İkimizin Yerine 121. Bölüm Özeti 6 Ocak Bairon Gidiyor

İkimizin Yerine dizisi 121. bölüm ile 6 ocak pazar akşamı izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 6 ocakta yayınlanacak bölümünde Bairon evden gidecek. Peki Bairon geri dönecek mi?

İkimizin Yerine 121. Bölüm Özeti

Dadisa yeni kızdan özür diler. Anandi‘den de özür dilerken Anandi onu durdurur. Dadisa Teepri‘yi alıp gider. Bairon, yeni kızın babasına, kızının eğitim masraflarını ödemeye hazır olduğunu söyler. Konsey o babanın aynı hatayı yapmaması gerektiğini söyler. Kazan, Anandi’nin Bairon’la gitmesine izin vermez ve onu yanına aldığını söyler. Bairon son bir şans ister. Ben ailemle evi terk ettiğim için Anandi bizimle güvende olacak der. Anandi de Bairon‘la gitmek istediğini söyler. Kazan gider. Sumitra Anandi‘yi teselli eder.

Dadisa öfkeli halde eve gelir. Gehna ona su getirince Dadisa onu azarlar. Sarhoş Basant oraya gelir ve Dadisa‘ya niye kızgın olduğunu sorar. Dadisa onun susup odasına gitmesini ister. Bairon’un 25 Sarpanç‘ın önünde ona hakaret ettiğini söyler. Basant buna kızıp bağırır. Bairon ve ailesi gelir. Bairon, Basant’tan kaçmaya çalışır, ama Basant izin vermez. Bairon Dadisa’nın ne yaptığını anlatır.

Basant, Dadisa ne yaptıysa bir sebebi vardır der. Bairon ve Basant birbirini iter ve kırıcı laflar söylerler. Basant, öfkeyle evden çıkar. Dadisa Bairon‘u doğurduğu için kaderini lanetler. Keşke Basant‘ı doğursaydım der. Bairon‘un kalbi kırılır ve bunu şimdi söylemen çok iyi oldu, bu zor kararımı kolaylaştırdın ben evden ayrılmaya karar verdim der. Sumitra‘dan çocukları hazırlamasını ister. Sumitra onu destekler ve yapabileceğimiz son şey buydu diyerek onu teselli eder.kimizin Yerine 6 ocak fotoğrafları

Bairon ve Sumitra eşyalarını toplarken Teepri gelir. Teepri Bairon‘u durdurmaya çalışır ama başaramaz. Dadisa salıncakta oturuyorken Gehna onun ayağına düşüp ona yalvarır. Bairon ve ailesini durdurmasını ister. Dadisa suskun. Sugna da Dadisa‘dan bunu ister ama sonuç yok. Gehna Basant‘ı bulup onunla konuşmaya karar verir.

Şiyam da gelmek ister ama Gehna kabul etmez ve Makhan‘la gideceğini söyler. Şiyam Dadisa‘dan bir şey yapmasını isterken Dadisa odasına çekilir. Gehna ve Makhan meyhane bar vb. gibi yerlerde Basant‘ı arar. Sonunda onu bir sarhoş kulübesinde bulurlar. Diğer alkolikler onları içeri almaz. Makhan ve şoför sarhoşlarla kavga ederken Gehna içeri dalar.

İkimizin Yerine 6 Ocak Özetinde

Basant yarı baygın halde Gehna‘ya bakar. Gehna ona defalarca Bairon‘un ailesini alıp gideceğini söyler. Onları durdurmasını ister ama ne yazık ki Basant sarhoş olduğu için onu anlayamaz ve sızar. Gehna onu bir kova su ile ayıltsa da faydası olmaz. Gehna yazıklar olsun diyerek oradan gider. Makhan ve şoför de peşinden gider. Anandi Jagdiş‘e, gidersek Dadisa‘ya ne olacak derken Jagdiş umursamadığını söyler.kimizin Yerine 121. Bölüm resimleri

Jagdiş gitmek istiyordur. Kanhaji resmini de almak ister ama Anandi Kanhajiyi Dadisa‘ya bakmak için orda bırakacağını söyler. Anandi bavulunu toplarken ağlar. Teepri Bairon ve ailesinin peşinden koşar ve yine onları durdurmaya çalışır. Bairon hiç oralı olmaz. Bairon, ailesi ve Teepri Dadisa‘nın odasına girer. Dadisa onları yok sayar.

Bairon Dadisa‘ya bazı hesap dökümleri sunar. Seni üzdüğümü biliyorum, bende üzgünüm ama kimseye haksızlık yapılmasına katlanamam der. Dadisa‘nın ayağına dokunur. Dadisa gözyaşlıdır ve onu kutsamaz. Teepri Bairon‘u durdurmaya çalışır ama nafile. Teepri Dadisa‘yı sallayarak onları durdur diye yalvarır. Yine işe yaramaz. Sumitra ve diğerleri de Dadisa‘nın ayağına dokunup giderler.

İkimizin Yerine 6 Ocak özetinde Dadisa ağlar. Teepri Bairon‘un peşinden salona iner. Gehna ve Sugna da ona engel olmak ister. Bairon hala durmayınca, Teepri onun elini tutarak arkadaşlığımızın hatırına gitme der.

Bairon, hangi arkadaşlık? Sen Dadisa ile ortak olduğun an arkadaşlık bitti der. Teepri, ama ilk fırsatta sana haber verdim, affet der. Bairon geç kaldığını söyler. Dadisa her şeyi yukarıdan izler. Bairon, elini Teepri‘den çeker ve bizim dostluğumuz Dadisa ile yaktığınız ateşte kül oldu der.

İkimizin Yerine 6 Ocak Fragmanı