İkimizin Yerine 128. Bölüm Özeti 13 Ocak Sugna ile Şiyam Ayrıldı

İkimizin Yerine dizisi 128. bölüm özeti ile 13 Ocak pazar akşamı ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 128. Bölüm de Anandi‘ye kuma gelir ve Sugna ile Şiyam ayrılır.

İkimizin Yerine 128. Bölüm Özeti

Sugna Madan‘ların düşük sebebiyle onu terk ettiklerini Dadisa‘lara anlatır. Sumitra teselli ederken Sugna ağlar. Dadisa sarsılır ve doktordan Sugna‘yı eve götürmek için izin alır. Madan ve Tauji evde Sugna‘nın yaptığını konuşurken Radha Şiyam‘ın şehre gitmeye hazırlandığını söyler.

Tauji Şiyam‘a hak verir. O esnada Dadisa‘lar Sugna ile içeri girer. Dadisa Madan‘ı Sugna‘yı eve alması için ikna etmeye çalışır. Sugna şok ile izler. Dadisa‘lar onlara yalvarırken Madan ile Tauji Sugna‘yı suçlar. Basant Sugna‘yı hastanede bırakıp gidecek kadar vicdansızsınız diye bağırır. Şiyam da gelir.

Radha ve eltisi Sugna‘yı geri istiyordur. Bairon Şiyam‘a yalvarır. Şiyam da babam ve amcamla aynı fikirdeyim deyince herkes şok olur. Ben her şeye rağmen onunla evlendim aileme bile karşı çıktım ama o sevgimi kabul etmedi ve hep Pratap‘ı sevdi, ona güvenemem, bebeğimizi bilerek kaybettiği için onu asla affetmeyeceğim der.

İkimizin Yerine 128. Bölüm özetinde Şiyam giderken Sugna onu durdurur. Sugna, ona benimle acıdığın için mi evlendin diye sorar. Şiyam sessiz. Sugna, ben herkesin önünde beni kabul ettiğin için mutluydum ama şimdi başka bir şey söyledin der. Şiyam bunu inkâr etmeye çalışır, ama Sugna lafını keser. Verdiği sözleri hatırlatarak şimdi ne oldu diye sorar. Dediklerinle davranışların tamamen çelişiyor der.

Pratap’ı sevgiyle hatırlamamanla sorunum yok diyen sendin der. Öyleyse neden bebek gittiği için böyle üzüldün ki diye sorar. Sugna, bunu ondan ve ailesinden sakladığı için Şiyam’dan özür diler. Hiç kötü bir niyetim yoktu, sadece Pratap’ın ruhu biraz huzur bulsun istedim der.kimizin Yerine 127. Bölüm fotoğrafları

Sugna sonra Pratap’ın adını anmamak için çok çalıştığını söyler. Fakat Pratap‘ı defalarca dirilten Şiyam oldu, Pratap’ı tamamen unutmuştum ama Şiyam bir hayaletle yarışmaya başladı der. Onunla rekabet etmediysen neden Pratap’la aynı hediyeyi aldığını sorar.

Aşkımızın bir sembolü olduğu için bebeğimizi doğurmayı her şeyden daha fazla istedim, diğerlerinin beni yanlış anlamasına üzülmem ama senin bana inanmadığına inanamıyorum der. Şiyam onu dinler ve gider. Sugna‘nın kalbi kırılır ve ağlayarak beni terk edecektinse, o zaman evlenmenin anlamı neydi diye haykırır. Sonra gözyaşlarını siler ve Dadisa’dan evine götürmesini ister. Dadisa onu teselli eder.

Dadisa Sugna’yı destekler. Giderken Bairon onunla konuşmaya çalışır, ama Dadisa gider. Şiyam Jaipur’da oturup Varun için seçtiği oyuncağı ağlayarak izler. Suman onu arar ve oyuncağı Varun’a verdin mi diye sorar. Şiyam, Jaipur’a geri döndüğünü söyler.

Suman ve annesi bize gel diye ısrar eder. Şiyam onlara gidince tüm olayları anlatır. Suman ve annesi ona her şeyin yoluna gireceğini söyler. Suman, Şiyam’dan eşine karşı kin tutmamasını ister, ama Şiyam, bu ilişkide hiçbir şey kalmadığını söyler. Jaipur’da bir iş bulmak için Suman‘dan yardım ister.

Suman isteksizce kabul eder Anandi, Şiyam’ın Sugna’yı neden desteklemediğini merak eder. Jagdiş, Tauji’nin onu etkilediğini düşünür ve yarın Şiyam’ı arayacağım der. Sugna, artık Şiyam ile konuşmayın diye Anandi ve Jagdiş‘i uyarır. Dışarıda bir fırtına varken Dadisa ailesini nelerin beklediğini merak eder.

