İkimizin Yerine 239. Bölüm Özeti 4 Mayıs Gauri’nin Bebeği Ölüyor

İkimizin yerine 239 bölüm özeti ile karşınızdayız. Özetlerimizi okumak istemeyenler için aynı zamanda da Youtube kanalımızda seslendirmeye devam ediyoruz. İkimizin yerine dizisinin 4 Mayıs cumartesi akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Gauri bebeğini kaybedecek.

İkimizin Yerine 239. Bölüm Özeti

Jagat bütün gece eve geri dönmez ve Gauri’nin annesi endişelenir. Gauri, hatasını tek başına anlayacağını ve geri döneceğini söyler. Annesi, davranışlarından memnun değil ama aynı fikirde. Gauri, Jagat’ın kızgın sözlerini hatırlar, ama Anandi’nin ona önceki Jetsar ziyaretinden bahsetmesinden korkar. Anandi‘yi arar ve tereddüt etmeden sorar. Anandi, herkes senin kadar patavatsız değil, biz ne zaman ne konuşacağımızı biliyoruz der.kimizin Yerine 239. Bölüm resimleri

Gauri kapatır ve Jagat’ın öğrenemediği için sevinir. Ama Anandi’nin aptal olduğunu söyler. Jetsar‘da, Asha biber salçası getirirken Abhi ile çarpışır. Bir süre göz göze bakarlar. Jagat hastaneye girer. Hemşire, dekana Jagat’ın geldiğini bildirir. Gauri Jagat’la konuşmaya çalışır ama Jagat öfkeyle susar. Gauri, senin bencil davranışın yüzünden herkes endişelendi diyor ama Jagat tepkisiz.  Jagat Dekanın kabinine çağrılır. Gauri, dekanla yaptığı konuşmayı hatırlayıp endişelenir, Jagat’ın sadece bir uyarı ile kurtulabileceğini umar.

Köyde, herkes öğle yemeğine toplanır.  Dadisa Badi’yi özler. Basant onu teselli eder. Dadisa, Abhi ve Lal’e teşekkür eder ve Jagat’a da borçlu olduğunu söyler. Abhi, Asha‘nın yemeklerini över. Asha ona ekstra helva servis eder. Dekan sorumsuz davranışları için Jagat‘ı suçlar. Habersiz gidiyor ve gitmeden önce hasta raporlarını başka doktorlara vermeye bile tenezzül etmiyor. Jagat hastalanan Badi’yi anlatmaya çalışır. Dekan ona acil iyileşme diler. Ama kesinlikle kuralları çiğnediğini, özel sorunların doktorun kararını etkilememesi gerektiğini söyler.

Pratik yapan bir cerrah olarak ilk sorumluluğu kendi hastasıdır. Başhekim, Dr. Jagat’ın protokolü bozduğunu, zorunlu pratik derslerine de katılımının düşük olduğunu söyler. Dekan kararını verir. Jagat‘ın final sınavlarında yer alması engellenmiştir. Jagat yalvarır ama Dekan sınavlara girmesine izin verilmeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 239. bölüm özetinde Jagat son derece üzgün bir halde dışarı çıkar ve tüm hayatı gözünün önünden geçer. Doktor olmakta ne kadar kararlı olduğunu hatırlar. Dadisa‘nın başta izin vermeyişini, Anandi‘nin sözlerini, Bairon‘un hataları için onu tokatlamasını hatırlar.  Sonunda, Gauri’nin, başhekimin derhal gelmezse hastaneden atılacağı konusunda uyarısını bildirdiğini hatırlar.

Anandi bir forma bakarken Jagat’ı hayal eder. Gehna gelir ve onu teselli eder. Son birkaç gündür neler geçirdiğini bildiğini söyler. Eş gibi davranmak ve bu adetleri yapmak zorunda kaldın der. Anandi iyiyim demeye çalışır, ama Gehna iyi olmadığını ve geçmişini hatırladığını bildiğini söyler. Anandi yıldönümü hakkında konuşur; Her ne olduysa sona erdiği için üzgünüm ve neden böyle hissettiğimi anlamıyorum der. Böyle hissettiği için kendine kızar.

