İkimizin Yerine 125. Bölüm Özeti 10 Ocak Nişan İptal

İkimizin Yerine dizisi 125. bölüm özeti ile 10 Ocak perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisi 10 Ocak özetinde Gehna‘nın kardeşi yine  evlenemez zira nişan iptal olur kız hüsrana uğrar.

İkimizin Yerine 125. Bölüm Özeti

Sugna Pratap‘ın annesini görünce şok olur. Pratap’ın annesi sana önemli bir şey söylemeliyim diye ona yalvarır. Varun‘u kontrole getireceğini bildiğim için geldim der. Hatta kolunu tutarak Pratap’ın üzerine yemin eder. Pratap‘ın hatırası senin kucağında der. Radha Sugna‘ya seslenince Sugna ikilemde kalarak ondan uzaklaşır. Kadın hala ellerini birleştirip yalvaran gözlerle Sugna‘ya bakar. Radha Sugna‘ya ne olduğunu sorsa da Sugna bir şey belli etmez.

Jagdiş tv’de kızların danslarını izlerken Anandi onu görür. Anandi baban böyle şeyler izlememeni söylemişti diye tepki gösterir. Jagdiş ona git başımdan der. Anandi Gehna‘nın kardeşinin nişanına gitmeliyiz diye TV’yi kapatınca kavga çıkar. Jagdiş ile Anandi koşuştururken Anandi TV’ye çarpar ve TV düşüp kırılır. Bairon sese gelir ve Jagdiş‘i azarlar. Anandi elindeki kumandayı göstererek benim yüzümden oldu der. Bairon önce inanmaz ama sonra ikiniz de aynı cezayı alacaksınız der.

Bairon onların nişana gitmeyeceğini söyler. Jagdiş ve Anandi çaresiz. Radha ve Sugna mutfaktayken Sugna dalgındır. Radha sebebini sorsa da Sugna yok bir şey diye geçiştirir. Ev telefonu çalar ve Madan telefonu açar. Ama karşı taraf sessiz. Bu olay yine tekrarlanır ve yine sessiz telefon. Dadisa ve ailesi (Jagdiş ve Anandi hariç) Gehna‘nın kardeşinin nişanına gelirler. Gehna‘nın babası (Şambu) onları karşılar. Rama da gelir. Dadisa‘lar birçok hediye de getirmiştir.

İkimizin Yerine 125. Bölüm özetinde Şambu onlara teşekkür eder. Gehna annesi ve kardeşlerinin yanına gider. Onlar sarılıp sohbet ederler. Rama, koca ailesinin evlendikten sonra okumasına izin vereceğini söyler. Gehna sevinir. Annesi de yeni dünürlerini över. Rama gidince Gehna bir sürü para görür. Nereden çıktığını sorunca annesi kızar. Sonra dünürler çeyiz istemedi ama biz yine de mahcup olmak istemedik, baban hazırlıklar için evi ipotek ettirdi derkimizin Yerine 10 Ocak resimleri. Gehna şok. Gehna endişeyle nasıl ödeyeceksiniz der.

Annesi baban her şeyi çözer merak etme der. Gehna Basant‘tan yardım isterdim ama saygımı kaybetmek istemiyorum diye ağlar. Annesi her şey düzelecek diye onu teselli eder. Şambu ile eşi damat ve ailesini karşılar. Şambu büyük kızım Jetsar‘ın en saygın ailesinin gelini diyerek onları Dadisa ile tanıştırmaya getirir. Dadisa damadı görünce şok olur ve gözlerini ondan alamaz. Madan‘ların telefonu yine çalar. Sugna telefonu açar ve arayan Pratap‘ın annesidir.

İkimizin Yerine 10 Ocak Özeti Devam Ediyor

Kadın yarın Pratap‘ın ölüm yıldönümü olduğunu ve oğlu Varun ‘un rituellere katılmasını istediğini söyler. Oğlumun ruhu huzur bulmuyor der. Sugna gelemem dese de kadın Pratap‘ın hatırına yarın mabede gel diye yalvarır. Radha kim aradı deyince Sugna sessiz telefon der.

Şambu yeni dünürlerine Dadisa‘kimizin Yerine 125. Bölüm resimleriları över. Dadisa damadın babasına yaklaşır ve siz Poolpur köyünden misiniz diye sorar. Adam evet der. Dadisa adama bir kaç soru sorar(Evi, işi zenginliği gibi). Adam hepsini cevaplar. Dadisa damada kaç kez evlendiğini sorar. Damat ve ailesi şok olur. Damat bu ne saçmalık diye diklenirken Dadisa onu sertçe tokatlar. Herkes şoklarda. Damadın babası Şambu ‘ya öfkeyle bu gösteri de ne der.

İkimizin Yerine 10 Ocak Özetinde Şambu onlardan özür dilerken Bairon da annesini susturmaya çalışır. Dadisa, damat babasına beni tanıdın mı diye sorar. Adam hiç tanımadığını söyler. Dadisa, geçen sene Peepad köyünden Dharpat Sing‘in kızının düğününe gittim ve bu damat o kızla evlendi der. Her kes şoktayken adam bunu inkâr eder.

O köye hiç gitmedim der. Şambu Dadisa‘ya kızarken Dadisa hata yok bu damat o kızla evlendi ve her şeylerini aldı sonra da kızı bıraktı der. Gehna da Dadisa‘ya hak verince yeni dünür Şambu‘yu aşağılar ve bu ilişki iptal der.

İkimizin Yerine 125. Bölüm Fragmanı