İkimizin Yerine 473. Bölüm Özeti 24 Aralık Gopal Sonunda Kamli’yi Kaçırdı

İkimizin Yerine dizisinde Kamli için düğün öncesi bir ritüel daha yapılacaktır. Kamli odasına kilitlenir. Gopal Kamli’yi kaçırmak için Akira’nın evine kadın kılığında gelmiştir. Kamli’nin odasına Nimboli sayesinde girer. Şimdi nasıl kaçacaklarını düşünüyorlardır. Jagdiş Anandi’nin evden ayrıldığını öğrenince çok sinirlenir ve Ganga ile tartışır. İkimizin Yerine 24 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 473. Bölüm Özeti

Gopal Nimboli ile birlikte Kamli’nin odasına girmiştir. Gopal bir ip yardımıyla Kamli’yi aşağıya indirecektir. Nimboli Gopal ve Kamli’nin üzerine kapıyı kapatır ve kilitler. Kamli 2. kattan aşağıya Gopal’in de yardımıyla inerken Harki’nin Kamli’yi çağırdığı duyulur. Gopal hemen Kamli’yi çeker. Harki kilidi açıp içeri girdiğinde Kmali’yi yatarken bulur. Harki ona dünürlerden bahseder ve ayrılır. 1 2019 12 12T170656.573

Gopal 2. deneme için Kamli’ye yardım eder ve iple aşağıya sarkıtır. Kamli inerken Akira’nın yerleştirdiği adamlardan biri silahıyla gözükür. Adamın ayrılmasından sonra Kamli aşağı inmeyi başarır. Ardından Gopal de iner. Bahçe kapısına kadar gelirler. Kapıdaki nöbetçiye Gopal kakiri kikiri yapar. Nöbetçiyi kandırmayı başaran Gopal Kamli ile birlikte çıkmayı başarır. Akira’nın dünürleri evden ayrılırken Kamli gizlice onlara bakar. Nimboli ile göz göze gelir ve duygulanır. Nimboli’nin kendisine yaptığı iyilikleri düşünür. Ardından bir motorla uzaklaşırlar.

Jagdiş doğru Anandi’nin evine gider ve valize Anandi’nin eşyalarını koymaya başlar. Anandi ondan Ganga ile daha fazla zaman geçirmesini ister. Bu sırada Anandi’ye Ratan’ın annesinden telefon gelir. Ratan’ın annesi ondan Manu’yu Ratan ile tanıştırmasını istiyordur. Anandi yapamayacağını söylerken Ratan’ın annesi Allah’dan kork diyerek telefonu kapatır. Anandi bir annenin feryadını dinledim der ve Jagdiş’den de Ganga ile ilgilenmesini ister. Jagdiş o zaman benimle gelmeyeceksin diye konuşurken Anandi kafasını sallar. 2 2019 12 12T170657.456

Jagdiş eve dönünce Ganga’dan özür diler. Öyle konuşmak istemediğini söyler. Anandi’nin gelmek istemediğini ve hiç bir zaman da gelmeyeceğini söyler. Ganga mutlu olur. Gopal ve Kamli köyün sınırlarını aşmıştır. Gopal üzerindekileri çıkarır ve şimdi gerçek Gopal olduğunu söyler. Kamli gülümserken mutludur.

Akira panditten Kundan için evlilik tarihi vermesini ister. Pandit o zaten evli değil mi diye sorar. Akira söylemeyeceksen başka bir pandit bulurum deyince pandit Kundan için gelin aramalarına izin verir. Harki çok sevinirken Nimboli’ye ne yapacağı biliyorum demektedir. 3 2019 12 12T170659.646

Gopal ve Kamli motorun tekeri patladığı için tamirciye giderler. Kamli Nimboli için endişelendiğini söylerken Gopal ona bir şey olmayacağını söyler. Benimle mutlu musun diye sorar. Kamli çok mutlu olduğunu söylerken ikili birbirine bakarak gülümserler. Harki Disa’ya Kundan için yeni bir gelin aradıklarını söyler. Disa memnun olmuştur. Çagani Disa’ya Nimboli’nin Kundan’dan kurtulacağını söylerken Nimboli’ye bundan sonra ne olacak diye sorar. Disa her şeyin iyi olacağını söyler.

Ertesi gün Kamli nehirde temizlenirken elbiselerinin kaybolduğunu görerek endişelenir. Ancak biraz sonra elinde elbiselerle Gopal belirir ve şaka yaptığını söyler. Gopal de nehirde temizlenir. Çıkarken elbiselerinin bir köpek tarafından kaçırıldığını görürler. Komik anlar yaşanırken Gopal şimdi ne giyeceğim diye telaşlanır. Kamli benim elbiselerimi giyebilirsin diye dalga geçer.

İkimizin Yerine 25 Aralık (Bir Sonra ki Bölüm) Özetini sitemizde yayınlanmadan Youtube kanalımızdan sesli olarak dinleyebilirsiniz

4 2019 12 12T170656.022

Harki, Kamli’nin odasına gelinlikle gider ancak açık pencere ve ipi görünce kaçtığını anlar. Akira ve Disa Kamli’nin kaçtığını öğrenince şok olurlar. Harki Akira’dan kendisini öldürmesini ister. Kundan bekçileri çağıracağını söyler. Akira iyi fikir olduğunu söyler ve dışarı çıkarlar. Disa Nimboli’yi gülerken görür. İkimizin Yerine 24 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 473. Bölüm Fragmanı