İkimizin Yerine 127. Bölüm Özeti 12 Ocak Sugna’nın bebeği Ölecek mi?

İkimizin Yerine dizisi 127 bölümde acı bir son izleyeceğiz. İkimizin Yerine dizisi 12 Ocak özetinde Sugna bebeğini kaybedecek.

İkimizin Yerine 127. Bölüm Özeti

Sugna Radha‘ya yalan söyleyerek Pratap‘ın anma törenine gider. Madan ve ailesi bunu öğrenir ve Sugna‘yı tören ortasında yakalar. Sugna ağlamaktayken Madan ile Tauji ağızlarına geleni sayarlar. Bunu Sugna‘dan beklemediği için Şiyam‘ın da kalbi kırıktır. Bu yüzden Sugna‘yı savunmaz. Pratap‘ın annesi onu ben zorladım dese de Madan kararını verir.

Sugna‘yı aileden atmak. Sugna‘yı alıp Bairon‘lara gelirler. Orada da Sugna‘yı bir güzel kötülerler. Bize yalan söyleyip Pratap‘ın anım törenine gitmiş, böyle bir kızı istemiyoruz derler. Sugna yıkılır. Ailesi de hayal kırıklığı yaşar. Dadisa Sugna‘ya kızar. Madan‘lar gider. Sugna odasında ağlar. Sumitra, Gehna ve Anandi onu teselli eder.

Bairon ile Sumitra Sugna‘yı evine geri götürmeye hazırlanır. Dadisa Madan‘ları Sugna‘yı geri almak için ikna etmelerini söyler. Gerekirse yalvarın der. Basant bunu sevmese de bu kez Bairon Dadisa‘ya hak verir. Madan‘ların evinde Bairon onları Sugna‘yı geri almaları için ikna eder. Madan ile Radha kabul ederken Şiyam bundan hoşlanmaz. Madan, Sugna’dan odasına gidip dinlenmesini ister.kimizin Yerine 127. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 127. Bölüm özetinde Şiyam öfkeyle evden çıkar. Bairon ve Sumitra endişelenir. Gece Sugna Şiyam‘la konuşmaya çalışır. Şiyam hiçbir şey duymak istemez. Sana olan güvenimi tamamen kaybettim der. Sugna onu sevdiğine ikna etmeye çalışır, ama Şiyam bunun yalan olduğunu söyleyip yerde uyur. Sabah Şiyam, Sugna ve Varun’u görmezden gelerek dışarı çıkarken Sugna onunla konuşmaya çalışır. Radha ve eltisi, Şiyam’ın sonunda geri gelecek diye Sugna’yı teselli etme etmeye çalışır.

İkimizin Yerine 12 Ocak Özeti

Tauji ve Madan salonda otururken Tauji yine Sugna‘yı kötüler. Varun ağlayınca Sugna yukarı çıkarken merdivenden kayıp düşer ve bayılır. Herkes panik. Şiyam haberi alınca şok olur. Hastanede Radha, Madan‘dan Bairon‘u aramasını ister ama Tauji Sugna’nın kazası için suçlanabiliriz biraz bekle der. Şiyam oraya gelir. Doktor onlara Sugna iyi ama bebeğini kaybetti der. Şiyam paramparça olur.

Doktor, Madan‘lara Sugna’nın bebeğini kaybettiğini ve bir daha asla hamile kalmama ihtimalinin yüksek olduğunu bildirir. Herkes şok olur. Şiyam şaşkın. Doktor gidince Tauji Şiyam ile Madan‘ı Sugna’ya karşı zehirlemeye başlar. Sugna Şiyam’ın bebeğini asla istemediği için kasıtlı olarak kayıp düştü der. Şiyam gelip ağlayarak Sugna‘ya sarılır. Sugna sessizce onu teselli eder. Şiyam sonra Tauji’nin sözlerini hatırlar ve Sugna’yı suçlar.kimizin Yerine 12 ocak fotoğrafları

Sana çok fazla sevgi verdim, ama senin verdiğin tek şey benimle ailemin acı çekmesidir der. Sugna şok. Şiyam, onu asla affetmeyeceğini söyleyip gider. Madan ve ailesi girer. Tauji Sugna’ya bağırarak Varun Madan‘ın tek mirasçısı olsun istiyorsun der. Radha ağlar. Madan, Sugna’ya artık onunla hiçbir ilişkileri olmadığını söyler. Radha’ya da Varun‘u Sugna’nın yanına bırak da gel diye bağırır. Radha üzülerek bebeği bırakır ve giderler.

İkimizin Yerine 12 Ocak özetinde Doktor, Madan ile Sugna’nın ilacıyla ilgili konuşmak ister, ama Madan ilgilenmeden gider. Doktor sonunda Bairon‘u arar. Bairon ve ailesi hastaneye koşar. Doktor, Madan ve ailesinin Sugna’yı bırakıp gittiğini söyler. Dadisa, Sugna’ya ne olduğunu sorar. Sugna, Madan‘ların onu kendi çocuğunu öldürmekle suçladığını ve onu hastanede tek başına bıraktığını anlatır. Herkes şok olur.

İkimizin Yerine 12 Ocak Fragmanı