İkimizin Yerine 146. Bölüm Özeti 31 Ocak Tauji‘nin Maskesi Düştü

İkimizin Yerine dizisinin 146. bölümünde Tauji’nin tüm pislikleri ortaya çıkacak. İşte İkimizin Yerine 31 Ocak perşembe özeti.

İkimizin Yerine 146. Bölüm Özeti

Jagdiş, ailesine telefonunun şarjı bittiği için arayamadığını söyler. Dadisa herkesi azarlar. Anandi‘ye daha çok kızar. Çünkü o Jagdiş‘in okumasını desteklemiştir. Sugna, Radha, Şagun eve döner. Şagun ziyaretin eğlenceli geçtiğini söyler. Maymunları gördüm deyince Varun da gitmek ister. Şiyam ve Sugna iyileşince onu da götürmeye söz verirler. Şiyam, Varun’u tekerlekli sandalye ile bahçede gezdirir.

Tauji Varun‘a dondurma alır. Şiyam önemli bir iş için gidince Varun‘u Tauji gezdirir. Varun Tauji‘den korkarak Şiyam’ı durdurmaya çalışır ama nafile. Varun çok korkuyordur. Tauji’nin gülüşü ve kötülük vardır. Tauji, Şiyam’a söz verdiğini söyledi. Onu şeridin altına sokacağını söyler. Sonsuza dek saklanacak. Varun ile oynar. Sandalyesinden ayrılarak yine durur. Varun, acı acı ağlayarak anne diye bağırır.

Tauji onun sandalyesini fırlatarak Varun‘u korkutur. Tauji ismimi kimseye söyleme diye onu tehdit eder. Çocuğu daha fazla korkutmak için sandalyesini öne itip bırakır. Varun ağlar ve bağırır. Tauji kontrolden çıkan sandalyeyi zamanında yakalar ve eğer konuşursan seni yakalamayacağım der. Varun hıçkırarak ağlar ve söz verir.

İkimizin Yerine 146. Bölüm Özetinde Mahavir, Nandu’yu okuldan getirir ve okula bazı yardımlarda bulunacağını söyler. O zaman öğretmenler Nandu‘ya daha iyi davranacak ve onu daha iyi öğretecektir Dadisa kabul eder ama Gehna Nandu’nun diğer çocuklarla eşit muamele görmesini ister.

Mahavir ısrar etse de Gehna hiç oralı olmaz. Mahavir üzülür ve sadece torununu düşündüğünü söyleyip gider. Basant, Gehna’ya kızar ve tavırlarından bıktığını söyler. Anandi Jagdiş‘in çantasını boşaltırken Gauri‘nin mendilini bulur. Jagdiş‘e sorar. Jagdiş, otobüste tanıştığı kıza ait olduğunu söyler. Anandi sessizce mendile bakarken Jagdiş onu daha da kıskandırmaya çalışır.

Anandi Jagdiş‘i iyi tanıdığını ve güvendiğini söyler. Sumitra oraya gelir ve Varun çok hasta, Şiyam da evde yok siz bir Sugna’lara uğrayın der. Sugna, Varun’a ilaç vermeye çalışır ama Varun sadece Şiyam‘ı ister. Madan, Sugna’dan Şiyam’ı arayıp eve çağırmasını ister. Jagdiş ve Anandi gelir. Varun onları görünce rahatlar ve onu evlerine götürmelerini ister.kimizin Yerine 31 Ocak Özeti resimleri

Jagdiş ve Anandi onu sakinleştirir ve ilaç verirler. Anandi Varun‘a yemekte yedirir. Anandi ve Jagdiş, eve gitmek için müsaade ister, ams Varun onları durdurup ben de geliyorum der. Anandi geceyi Varun’la kalmaya karar verir. Anandi, Varun ile uyur. Varun aniden titremeye başlar ve Tauji amca beni lütfen beni öldürme diye mırıldanır. Anandi uyanır ve Sugna da gelir. Her ikisi bunu duyunca endişelenirler.

Varun Anandi ve Sugna‘ya kazasını anlatır. (Olay günü Varun terasta uçurtmasıyla oynarken Tauji‘den onunla oynamasını ister. Tauji ona kızar en sevdiği uçurtmasını erişemeyeceği bir yere atar. Varun ağlayarak onu almaya çalışır. Varun’a uçurtmayı almaya çalışırken ayağı kayar. Terastan asılı halde ve yardım için Tauji‘ye yalvarır. Tauji koşarak gelir ama Varun‘a yardım etmez ve gider.