İkimizin Yerine 4 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Genha onu teselli etmeye devam eder. Asla yanlış bir şey yapmadın der.  Dadisa, Anandi’ye Jagat’ı geçmişte yaptıklarını hatırlatır. Şimdi yabancı olduğunu ve misafir gibi gelip gittiğini söyler. Dadisa, Anandi’ye ata yadigârı madalyonu hak eden tek kişi olduğunu söyleyerek ona verir. Herkes duygusallaşır. Mumbaide, Jagat olanları ve Gauri‘nin Dekan konusunda uyarısını hatırlar. Gauri ne olduğunu sorar.  Jagat haklı olduğunu ve engellendiğini ve final sınavlarına girmesine izin verilmediğini söyler.

Jagat, bu konuda sevinmesi gerektiğini söyler. Anandi ile kaldığım için üzgündün ve cezasını aldım der. Gauri, her şeyi riske atmasını istemediği için üzüldüğünü söyler. Tüm bunları neden yaptığını sorar.  Jagat, bu ilgili eş pozlarını bırakmasını söyler. Olanlar için Gauri’yi suçlar. Sen benim mutlu olmamı istemiyorsun olanların hepsi senin yüzünden der. Jagat oradan gider.

Sabah, Anandi odada dalgınken Phuli bebeğini getirir. Anandi onunla oynar. Phuli Anandi‘ye Asha ve Abhi‘nin birbirlerini sevdiğini söyler. Anandi sevinir. Biraz dertleşirler. Gauri, arabasına biner ve Jagat‘la kavgasını hatırlar. Her şey için Anandi’yi suçlar ve arabayı hızlı sürer. Jagat ise barda içki içiyordur. Yanındaki diğer sarhoş onunla konuşur. Jagat herkesin onu terk ettiğini söyler. Gauri Anandi‘yle Jagat‘ı gördüğü zamanları hatırlar ve az daha kaza yapacaktır.

İkimizin Yerine 4 mayıs özetinde Gehna Anandi‘yi çağırır. O sırada Gauri Anandi‘yi arar. Phuli de Anandi‘yledir. Anandi onu yollar ve açar. Gauri, Jagat‘ı mı neden aldın diye konuşur. Badi ve Dadisa‘yı suçlar. Telefonu boynunda tutup hızla araba kullanırken Anandi‘ye hakaret eder. Anandi sadece dinler. Anandi Jagat‘ı çağırmadım o Badi için geldi der. Gauri telefonu atar. O sırada önüne biri çıkar ve Gauri direksiyon hâkimiyetini kaybeder. Araba duvara toslar.

Anandi gürültüyü duyar ve Gauri‘den ses gelmez. Anandi endişelenir. Etraftaki insanlar Gauri‘yi hastaneye götürür. Anandi Jagat‘ı arar ama Jagat barda sızmıştır. Garson Jagat‘ı uyandırır ve bar kapanıyor der. Jagat zilzurna sarhoş halde gider. Anandi mutfakta dalgındır. Gehna far kedince Anandi Gauri’nin aradığını ve onun için endişelendiğini söyler.kimizin Yerine 4 mayıs resimleri

Jagat akşam eve sarhoş gelir. Kimse kapıyı açmaz. Kapıyı açmaya çalışırken orada sızar. Telefonu çalmaktadır. Asha gizlice Abhi‘yi arar ve konuşurlar. Abhi onunla buluşmak isterken Asha reddeder. Madan telefonu alır ve Abhi ile Asha şok olur. Abhi yanlış çağrı diye kıvırır. Sabah, Jagat ayılır ve Gauri‘nin nerede olduğunu merak eder.

Eve girer ama bulamaz. Gauri‘nin ailesinin mektubunu bulur. Ailesi bir yere gitmiştir. Jagat 22 cevapsız çağrıyı görünce Gauri‘yi arar ve hemşire kaza geçirdiğini söyler. Jagat hemen hastaneye koşar. Gauri‘yi görür ve ağlar. Hemşire Jagat‘a kazanın nasıl olduğunu anlatır. Doktor gelir. Jagat yanında olamadığı için Gauri‘den özür diler.

Gauri yarı uyanır ve Jagat‘la kavgasını ve kazayı hatırlar. Aniden bağırarak kalkar. Bebeğini sorar. Doktor kaybettiğini söyleyince Jagat ve Gauri yıkılır. Jagat ağlayarak onu teselli etmeye çalışır. Gauri kendinden geçer. Doktor ona bakarken Jagat dışarıda anne baba olma sevinçlerini hatırlar. Ağlayarak bebeğimi benden aldın diye Tanrıyla konuşur.

İkimizin Yerine 239. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 239. Bölüm Özeti 4 Mayıs Gauri’nin Bebeği Ölüyor (1 Yorum)