İkimizin Yerine 20 Temmuz Özeti Ratan Hapisten Çıkıyor

İkimizin Yerine dizisi 20 temmuzda 316. bölümü ile ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 20 Temmuz özetinin ilk kısmında Jagdiş Udaipur’a gelmiş; Anandi ve Şiv ise harika bir balayı tatiline çıkmıştı. İkimizin Yerine 20 Temmuz özetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız [button url=”https://diziseti.tv/ikimizin-yerine-316-bolum-ozeti-20-temmuz-genha-hamile” target=”true” text=”İkimizin Yerine” class=”kirmizi” size=”none”]

İkimizin Yerine 20 Temmuz Özeti İkinci Kısım

 Sunny Sançi’den arabanın camını indirmesini ister ve ona neden motorlarına çarpıp kaçtığını sorar. Sançi benim hatam yok sen yanlış yere eğlemişin motorunu der. Jagdiş de Sançi’yi savunur ve sonuçta büyük bir kaza değil neden bu kadar abartıyorsunuz der. Sunny Jagdiş’e arabadan inde görelim seni kahraman der.

İkimizin Yerine 20 Temmuz Sesli Özeti

Jagdiş arabayı durdurur ve iner. Sunny; Sançi’ye bakar ve canını seven bu arabanın önünden çekilsin diyerek  dalga geçer. Jagdiş Sançi ile dalga geçen Sunny’e kızar ve sesini kesmesini ister. Sunny Jagdiş’e yumruk atar Jagdiş onun yumruğunu tutar. Sunny Jagdiş’in gücü karşısında şok olur; Bu arada polis gelir ve neler olduğunu, yolun ortasına neden durup trafiği katlettiklerini sorar.

Jagdiş arkadaşlar yol soruyorlardı hemen ayrılıyoruz işimiz bitti der. Sunny ve arkadaşları utanarak oradan ayrılır. Arabayı Jagdiş kullanır ve yollarına devam ederler. Sançi Jagdiş’i kavga etmeden sorunları çözmeyi başardığı için tebrik eder. Jagdiş kadınlara haksızlık yapıldığını buna çok kızdığını söyler.kimizin Yerine 20 Temmuz resimleri

Sançi ve Jagdiş eve ulaşırlar. Evdeki herkes Jagdiş’i güler yüzle karşılar. Sançi ben onu bulmasaydım buralara gelip bize uğramadan geri gidecekti der. Jagdiş Sançi ile şans eseri karşılaştık ama karşılaşmasalar bile yine de Anandi’ye hediyeleri vermek için buraya geleceğini anlatır.

Iravati ise hediyeleri getirmekte geç kaldın Anandi ve Şiv balayı için Kaşmir’e gittiler der. Anandi’ye hediyeleri vermek istiyorsan bir kaç gün beklemelisin der.  Jagdiş şok olur. Sançi “söylemeyi nasıl unuttum tabi ya onlar burada yok” diyerek yalanının üzerini örter. Jagdiş  gülümser ve bu durumun sorun olmadığını zaten iki gün daha sergi için burada olduğunu söyler. Sançi; Jagdiş bizde kalmak yerine otelde kalacakmış ve bizde kalmak istemiyor der. Jagdiş aslında benim sergim otelde bu yüzden otelde kalmam lazım bu benim için daha kolay der.

Biraz oturduktan sonra Jagdiş Şektar ailesine bir cerrahın konferansına katılabilmek için ayrılması gerektiğini söyler. Başta Sançi olmak üzere Şekhar ailesi onu kalmaya ikna etmeye çalışır ama Jagdiş buraya bu iş için geldiğini ve gitmesi gerektiğini söyler. Sançi ise Jagdiş’den ondan yarın için bir randevu kapar ve işi bittiğinde ona Udaipur’u gezdirmeyi teklif eder. Jagdiş kabul eder.

İkimizin Yerine 20 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Sançi, Udaipur’da ki önemli yerlerin bir listesini çıkarır. Daha sonra Jagdiş’e sabah 9’da onu alacağını belriten bir mesaj yazar ve Jagdiş ile baş başa geçireceğini günü hayal etmeye başlar.

Jagdiş yolda Dadisa’yı arar ve Anandi’nin balayına gittiği için  ona hediyelerini veremediğini söyler. Dadisa Anandi’nin neden bu yolculuk konusunda kendisine bilgi vermediğini merak eder ama sonradan utanmış olabilir der.

Dadisa da Jagdiş’e Ratan’ın anne ve babasının geldiğini Ganga’yı tehdit ettiğini söyler. Dadisa Ganga’nın cesaretinden etkilendim hiç geri adım atmadı ve Ratan’ı affetmeyeceğini söyledi der. Jagdiş de onu yalnız bırakmamaları gerektiğini ve asla affetmemesini söyler.

Dadisa okuldan gelen Nandu’yu yanına çağırır ve ona bir oyun arkadaşı geldiğini söyler. Nandu başta kardeşi olacağını anlamaz. Dadisa Nandu’ya kardeşi olacağını ama şimdilik bu sürprizi kimseye söylememesi gerektiğini söyler. Sumitra’da Nandu’dan annesini üzmemesini ve yormamasını ister ve hamileliğin kritik bir dönem olduğun anlatır.

Ganga ve Genha hamilelik konusunda konuşurlar. Ganga hamileyken yaptığı ağır işleri ve kendisine yapılan eziyetleri anlatır; ama sen merak etme ben senin özel hemşiren olacağım ve sen hiç iş yapmayacaksın der.

Basant büyük bir parti vermeyi hayal ederken Dadisa aileye bebeğin haberinin 4 aya kadar yayılmamasını dahası çocuğa yeni değil eski kıyafetler giydirmeleri gerektiğini ve çocuk doğduktan 21 güne kadar kutlama yapılmaması gerektiğini anlatır.

Ratan’ın ailesi, hapishanede Ratan’ı ziyaret eder ve Ganga’nın şikâyetini geri çekmeyeceğini söyler. . Ratan öfkeyle Jagdiş’in Ganga’ya verdiği desteğin Ganga’ya cesaret verdiğini söyler. 1 6

Ratan onlara kefalet belgelerini hazırlattığını ve yakında hapisten çıkacağını söyler. Babası madem kefaletle dışarı çıkacaktın neden bizi Ganga’ya yalvarmaya gönderdin diye soruyor. Ratan, düşmanı Ganga’ya son şansını vermek istediğini hem Jagdiş’in hemde Anandi’nin belasını yakında bulacağını anlatır.

İkimizin Yerine 20 Temmuz Fragmanı