İkimizin Yerine 308. Bölüm Özeti 12 Temmuz Jagdiş’ten Büyük İtiraf

İkimizin Yerine dizisi 12 temmuz cuma günü 308. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Jagdiş Anandi’ye büyük bir itirafta bulunarak herkesi şok edecek. İşte İkimizin Yerine 12 temmuz özeti.

İkimizin Yerine 308. Bölüm Özeti

Bairon Jagdiş ile yeniden evlilik konusunu konuşmaya başlıyor ancak Jagdiş iki kızın hayatını mahvettikten sonra nasıl yeniden evlenebilmeyi düşüneceğini ve artık yalnız olmaya mahkum olmayı kabul ettiğini söyler. Bairon, başarısız ilişkileri için tüm sorumluluğu üstlenmemesini söyler her şey değişti, işler değişti en başta da sen değiştin der.

Jagdiş başarısız evlilikleri örnek gösterir ve evliliğin mutsuzluk getirdiğine inandığını söyler. Bairon ise Anandi ve Şiv’i örnek göstererek hepsi mutsuz değil mutlular da var demeye getirir. Sonra da Anandi konusunu açıp Jagdiş’in yarasını deştiği için suçluluk duyar ve daha fazla ısrar etmeden Jagdiş’in odasından çıkar.

Dadisa, Jagdiş’in geleceği hakkında hayal kurmaya başlamıştır bile Bairon ise çok hayal kurmamasını Jagdiş’in evlilik konusunda çok kötü düşünceleri olduğunu söyler.

Anandi ve Şiv eve geç ve ıslak döner. Bu durum karşısında aile halkı şaşkın ve yağmura nasıl yakalanmayı başardıklarını sorar. Cotima durumu anlar ve onları kaçırmaya çalışır.

İkimizin Yerine 12 temmuz özetinde Ganga Jagdiş’in odasına girer ve  yeniden evlenmeyi neden reddettiğini sorar. Jagdiş ise Anandi gibi mükemmel bir eş ile bile evlilik yürümediyse ben hiç bir zaman bu işi yürütemem der. Ganga ile bu konuyu daha fazla konuşmak istemeyen Jagdiş yeni bir hayat arkadaşı bulmaya gücüm yok diyerek Ganga’ya yolu gösterir ve gitmesini ister.

Anandi gece yatmaya hazırlanırken pembe özel gece elbisesini eline alır ve hayal kurmaya başlar, Şiv onu elinde ki gece elbisesi ile görür; Anandi utanır ve elinde ki elbiseyi gizler; ama Şiv kaçmaya çalışan Anandi’yi kendine doğru çeker ve alnından öper. Tam Şiv Anandi’yi dudağından öpecekken Dadisa Anandi’yi arar yani yine telefon çalar. Bir öpüşme merasimi daha başlamadan biter. Her ikisi de bu telefondan rahatsız olur ama Anandi telefonu çaresiz açar.kimizin Yerine öpüşme

Dadisa Jagdiş’in tekrar evlenmeyi reddettiğini söyler. Anandi biraz Jagdiş’e zaman tanınması gerektiğini söyler. Anandi Şiv’den Jagdiş ile bu konuyu konuşmak için izin almak ister. Şiv Anandi’ye Jagdiş’in özeline bu kadar girme der ama sonradan da izin verir;  çünkü Anandi’nin iyilik için çarpan kalbine inanır ve Anandi Jagdiş’e de iyi gelecek diye düşünür.

Anandi Jagdiş’i arar ve konuşmak istediğini söyler. Jagdiş konuyu bildiği için istemeye istemeye kabul eder. Anandi Şiv’den izin aldığını da söyler. Anandi Jagdiş’e mutlu olabilmek, mutluluktan payını alabilmek için yeniden evlenmelisin der. Jagdiş ona bekar bile olsa mutluluğu yaşayabileceğini belirttir.kimizin Yerine 12 temmuz resimleri

Anandi herkes yeniden evlen dediğinde bana da evlenmek zor gelmişti sadece annemin son dileği olduğu için evet dedim ama ben evlendim ve çok mutluyum sen de mutlu olabilirsin dedi. Jagdiş’in ikna olmadığını gören Anandi kendin için olmasa bile ailenin mutluluğu için evlenmesi gerektiği söyler. Şiv gibi bir ortak bulduktan sonra ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor ve hayatının acı hatıralarını silebilecek birisiyle yaşamını paylaşması gerektiğini söyler.

İkimizin Yerine 12 Temmuz Özeti

Tam o sırada Jagdiş anılarının acı olmadığını söyler çünkü bu kötü anılarda Anandi  vardır. Anandi şok oldu. Bu hatıraları unutmak değil yaşamak istediğini ve başkasıyla evlenerek bu hatıralardan uzaklaşmak istemediğini söyler.

Anandi Jagdiş’ten duyduklarından sonra büyük bir şok geçirir. Jagdiş gider Anandi hala kendine gelemez.  Anandi Şiv’i arar ve ağlamaya başlar. Gelip kendini almasını ister.

Şiv Anandi’yi ağlarken bulur ve onu sakinleştirmeye çalışır. Şiv  Jagdiş’in ne dediğini sorar. Anandi Jagdiş’in hala onu sevdiğini ve yeniden evlenmek istememesinin nedeninde bu olduğunu söylediğini söylerfdsssssssss

Şiv, Jagdiş’in yaşadığı acıyı anlayabildiğini ve bu acıdan da kendisinin sorumlu olduğunu hissettiğini söyler. Anandi onu durdurur ve bunun doğru olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 12 Temmuz özeti devam ediyor. Şiv Anandi’ye Jagdiş’e karşı hiçbir şey hissetmediğinden eminim ve merak etme bu konuda sana güveniyorum der.

Dadisa Jagdiş’in, hayatı boyunca yalnız kalmasına izin veremeyeceğini söyler ve Şiv ile görüşmeye gitmek için evden çıkar.

Dadisa Şiv’e gelir ve Jagdiş’in durumundan bahseder ve son çaresinin Anandi olduğunu söyler. Dadisa’nın amacı Şiv’den izin almaktır; zira Anandi’nin Jagdiş’i ikna edeceğinden emindir. Şiv Anandi onu ikna etmek için elinden geleni yaptı ama Jagdiş reddetti der. Dadisa üzülür ve Anandi’nin son umudu olduğunu söyler.

Dadisa Jagdiş’in neden evlenmeyi reddettiğini sorar. Şiv ise Jagdiş hala Anandi’yi unutamamış der. Dadisa da şok olur.

Şiv Udaipur’a gidecek olmalarının Jagdiş de bir rahatlama meydana getireceğini ve işlerin işlerinin kolaylaşacağını yoksa Anandi’yi onunla birlikte görmeye devam ettiği sürece bu acının artacağını düşündüğünü söyler.

Eve dönen Jagdiş herkesin evlilik için ders verdiğini düşünür ve sinirlenir. Ganga onun için süte getirir ama Jagdiş’ reddeder. Ganga boş mideyle durmamasını söylemeye çalışır ama Jagdiş Ganga’nın da kendisini ders verdiğini düşünür ve çıldırır. Kimseye patlayamayan Jagdiş Ganga’ya patlar.

kimizin Yerine 308. Bölüm resimleri

Ben ne yapacağımı ne yapmamam gerektiğini başkalarının önerdiği bir çocuk değilim Hayatımda neye ihtiyacım olduğuna ve neye ihtiyacım olmadığına karar verebilirim der.

İkimizin Yerine 308. Bölüm Fragmanı