İkimizin Yerine 31 Ocak Özeti

Varun aşağı düşer) Varun acı bir şekilde hıçkırarak ağlar. Anandi de ağlar. Sugna o gün terasta gördüğü kuşyemini hatırlar ve çok kızar. Sugna salona gelip Tauji diye bağırır. Herkes oraya gelir. Sugna Tauji‘ye bir çocuğu bile bile ölüme terk etmesinin hesabını sorar. Varun‘un hayatını mahvettin der. Tauji onu susturmak ister. Sugna, Tauji‘nin o gün terasta kuş beslediğini söyler.

Tauji, inkâr eder. Madan Sugna‘dan sakin olup odasına gitmesini ister. Madan Sugna‘ya inanmaz ve Tauji’nin değiştiğini söyler. Sugna ağlayarak bunu Varun‘un söylediğini söyler. Varun‘u kurtarabilirdi ama yapmadı der. Herkes şok olur. Tauji, Varun hasta olduğu için karıştırdığını söyler. Anandi, Varun’un ne söylediğini anlatır.

Gerçeği Varun’a sormaya giderler. Tauji de onlarla gider. Sugna Varun‘dan herkese gerçeği söylemesini ister. Varun ağlar. Madan, Varun’a, düştüğü gün Tauji’nin terasta olup olmadığını sorar. Varun hayır diye başını çevirir. Herkes Sugna’ya bakarken Tauji sinsice sırıtır.

Anandi, Sugna’ya destek olmaya çalışır ama Tauji onu susturur. Tauji herkesin önünde Varun’a sevgiyle dokunur. Varun hala ağlıyor. Sugna, Varun’a neden sustuğunu sorar. Varun, eğer yaparsam Tauji beni öldürecek der. Sugna, Varun’u yalnız bıraktığı için özür diler. Anandi Sugna’dan Şiyam’ı beklemesini ister. Tauji karısını döver ve öldüreceğini söyler. Ona tokat atar. Karısı, herkese gerçeği söyleyeceğim der.kimizin Yerine 146. Bölüm resimleri

Tauji karısının boğazına yapışır ve daha konuşamadan onu öldüreceğini söyler. Ertesi sabah Tauji Madan’a, Varun böyle küçük bir yaşta o kadar çok acı çekti ki beyni etkilendi der ve onu şehre doktora götürmesini önerir. Sugna Tauji‘ye bağırır ve onu suçlar. Oğlumu delirtmeyi düşünmeye bile cesaret etme diye onu uyarır. Madan Sugna‘ya kızar. Tauji, Sugna‘yı şimdiye kadar kovmuş olmaları gerektiğini söyler.

Aniden Jagdiş gelir ve Tauji’ye Sugna seni bile dışarı atsa kimse ona dokunmaya cesaret edemez der. Tauji, Jagdiş’e sesini kesmesini ve ablasının kaybettiğini söyler. Jagdiş öfkeliyken Şiyam ortaya çıkar, Sugna ağlayarak Şiyam’a koşar. Sugna ona durumu anlatırken Tauji ona deli der. Şiyam, Tauji’yi durdurur ve Sugna’nın konuşmasını ister. Sugna bütün olayı anlatır ve Tauji’nin bilerek Varun’u kurtarmadığını söyler. Şiyam şok olur.

İkimizin Yerine 31 Ocak Özetinde Varun‘un tekerlekli sandalyede Tauji‘yle yalnız kalmaktan korktuğunu hatırlar. Tauji’ye sorgular gibi bakar. Tauji, Varun’a bile sorduk ama hiçbir şey söylemedi der. Madan, Varun‘un rüya gördüğünü, Sugna’nın da inandığını söyler. Şiyam, oğluyla konuşana kadar kimseyi dinlemez. Şiyam, Varun‘a gider ve onu dikkatle dinlemesini, ona güvenmesini ister.

Jagdiş, Tauji’nin suçunu örtbas etmeye çalıştığını söyler. Madan, Jagdiş’i sustur diye Sugna‘yı uyarır. Sugna reddeder. Madan ona sesini yükseltir. Şiyam araya girer ve Varun’u da yanında getirir. Tauji Varun‘u tüm bunlara karıştırmamasını söyler.

İkimizin Yerine 146. Bölüm Fragmanı