunu söyler. Teepri odasında Bairon‘un fotoğrafı ile konuşur. Teepri yine Sumitra’yı Bairon’a kıskanır ve kendi kıyafetine çay döker.

Sumitra ona elbisesini verir ve değişmesini sağlar. Bairon içeri gelir. Teepri bilerek dönmez. Bairon Teepri’yi Sumitra zannederek arkadan sarılır. Teepri bağırır. Sumitra, bu komik sahneye güler. Bairon özür diler. Teepri Sumitra’ya kıskanıyor musun diye sorar. Sumitra, hayır kocama Tanrı gibi güveniyorum der. Teepri kudurur. Dadisa Teepri‘ye özel yaptırdığı halhalı hediye eder. Teepri mutlu.

İkimizin Yerine 111. Bölüm özetinde Teepri, psikopat haline gelir. Evin geliniymiş gibi davranma, hizmetçiye emir verme, Dadisa‘yı taklit etmek vb. gibi şeyler yapar. Ertesi sabah Anandi nerede olduğunu unutur. Öğretmen gelip Jagdiş‘in okulda kavga ettiğini söyler. Jagdiş, Anandi‘ye deli dediği için birini dövdüğünü söyler. Anandi, anne-baba çağırarak aşağı iner. Anandi Öğretmen kim olduğunu sorar.kimizin Yerine 111. Bölüm resimleri

Anandi, öğretmeni tanımaz. Bairon durumu yönetir. Bairon Anandi‘yi odasına götürür. Sumitra gelip Anandi‘yi uyutur. Dadisa, öğretmene durumu açıklar ve kimseye söylememesini ister. Teepri, Anandi’nin durumuna sevinir. Onu hızlı dinlediği için Tanrı‘ya şükür eder. O heyecanla odasına gidip fotoğraf ile konuşur.

Şimdi, aile Anandi‘ye bakmakla uğraşacak, ben de Bairon ile daha fazla vakit geçireceğim der. Teepri, fotoğrafa, Bairon’u sevdiğini söyler ve Sumitra kovulmaya hazır olsun derken Anandi’nin her şeyi duyduğunu görür. Anandi aceleyle kaçar, Teepri endişelenir.

Dadisa başını tutup Teepri’yi çağırarak odasına girer. Teepri korkarak Dadisa’nın ayaklarına oturur. Ama Dadisa Anandi için endişe ediyordur. Teepri rahatlar. Dadisa, Anandi bana bir şey anlatmak istiyordu ama unuttu der. Şimdi Şiyam ona ​​hatırlamaya çalışıyor der.

İkimizin Yerine 27 Aralık Özeti Devan Ediyor

Teepri aceleyle gidip onları engeller. Basant aile resminin kayıp olduğunu fark eder. Herkesin kafası karışır. Anandi, fotoğrafı hayaletin çaldığını sesli düşünür. Ama Sumitra, hayaletler yok der. Dadisa, hizmetçiden aramasını ister. Teepri kızgınca odasına koşup fotoğrafı saklar.

Gece, Teepri Dadisa’ya gider ve Anandi’ye karşı onu durdurmaya çalışır. Teepri, daha önce tıpkı bu durumda bir kız gördüm ailesi şehirden doktor çağırdı, ama faydası olmadı der. İnsanlar aileye, o kızı ailesine geri göndermelerini önerdi, ama yapmadılar. Onun da Jagdiş gibi bir kocası vardı ve sonunda oğlan kızı alıp evden gitti ve kimse oğlandan haber alamadı der. Dadisa düşünceli.kimizin Yerine 27 Aralık Özeti resimleri

İkimizin Yerine 27 Aralık özetinde Teepri, psikopat haline gelir. Evin geliniymiş gibi davranma, hizmetçiye emir verme, Dadisa‘yı taklit etmek vb. gibi şeyler yapar. Ertesi sabah Anandi nerede olduğunu unutur. Öğretmen gelip Jagdiş‘in okulda kavga ettiğini söyler. Jagdiş, Anandi‘ye deli dediği için birini dövdüğünü söyler. Anandi, anne-baba çağırarak aşağı iner. Anandi Öğretmen kim olduğunu sorar.

Dadisa gerilir ve kâhini çağırır. Dadisa gizlice kâhine, Jagdiş ve Anandi için her şey yolunda mı diye sorar. Kâhin her şey yolunda ama daha hayırlı olması için “51 Brahman Bojan“ (51 dindara ikram) yapın der. Kazan’ın patronu (Nihal Singh, erkek) onu ziyarete gelir. Nihal Bago‘ya sapıkça bakar. Sonra Kazan, para dolu bir çantayı patronuna verir.

İkimizin Yerine 111. Bölüm Fragmanı