İkimizin Yerine 116 Bölüm Özeti 1 Ocak Büyük Yangın

İkimizin yerine 116 bölüm özeti. 1 Ocak. Evde yangın çıkar.

İkimizin Yerine 116 Bölüm Özeti

Anandi ve diğerleri evin etrafında dolaşır. Kazan Nihal’e içki servisi yapar. Sarhoş Nihal aşağı iner ve Bago ile flört etmeye çalışır. Sonra Sugna’ya sarkıntılık yapar. Şiyam onu yere iter. Kazan, gelir ve Şiyam’ın özel misafirine hakaret ettiği için özür dilemesini söyler. Şiyam, Sugna‘ya yanlış yaptığı için yapmayacağını söyler.

Basant gideceklerini söyler ama Dadisa onu durdurur. Dadisa, Kazan Şiyam’dan özür diledikten sonra gideceğini söyler. Bairon müdahale eder ve daha fazla olay çıkarmamalarını ister. Dadisa, bundan sonra, ailemden hiç kimse, bu eve adım atmayacak der.

Anandi, ağlar. Dadisa onun elinden tutup dışarı çıkarır. Evde, Dadisa, Anandi’den ağlamayı bırakmasını ister. Jagdiş’e onu odasına götürmesini söyler. Şiyam ve Sugna evlerine gider.

Doktor bir kontrol yapar ve Sugna’nın bebek beklediğini söyler. Hepsi sevinir. Tauji aşırı heyecanlıdır. Madan Bairon’u arayıp haber verir. Bairon hariç, herkes sevinir. Bairon, Sumitra’ya Varun 3 aylıkken ve sağlık durumu için iyi değilken Sugna ikinciye nasıl bakacak der.

Sumitra bırak bunu, ailesi ona iyi bakacak der. Bairon ikna olmaz. Jagdiş, Anandi’ye bilgi verir. Bir erkek pazarda birilerini ararken Şiyam‘a, “TeejaBai“ diye bir bayanı tanıyor musun diye sorar. Şiyam, tanımadığını söyler.

İkimizin Yerine 116 Bölüm özetinde Teepri, Bairon’un çocukluk döneminde cesaret hikâyesini anlatır. En heyecanlı yerinde durur ve Jagdiş’i, hala çağırmayı bırakıp onu Teepri anne diye çağırmaya ikna eder. Anandi kızar.kimizin Yerine 1 ocak resimleri

Dadisa Basant‘a yağ masajı yapar. Birisi gelip Basant’ın bazı kâğıtları zamanında imzalamadığı için anlaşmanın iptal edildiğini bildirir. Bairon, Basant’a, biraz zaman ayırıp imzalamasaydın bunlar olmazdı der. Basant bağırır ve bir kuruş bile servet istemediğini söyler.

Teepri sevinir. Tauji ve Trişa, bebek geleceği için mutludur. Bebek için büyük bir hoş geldin töreni yapmayı planlarlar. Ayrıca Madan, torunu için bir miktar arazi satın alır. Sugna mutlu, ama Varun için endişelenir. Basant bir kulübe gidip yemek yer.

Jagdiş, Teepri‘ye anne der. Herkes şaşırır. Dadisa, demek ki sana iyi bakıyor diye tamam der. Basant eve sarhoş gelir. Yemek yediğini söyleyip yukarı gider. Bairon, onu yatıştırmaya gideceğini söyler. Dadisa, iyi olmasını istiyorsan onu rahat bırak gitme der.

İkimizin Yerine 1 Ocak Özeti

Sugna Varun ile konuşur. Ona anne-baban seninle merak etme der. Sonra Şiyam‘ın ben Pratap değilim dediğini hatırlar. Ertesi gün, Anandi Dadisa‘ya çay hazırlarken Teepri gelir. Ben yapayım dese de Anandi kabul etmez. Anandi Dadisa‘ya çay götürür ve gazı kapatmayı unutur.

Dadisa evde Puja yapacaktır. Bununla ilgili Teepri ile konuşur. Anandi çayı getirir. Dadisa memnundur. Mutfakta tencere yanıyor. Dadisa Anandi‘nin çayını över. Teepri sinirle tepsiyi vurur. Dadisa Teepri’nin yaptığı çayı da sevdiğini söyler. Teepri mutlu olur. Dadisa Teepri‘den herkesi Pujaya çağırmasını ister.

Teepri yangını fark eder ve ben Anandi‘ye çay hazırlama demiştim, şimdi sonucuna katlansın der. Dadisa dumanı fark edince bağırır. Herkes gelip yangını söndürür. Anandi ağlar. Dadisa onu sorgular. Anandi evet gazı açık unutmuşum der. Gehna Anandi‘yi savunmaya çalışır. Dadisa Anandi‘yi azarlar.kimizin Yerine 116 Bölüm resimleri

İkimizin Yerine dizisinin 1 ocakta yayınlanacak bölümünde Teepri Anandi’yi affetmesini ister. Dadisa‘yı sakinleştirmeye çalışır. Dadisa Sumitra ve Gehna‘yı suçlar. Bairon, Gehna Nandu ile Sumitra da benimleydi dese de Dadisa müdahale etme der. Anandi sadece sana iyi bakmak istiyordum der. Dadisa, bu yüzden az daha ev yanacaktı der.

Bundan böyle Anandi‘ye iş yapmayı yasaklar. Gehna Anandi‘yi odaya götürür. Bairon Dadisa‘dan sakinleşmesini ister. Tanrıya şükür ki ucuz atlattık deyip gider. Dadisa, ben ne suç işledim de beni torunumun karısı ile cezalandırıyorsun Tanrım diye sitem eder.

İkimizin Yerine 116. bölüm Fragmanı