İkimizin Yerine 13 Ocak Özeti

Sabah, Dadisa’nın ailesi dua yapar. Makhan, koşarak gelir ve kapıda bir kız cesedi olduğunu söyler. Herkes dışarı koşar. Basant kızı çevirince Gudia’yı görür (Jagdiş’in ikinci karısı). Herkes şok olur. Bairon, kızın hala yaşadığını söyler. Kızı içeri alırlar. Ateş içinde baygındır. Dadisa, Bairon’dan kızın babası Maan ile irtibata geçmesini ister.

Maan‘ın köy konseyi Bairon‘a Maan ile ailesinin birkaç gün önce köyden ayrıldığını söyler. Bairon ​​şok olur ve bunu evdekilere iletir. Evin kadınları Gudia’yı kendine getirmeye çalışır. Jagdiş çok kızar ve çok fazla soruna neden olduğu için Anandi‘den Gudia’ya bakmamasını ister. Suman Şiyam‘a ona muhasebeci işini bulduğunu söyler.

Şiyam’ın geleceğini tartışırlar ve Şiyam eve dönmeyeceğini söyler. Gudia kendine gelir. Herkes ona ne olduğunu sorar. Gudia, ailesinin düğünden sonra çok aşağılandığını söyler. İnsanlar hep bize hakaret etti, ninem de kalbi kırık öldü der. Ailemle beraber geldim, benim burada beklememi isteyip bir yerlere gittiler der.

İkimizin Yerine 13 Ocak özetinde  Sumitra Gudia’nın valizini açar ve bir mektup bulur. Bairon ​​yüksek sesle okur ve Maan mektupta herkesin onlara hakaret ettiğini yazmıştır. Gudia‘ya başka bir damat bulmaya çalışmış, ama geçmişini bilen kimse onu kabul etmemiştir.  Böylece, Gudia’yı kapınıza bırakmaya karar verdik yazmış.

Herkes şok. Dadisa, Gudia’ya ailesinin isteğini yerine getireceğine ve ona bakacağına dair söz verir. Herkes şok. Bairon ve Basant Dadisa‘yı dışarı alır. Anandi‘nin kalbi kırılır. Jagdiş bir hışımla gider. Dadisa, oğullarına Gudia’yı kabul etmeleri gerektiğini söyler. Bairon ​​reddeder.

Bairon isteksizce Maan‘ı bulana kadar bir kaç günlüğüne kıza bakmaya karar verir, ama onu kalıcı olarak evde tutmaya tamamen karşıdır. Dadisa bir hışımla bırakır. Basant bir şeyler yapmaya söz verip gider. Anandi, Gudia ile konuşur. Gudia hayatındaki tüm üzüntüler için Dadisa‘yı suçlamaktadır.

Gudia, Anandi’ye orada olmak istemediğini söyler. Anandi, Gudia’yı akşam yemeği yemeye ikna eder. Sabah, Basant bir telefon alır ve aceleyle birinin evine gider. Maan ve karısı olduğu ortaya çıkar. Anandi, Gudia’ya merdivenlerden aşağı inmekte yardım eder. Dadisa, Anandi’yi görmezden gelerek Gudia‘yı çağırır ve onunla sevgiyle konuşur.

Her iki kız da kendini kötü hisseder. O sırada Basant gelip herkesi çağırır. Maan ve karısı eve girer. Gudia onlara koşar ve onu neden burada bıraktıklarını sorar. Maan başka seçeneğinin olmadığını söyler. Bairon durumları için tekrar özür diler ama Gudia’nın onlarla kalmasına izin vermez. Gudia öfkeyle ailesine orada kalmak istemediğini söyler.kimizin Yerine 12 ocak resimleri

Maan sinirli. Bairon, Gudia’nın eğitimi için ödeme yapmayı teklif eder, ama Maan kabul etmez. Yaptıklarınız için acı çekeceksiniz der. Bairon, Gudia ile konuşmaya çalışır. Gudia öfkeyle konuşmak istemediğini söyler. Gudia ailesiyle birlikte ayrılır. Şiyam, odasında geçmişini düşünür. Hizmetçi oraya gelir ve acısını hafifletmek için ona içki sunar.

Suman Şiyam için endişelenir ve onu arar. Sarhoş olduğunu anlar ve Şiyam’ı ziyarete gelir. Böyle içerek hiçbir şeyi çözemezsin diye konuşur. Şiyam, Sugna‘ya olan aşkını ve onu nasıl unutamadığını anlatır. Suman’ı Sugna gibi görerek ona sarılır. Seni seviyorum ve incindiğini göremedim diyerek ağlar.

Hatasını fark edince Suman’dan özür diler. Suman ona kendini suçlamamasını söyler. Bütün suç Sugna’nın diyerek Sugna’ya hakaret eder. Şiyam öfkeyle “Suman Dur“ diye bağırır.

İkimizin Yerine 13 Ocak Fragmanı