İkimizin Yerine 138. Bölüm Özeti 23 Ocak Tauji‘nin Planı Ne?

İkimizin Yerine dizisi 138. bölüm özeti ile 23 Ocak çarşamba günü sevenleri ile buluşacak.  İkimizin Yerine 138. Bölümde Tauji‘nin şüpheli tavırları dikkat çekecek.

İkimizin Yerine  138. Bölüm Özeti

Sugna, hastanede Varun’u iyileştirmesi ve gerekirse onu cezalandırması için Tanrı’ya dua eder. Tauji oraya gelir ve o da gerekirse beni cezalandır ama Varun‘u iyileştir diye dua eder. Sugna şaşırır. Sugna, Tauji’nin hiçbir şeyine ihtiyacı olmadığını söyler. Şiyam izlerken Tauji, Sugna’yı teselli eder. Şiyam onların uzlaşmasına memnun olur. Sabah Jagdiş geç uyanır ve Bairon’u derin düşünceli görür. Jagdiş sebebini sorar ama Bairon onu geçiştirir.

Hastanede, Doktor Varun’un uyanık olduğunu ama ağır ilaç verildiğini bildirir. Aynı gün Varun’u taburcu edeceklerini söyler. Onun iyi bakımı için aileyi uyarır. Ayrıca Udaipur’da bir uzmana danışmalarını söyler. Şiyam gitmeyi kabul eder. Herkes rahatlar. Şiyam ile Sugna Varun’a gider. Varun uyanır ve sonra tekrar uyur. Sugna ağlar. Şiyam onu ​​teselli eder ve Varun’un tamamen iyi olacağına söz verip gider. Jagdiş sınavları için üniversiteye gider.

Kampüste bazı insanlar oturup vakit geçirirken Jagdiş diğer öğrencilerle birlikte girer. O bir arkadaşıyla buluşur. Bazı insanların bir öğrenciye eşek şakası yaptığını görür. İnsanlar öğrencinin evli olduğunu öğrenince gülerler. Jagdiş kızar ve onların neden güldüklerini merak eder. Arkadaşı, şehir halkının farklı bir kültüre sahip olduğunu ve çocuk evliliğinin orada yaygın olmadığını söyler. Adamlar öğrenciyle uğraşmaya devam ederken Jagdiş üzgün.kimizin Yerine 23 Ocak resimleri

Tauji, Varun için Puja töreni yapmak için kâhinlere para verir. Her şeyi ayarlamak için onlarla gider. Radha şehir dışından geri döner ve ağlayarak Varun’u sorar. Sugna, Varun’u besler ve uyumasını söyler. Varun, canım çok yanıyor der. Sugna üzgünce yakında düzeleceğini söyler. Radha gelince Sugna ona sarılıp ağlar.

Radha, Varun‘un kazası için Sugna‘nın suçlu olduğunu düşünse de onu teselli eder. Anandi, Varun ve Jagdiş için dua eder. Jagdiş, Anandi’yle romantik olmayı hayal eder. Anandi, Jagdiş’i arayıp sınavlar için başarılar diler. Jagdiş yaklaşan Goa gezisi için çok heyecanlıdır ve şehirden Anandi‘ye batı kıyafetleri alacağını söyler. Anandi üzgün ve Varun‘la ilgili bir şey demez. Millet Jagdiş’i küçümseyerek ismini sorarlar.

Arkadaşı onun ismiyle dalga geçerken Jagdiş isminin Jagat olduğunu söyler. Adamlar gülerek, evli misin, nasıl evlendin, kaç çocuğun var gibi sorular sorarlar. Jagdiş öfkeyle henüz evli olmadığını söyler. Adamlar onunla uğraşırken, zil çalar ve Jagdiş gider. Basant, evde Nandu‘nun ödevine yardım eder. Gehna gelir ve ona doktorun yolladığı ilacı verir.

İkimizin Yerine 138. bölüm özetinde Basant utanır ve Gehna’ya bağırır. Gehna, öfkesini kontrol etmesi gerektiğini, başka hiçbir ilacın işe yaramayacağını söyler. Bu, Basant‘ı daha da kızdırır ve o ilacı atıp öfkeyle gider. Odanın dışında duran Dadisa üzülür.kimizin Yerine 138. bölüm resimleri

İkimizin Yerine 23 Ocak Özeti

Jagdiş sınavlarını bitirir. Dışarı çıkınca, Bairon eve dönmek için acele eder ve yolda her şeyi söyleyeceğine söz verir. Bairon ile Jagdiş, Varun’u ziyaret eder ve onu öyle bir durumda görünce yıkılırlar. Onlar Sugna‘yı teselli eder. Jagdiş, Varun için üzülür. Varun’un daha iyi olacağına söz verir. Bairon, Madan ve Tauji konuşur ve Sugna’nın neden bu kadar dikkatsiz olduğunu merak eder.

Sugna gelir ve onun hatası yüzünden Varun’un acı çektiğini kabul eder. Tauji yine sahte endişe gösterir. Sugna, Tanrı’ya dua eder ve Varun’un iyileşmesi için yalvarır. Varun tekrar yürüyene kadar oruç tutmaya yemin eder. Radha, Sugna’nın gerçekçi olmadığını söyler. Sugna bundan hoşlanmaz.

Gece, Jagdiş odasında üzgün. Anandi onu teselli etmeye çalışır ama Jagdiş onu fırçalar. Varun’un kazasını ondan sakladığı için Anandi’ye bağırır. Anandi, sınavlarında başarılı olması için sakladığını söyler. Jagdiş, kötü haberi kaldıracak kadar büyüdüğünü söyleyip öfkeyle gider. Anandi ağlar. Tauji odasına uyumaya gelir. Karısı, Varun‘u aileye asla kabul etmediği halde, neden aniden onun için endişe ettiğini sorar.

İkimizin Yerine 23 ocak özetinde Varun‘un kazasıyla bir ilgin mi var diye sorar. Tauji onu tokatlar ve yerini bil diye onu uyarır. Gehna ile Nandu uyurken Basant uyanıktır. Aniden kalkıp odadan çıkar. Gehna bunu görür ve oturup ağlar. Dadisa Basant’ı salonda görür ve Gehna ile konuşmaya  gider. Fakat Gehna’yı üzgün, ağlarken görünce sessizce gider.

 

İkimizin Yerine 23 ocak fragmanı