İkimizin Yerine 143. Bölüm Özeti 28 Ocak Pratap‘ın Annesi Yineden Geldi.

İkimizin Yerine dizisi 143. bölüm özeti ile 28 Ocak pazartesi ekranları karşısında olan izleyicisi ile buluşacak. İkimizin Yerine dizisi yeni bölüm özetinde Pratap‘ın annesi yine gelecek ve ortalık bir kez daha karışacak.

İkimizin Yerine 143. Bölüm Özeti

Mahavir, Basant, Dadisa ve Bairon ile konuşur ve onları Tauji‘ye güvenmemeleri için uyarır. Dadisa ve Bairon, Tauji‘nin değiştiğini söylerler. Mahavir ikna olmasa da Dadisa ile Bairon’un haklı olmasını umar. Postacı Jagdiş’in sınav sonuçlarını getirir. Jagdiş, tıp okulu sınavını geçmiştir. Dadisa dışında herkes başarısından memnun.

Anandi sevinerek tatlı getirmeye gider. Dadisa konuşmasıyla herkesin sevincini kursağında bırakır. Dadisa, Jagdiş’in kalıp Bairon ve Basant‘la çalışmasını istiyor. Deli fişek Jagdiş, bu sınavı kimseye bir şey ispatlamak için yapmadığını söyler. Doktor olmak için Mumbai tıp fakültesine gitmeye karar verdim der ve yukarı çıkar.

Anandi onu takip eder. Anandi, Jagdiş‘e ne doktoru olmak istediğini sorarak onu sakinleştirmeye çalışır. Jagdiş sinirlenir ama sonra kalp doktoru olacağım ve ilk olarak seni tedavi edeceğim diyerek Anandi‘ye sarılır. Phuli oraya gelince Jagdiş gider.

İkimizin Yerine 143. Bölüm özetinde Anandi Phuli ile konuşur ve Jagdiş gidince hasretine nasıl dayanacağım der. Ağlayarak 5 yıl sonra Jagdiş‘e kavuştuğunu ama yine ayrılacağını söyler. Phuli, onu teselli eder. Dadisa duyarsa kızar diye Anandi‘yi uyarır.

Bairon, Dadisa’yı Jagdiş’in kararı için ikna etmeye çalışır. Jagdiş büyüdü ve kendi hayatına karar verebilir bunu kabul etmen gerekiyor der. Dadisa, Mumbai çok uzak, Jaipur ve ya Jodhpur olsaydı daha iyi olurdu der. Bairon, sonunda Dadisa‘yı ikna eder. Sumitra girer. Bairon, Dadisa Jagdiş’in Mumbai’ye gitmesine izin verdi, Anandi ve Jagdiş’e söyle Kazan‘lara da bu mutlu haberi versinler der.

Anandi, Phuli ve Jagdiş, Kazan‘lara gelir ve onlara müjdeli haberi verirler. Kazan, Jagdiş adına sevinse de, Bago, Anandi yalnız kalacağı için endişelenir. Anandi, mutfakta Bago ile konuşur ve onu rahatlatır. Anandi, Gülli’yi sorar ve Bago onun evlendiğini söyler. Phuli, Jagdiş ve Anandi mabedde dua ederken Phuli çok üzgündür.kimizin Yerine 28 Ocak fotoğrafları

İkimizin Yerine 28 Ocak Özeti Devam Ediyor

Mabedden dönerken, Phuli’nin arkadaşları onunla alay eder. Enişten geldiğinden beri bize uğramıyorsun derler. Phuli gururla Jagdiş sizin gibi serseri değil doktor olacak der. Gençler Jagdiş‘e kriket maçı oynayamaz diye meydan okurlar. Phuli, Jagdiş adına maçı kabul eder.

Jagdiş gençlerle kriket maçı yapar ve kızların motive etmesiyle kazanır. Phuli, gençlerle dalga geçer. Bu arada Anandi, Phuli’nin çantasındaki bazı mektupları okur. Birisi Phuli’yi özlediğini ve bir gün gelip onu uzağa götüreceğini yazmıştır. Jagdiş evde yemekte Basant ve Bairon’a kriket maçını kazandığını anlatır.

Basant, Dadisa’nın yokluğunu fark edince ona gider ve aşağı inmesini söyler. Dadisa, hapse giren biriyle yemek yiyemem der. Basant ısrar eder eğer sen yemezsen bende yemem der. Mahavir ayağa kalkar ve eğer Dadisa benim yüzümden yemek yemiyorsa ben gidiyorum der. Nandu kucağında yukarı gider. Sumitra onun yemeğini yukarı çıkarır.

Şiyam, Sugna’ya, Swamiji adında meşhur bir şifacı guru köyümüze gelmiş, Varun‘u ona götürmek istiyorum der. Şagun gelir ve ısrarla Şiyam‘ın onu okula götürmesini ister. Sonunda Sugna ve Tauji‘nin eşi Varun‘u Swamiji’ye götürür.

İkimizin Yerine 28 Ocak özetinde Nandu, Basant‘a, babaannem (Dadisa) ve dedem (Mahavir) neden sizin gibi aynı odada kalmıyorlar diye sorar. Basant kızar ve ne diyeceğini bilemez. Bairon gelir ve Nandu‘ya bir cevap vermeye çalışır. Basant Nandu’nun sorusundan hoşlanmaz ve Bairon’a Mahavir’in çocuğu kötü etkilediğini söyler. Bairon, bu yaştaki her çocuk soru sorar der.kimizin Yerine 143. Bölüm resileri

Gehna da bu sohbeti duyar. Sugna ve Tauji‘nin eşi Varun‘u şifacıya gösterirler. Şifacı ona ne olduğunu sorar ve Sugna ona hikâyeyi anlatır. Şifacı Varun’a kutsal bir kül verir. Pratap’ın annesi de oradadır ve meseleyi öğrenince Varun için üzülür. Sugna‘lar giderken Pratap‘ın annesi onları şoförle takip eder. Sugna eve geldikten sonra Pratap‘ın annesi girer.

Herkes Pratap‘ın annesini görünce şok olur. Kadın onlara bağırarak hep birlikte kasten Varun’u engelli yaptınız çünkü gerçek oğlunuz değil der. Hani torunuma iyi bakacaktın diye Sugna‘ya hesap sorar. Aile onu sakinleştirmeye çalışırken kadın Varun‘u yanına alacağını söyler. Zorla Varun’u Sugna’dan almaya çalışırken Varun korkup ağlar.

Kadın Madan‘lara beddua edince Tauji kızar ve kadının üstüne yürür. Tauji onu evden çıkarmaya çalışırken Madan ve Şiyam onu durdurmaya çalışır. Kadın susmayınca Tauji onu iter. Kadın başını kapıya çarpar ve alnı kanar. Şiyam ona yardım etmek ister ama kadın onun elini iter. Kadın bunun intikamını alacağını ve yakında Varun için geri döneceğini söyleyip gider.

kimizin Yerine 28 Ocak fotoğrafları

İkimizin Yerine 143. Bölüm Fragmanı