İkimizin Yerine 240. Bölüm Özeti 5 Mayıs Jagat Anandi‘yi Suçlar.

Merhaba sevgili takipçilerimiz. İkimizin yerine dizisinin 240 bölüm özeti  5 Mayıs pazar günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Özetimi dinledikten sonra beğenmeyi ve kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

İkimizin Yerine 240. Bölüm Özeti

Jagat Gauri’yi normale getirmeye çalışır ama Gauri hamileliğin son günlerini hatırlar ve ağlamaya devam eder. Jagat onun için üzülür. Anandi Gauri için endişelenir. Dadisa Anandi okula geri göndermeyi düşünür. Böylece Jagat ile günleri unutacak. Gehna, Dadisa’ya Anandi’nin Gauri için endişelendiğini söyler. Gauri onunla konuşurken Anandi bir gürültü sesi duyar ve sonra ses kesilir. Asha, Abhi’yi bekler. Abhi gelip ona evlenme teklif eder. Asha evlenme teklifini memnuniyetle kabul eder, ama aileyi ikna etme konusunda endişelenir. Abhi ona halhal hediye eder. Abhi kabul eder. Asha giderken Anandi oradan geçer. Anandi Asha ile dalga geçer. Asha oradan gülümser ve bırakır.

Anandi, Asha ve Abhi‘yi tebrik eder ve insanların her şeyde kötülük bulmaya çalıştıklarını söyler. Asha, toplumun ne düşüneceğinden ve ailenin tepkisinden korkar. Anandi, Şiyam ile konuşma fikrini verir.  Sonra Madan ile evlilikle ilgili konuşabileceklerini söyler. Hastanede, Jagat Anandi’yi arar ve ona Gauri’nin duygusal durumunu çocuklarını kaybettiklerini söyler. Anandi, Gauri için kendine bakması ve güçlü olması gerektiğini söyler. Anandi aileye söylemeyi düşünür ama sonra doğru zaman olmadığını söyleyerek vazgeçer. Evde aile Puja yapar.  Dadisa, Anandi’yi merak eder. Anandi gelir ve gergindir.  Dadisa sorunun ne olduğunu sorar. Anandi herkese Gauri’nin bir kaza geçirdiğini ve çocuğunu kaybettiğini söyler. Bairon neden hiçbir şey hissetmediğini merak eder. Dadisa, Tanrı’dan Gauri’ye güç vermesini ister.

kimizin Yerine 5 mayıs resimleri

İkimizin Yerine 240. bölüm özetinde Asha, yapacağı şey için Tanrı’dan yardım ister. Şiyam’ın odasına gidip onu sorar. Sugna dışarıda olduğunu, yakında döneceğini söyler. Asha Sugna’ya söylemez ve gider. Sugna, Şiyam’ın bir haftalığına ayrıldığını ve Asha’nın geri dönene kadar beklemesi gerektiğini söyler. Sugna meselenin ne olduğunu sorar.  Asha kıvırır. Gauri’nin annesi onu teselli etmeye çalışır. Gauri‘nin annesi odadan çıkar ve Jagat’ı dışarıda bulur. Jagat, Tanrı ile konuşurken kaynanası her şeyin Tanrı’nın hatası olmadığını söyler. Başından beri bu çocuğu istemedin, tüm bunlar sen ve Anandi’nin suçu der. Ona her zaman Gauri’den şikâyet ettiğini, söyleyecek hoş bir şeyi olmadığını, onu terk edip Jetsar’a gittiğini ve nedenleri hakkında yalan söylediğini söyler.

Gauri’nin annesi, Jagat’a Gauri’ye öncelik vermekle ilgili sorgular ama sen bunun yerine Anandi’ye geri dönüp onu övmeye devam ettin der. Evlenmeden önce Gauri’nin peşinden koştuğunu, ama şimdi Gauri’yi üzmek dışında bir şey yapmadığını söyler. Anandi’nin neden ailesine geri dönmediğini sorar. Anandi’nin yaşadığı acıyı ailesine hatırlatmak için orada olduğunu söyler. Anandi Jagat‘ı güçlü olun falan demek için arar. Gauri geçmişi hatırlar ve açar. Ona asla mutlu olmamız ve bunu aşmamız için bizi yalnız bırakmayacaksın der.

İkimizin Yerine 5 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Anandi, asla böyle düşünmeyeceğini belirtir. Gauri, senin neden sahte davrandığını bilmiyorum, gerçekte bu halimize sevinmelisin der. Jagat telefonu alıp Anandi’ye bağırır ve olanlar için onu suçlar. Her zaman beni arıyorsun der. Anandi, herkesin endişeli olduğunu ve aramasının tek sebebinin bu olduğunu açıklamaya çalışır. Geçmişte ona hep yardım ettiğini ve onunla en az iletişim kurmaya çalıştığını hatırlatır. Jagat her şeyi yanlış algılar ve Anandi’nin ailesinin gözlerini kapattığını söyler. Anandi’ye bağırır. Anandi ölene kadar burada kalacağını söyler. Jagat kalıyorsun çünkü sadece Gauri’nin ailenin gelini olmasını istemiyorsun der. Jagat, Gauri’ye Anandi’nin hayatında olduğunu tamamen unutacağını söyler.

Anandi evliliğini ve Jagat’la mutlu anlarını hatırlayıp üzülür. Bir valiz çıkarır ve Jagat’ın tüm eşyalarını toplar. Anandi anahtarları dışarı atar. Dadisa anahtarları bulur ve içeri girer. Makan, Dadisa’ya, Anandi’nin valizi atması veya yakmasını söylediğini söyler. Dadisa valizi açar ve her şeyi kontrol eder. Dadisa olaylara duygusal bakar ve Anandi’nin neden tüm eşyaları atma kararı aldığından şüphelenir. Dadisa valizi kilitler ve anahtarları yanında saklar. Gauri, annesi ve Jagat eve gelir. Gauri üzgünce yatakta yatarken Jagat yanında oturur. Gauri bebekleri için üzülür. Jagat, Anandi’nin tüm bunları yapmasını beklemediğini söyler.

kimizin Yerine 240. Bölüm resimleri

Yeni Youtube Kanalımızda Özetlerimizi Sizler İçin Seslediriyoruz

İkimizin Yerine 5 mayıs özetinde Gauri, bebekleri ve Jagat‘ın dersleri hakkında suçlu hisseder. Jagat, bebek için Anandi’nin suçlu olduğunu, kendisinin de bir kez daha çalışarak ya da Dekanı ikna ederek işine geri döneceğini söyler. Dadisa, Anandi’nin gergin bir şekilde çalıştığını düşünür. Dadisa bugün neden bu kadar gergin olduğunu sorar. Anandi, hiçbir şey olmadığını söyler, şu andan itibaren öğrencilerim için çok iyi çalışacağım, böylece iyi notlar alabilecekler der. Anandi birkaç adım atar ve Dadisa Anandi’yi durdurur.  Bugünlerde Jagat ile konuştun mu diye sorar. Dadisa, hevesle Anandi’ye cevap için bakar.  Anandi evet her şey yolunda der. Dadisa başını sallar. Anandi gider.

İkimizin Yerine 240. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 240. Bölüm Özeti 5 Mayıs Jagat Anandi‘yi Suçlar. (2 Yorum)