İkimizin Yerine 480. Bölüm Özeti 31 Aralık Manu Ganga ve Jagdiş’i İhanetle Suçlar

İkimizin Yerine dizisinde Kamli Nimboli’ye bir şey olmasın diyerek Puşkar denen deli ile evlenmişti. Manu Ganga’nın babasına ihanet ettiğini düşünüyordur. Manu ayrıca babası fakir olduğu için Ganga’nın evden ayrılıp zengin koca olan Jagdiş’e kaçtığını düşünüyordur. İkimizin Yerine 31 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 480. Bölüm Özeti

Kamli evlendiği eve gelir. Kayınvalide ayin yapılarak içeri girmesini isterken kocası kim görecek diyerek buna gerek olmadığını söyler. Ancak kayın valide ilk gelinim diyerek ritüellerle Kamli’yi kabul eder. Puşkar Kamli’ye çocukça davranıyor ve  onunla oynamak istiyordur. Kamli onun masumiyetine bakarak ağlar.

Manu Poja ile buluşur ve ona babasının şu anda hayatta olmadığını söyler. Poja Jagdiş senin baban sayılır derken Manu onların gerçeği umursamadıklarını söyler. Poja giderken Manu elini tutar ve gitmemesini ister. Jagdiş ve Anandi de Manu hakkında konuşuyorlardır. Jagdiş Manu’nun kendisini babası olarak kabul etmediğini ve gün gün uzaklaştığını söylüyor.

Kamli için toplanan komşular onu güzelliği için överler.  Ardından bir kadın Puşkar’a yakışmadığını söyleyince kayın valide sinirlenir ve onu dışarı çıkarır. Kamli’den de üzülmemesini ister. Kamli mutfağa gider ve tatlı yapar. İlk müşterisi Puşkar’dır. Kundan’ı görmek için gelin adayı gelecektir. Akira gelinin çok güzel olduğunu söylerken Kundan babasının her şeyin en iyisini bildiğini söyler ancak gözü Nimboli’dedir.

Jagdiş bu günlerde Manu’nun çok gergin olduğunu söylerken Manu bir yere gidiyor. Jagdiş nereye gittiğini sorar. Manu sana cevap vermek zorunda değilim diye tepki gösterir. Anandi araya girer ve böyle konuşmamasını ister. Manu Ganga ve Jagdiş’in kendine ihanet ettiğini söyler ve evden ayrılır. Ganga Manu’yu korumaya çalıştığını söylerken Dadisa bu bizim sınavımız der ve Jagdiş’den sabırlı olmasını ister.

Akira gelin adayının çok zengin olduğunu söyler ve bir aksilik çıkmaması için Nimboli’yi göndermesini ister. Harki Nimboli’ye bir çok iş verir ve bitirmesini ister. İşlerin aylar sürebileceğini söyleyerek onunla dalga geçer. Puşkar Kamli’nin sürekli ağladığını görüyor ve rahatsız oluyor. Onu güldürmek için elinden geleni yapıyor. Ancak Kamli Gopal’i düşünüyordur. 2 2019 12 21T014959.058

Kundan’ı görmek için gelinin anne ve babası gelirler. Akira gelinimiz nerde diye sorar. Babası önce tanışmaya geldik diyerek kızın resmini gösterir. Akira Kundan’a gösterir. Kundan beğendiğini söylerken Çagani içecek servisi yapıyordur. Akira tek oğlu olduğunu söylerken gelinin ailesi bir daha ki gelişimizde kızı da getireceğiz derler. Pandit şimdi birbirinizi tebrik edin derken Çagani Dİsa’nın bundan haberi var mı diye düşünür. Akira konuklar gittikten sonra Harki’ye çok iyi bir iş yaptıklarını söyler. Disa ve Çagani onları dinliyordur. 3 2019 12 21T014959.539

Gelin adayı Ambika’nın anne ve babası kirlenen ayaklarını yıkamak için bir su kuyusu giderler. Nimboli de bu kuyudan suyunu doldurup gitmek üzeredir. Kuyuda bulunan kadınlar Ambika’nın annesinden Kundan ile Ambika’nın evleneceğini öğrenirler. Kadınlar şaşırır ve Kundan zaten evli diyerek Nimboli’yi gösterirler ve Nimboli’den de onaylamasını isterler. 4 2019 12 21T014957.406

Ambika’nın ailesi gerisin geriye Akira’nın evine dönerler ve Kundan’ın Nimboli ile evli olduğunu söyleyerek evliliği kırarlar. Harki de sinirini Nimboli’den çıkarır. Onu Disa kurtarır ve su kuyusunda bulunan kadınların bunu açıklamaları yüzünden Nimboli’yi dövemeyeceğini söyler. Kundan ise Nimboli’ye yaklaşmaya devam ediyor. Nimboli ondaki bu değişikliği anlamaya çalışıyor. İkimizin Yerine 31 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 480. Bölüm Fragmanı