İkimizin Yerine 526. Bölüm Özeti 15 Şubat Akira Öldü

İkimizin Yerine dizisinde Akira’nın toplu katliamı dualar sayesinde hüsrana uğramıştı. Akira can havli ile de olsa intikamını almak için Jagdiş’e silah sıkmış ancak isabet elde edememişti. Jagdiş Akira’yı kovalamış ve çölde yakalamıştı. Akira ile mücadele ederken Akira kılıcıyla onu yaralamış ve son darbeyi de indirmek için yanına geldiğinde Jagdiş tarafından vurulmuştu.

Akira yine kaçmış ancak Jagdiş onu takip ederek yerde olduğunu ve akbabalar tarafından parçalandığını görmüş ve geri dönmüştür. Mangla ona defalarca Akira’nın ölüp ölmediğini sorar. Ben de onun öldüğüne inananlardan değilim. Bakalım neler olacak. İkimizin Yerine 15 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 526. Bölüm Özeti

Sonuçta herkes iyidir. Anandi telefonda Dadisa’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenince şok olur. Hep birlikte Dadisa’yı ziyarete giderler. Jagdiş Anant’a verdiği mektubu hatırlatır ve onun sayesinde polislerin gizlenip kendilerini kurtardığını söyler. Dadisa ona minnettar olduğunu söylüyor. 2 2020 02 07T161427.372

Harki ve Kamli Akira’nın tapınağa geleceğini düşünerek oraya giderler ve sabaha kadar beklerler. Onları temizlikçi uyandırır ve burada yatmanın yasak olduğunu söyler. Kamli Mangla’yı arar ve Kundan ile Harki’nin eve gelmediklerini söyler. Mangla ona her şeyi anlatırken Kamli şoktadır. Bu durumu Kundan’a bildireceğini söyler. Kundan’ı arar ancak Harki telefonu açmamasını ister. Kundan eve gidelim derken Harki biraz daha bekleyeceklerini yoksa Akira’nin kızacağını söyler.

Polisler Akira’nın evine gelirler ve Kamli’ye cenazeyi teslim ederler. Cesedin yüzü akbabalar tarafından parçalandığı için tanınmadığını bildirirler ve ayrılırlar. Komşular Akira’nın feci ölümünü sorgularken herkesi tehdit ettiğinden ve karşılığını bulduğundan bahsederler. Harki ve Kundan eve gelir. Komşular kapıda onlara baş sağlığı dilerken Harki ve Kundan şok olurlar. İçerde Akira’nın cesedini görünce iyice delirirler. Harki deli gibi gülmeye başlar. Kundan onu sakinleştirmeye çalışır. 25 1

Pandit cesedini bir an önce defnedilmesini ister. Komşular Akira’nın cesedini taşımak istemeyince Harki ve Kundan birlikte tutarak cesedi defin alanına götürürler. Harki tökezleyince Kamli yardım etmek ister. Harki kabul edince Puşkar ile birlikte cesedi taşırlar. Pandit komşulara yardım etmeleri gerektiğini hatırlatınca komşular yardım eder. Pandit Kundan’dan cesedi yakmasını ister. (Bu arada Akira’nın yüzü parçalanmış diye gösterilmiyor, bu yüzden onun öldüğü kesin değil)

Kundan Kamli’yi yakmadan Akira’nın cesedini yakmayacağını söyler. Komşulardan Sarpamç Kundan’ı tutar ve babasından ders çıkarmasını ister. Baban da egoları yüzünden öldü diyerek cesedi yakmasını ister. Kundan babasının cesedini yakarak son görevini yerine getirir. Harki onu intikam ateşi ile doldurur.Bundan sonra suç makinesi olarak Kundan’ı yetiştirmeyi vadediyor. (Bu arada Kundan değişmiş olarak karşınıza çıkacak)3 2020 02 07T161426.445

Mangla ise gölde kutsal su ile banyo yapıyor. Artık kocası ile barıştığını düşünüyor. Akira’nın kendine yaptığı eziyetleri hatırlayarak bu dünyanın kimseye kalmayacağını söylüyor. Nimboli dolabından bir şey alırken Mangla’nın eşyaları arasından bir madalyonun düştüğün görür. Madalyonda Anandi ve Şiv’in fotoğrafları vardır. Bunun Mangla da ne aradığını merak ediyor. İkimizin Yerine 15 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 526. Bölüm Fragmanı