İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart Kundan Karuna’yı Öldürmeye Çalışır

İkimizin Yerine finale çok az bir zaman kaldı. Bir de başımıza Triveni diye birisi türedi. Triveni her fırsatta Nnadini’yi aşağılıyor ve uğursuz olduğunu söylüyordur. Triveni aynı zamanda Kundan’ı sevmiyordur. Onu gördüğünde boş durmamasını ve işe başlamasını ister. Kundan şimdi ne olacaklarını gör diyerek dışarı çıkar. Kris, Triveni tesbih çekerken yiyecek bir şeyler getirir. Bu sırada salonda yılan belirir. Triveni bağırmaya başlar ve Kris’e sığınır. İkimizin Yerine 13 Mart Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti

Kundan içeri girer ve yılanı kuyruğundan tutarak dışarı çıkarır. Triveni Nandini’yi iter ve uğursuz olduğunu bir kere daha ispatlandı diyerek ona hakaret etmeye başlar. Karuna kalp krizi geçirerek yere düşer. Kris 21 altını kendisinin vereceğini söylerken Triveni’ye kızar. Kundan dışarda bekleyen yılan oynatıcısına yılanı teslim eder. Yılanın zehrini çıkarıp verdiği için ona teşekkür edip parasını verir.

Ertesi gün Kris ve ailesi tapınağa gider. Kris pandite 21 altın para vereceğini söylerken pandit kızlara altınları dağıtacağını söyler. Nandini Kris’e altınların sahte olduğunu söyler ve neden böyle bir şey yaptın diye sorar. Kris panditin de bundan haberi olduğunu söyler. Nandini ona sarılır. Kundan Nnadini’ye şantaj yapmayı sürdürüyordur. Ne zaman sana yaklaşsam Kris araya giriyor ancak şunu unutma onlarda senden nefret edcek ve bana özür dileyerek geleceksin diyerek Nandini’yi korkutmaya çalışır. Nandini de ona hodri meydan diyerek karşılık verir.1 1

Sudha, Premal ve ailesinin daha fazla tepkisini çekmemek için sari satmaya çıkar. İlk gittiği ev ise Doktor Amit’in evidir. Kapıyı açan Vandan sari giymediğini söylerken Sudha onu düğünde gördüğünü hatırlar. Amit da kapıya çıkınca Sudha yüzünü gizler. Kris’e gelen mektup onun yüzünü soldurur. Yakında uzman doktorluk sınavı olacaktır. Nandini onu çalıştıracağını söyler. Sınavlar bitene kadar romantizmden uzak duracaklarını belirtirken Kris düğün gecesi bile yapamadıklarını söyler. Nandini ondan sabırlı olmasını ister.

Triveni, Nandini’den sebze almasını ister. Kris alacağını söyler ancak Triveni pazar alış verişi yapmak kadının görevi der ve Nandini ile birlikte pazara çıkacağını söyler. Sudha mide ağrısı çeker ve bebeğine bir zarar geleceğini düşünerek Premal’den hastaneye gitmelerini ister. Ancak annesi iş yapmamak için Sudha’nın kaytardığını düşünür ve evde oturmasını ister. Sudha Nandini’yi arar ancak telefonu Kundan açar. Sudha mide ağrısı çektiğini söylerken Premal’in annesi Sudha’yı azarlamaya başlar. Sesleri duyan Kundan çok mutlu olur ve Nandini’nin telefonundan son aramayı siler.

2 1

Nani ve Nandini birlikta pazar alış verişi yaparken Nani takip edildiklerini anlar. Bunu Nnadini’ye söyler. Sudha karın ağrısından dolayı dışarı çıkmış ve sürekli Nandini’yi arıyordur. Ancak Nandini’ye ulaşamaz. Bir ara Nandini Sudha’yı taksiye binerken görür ve onun kardeşi olduğunu söyler. Nani ona müsade etmez. Birlikte eve gelirler. Nani takip eden adamı kapılarında görünce sinirlenir ve adamı tokatlamaya başlar. Adam Nandini’yi takip ettiğini söylerken Kris gelir ve bunun doğru olduğunu söyler. Nandini’yi çocuk gelin olarak alan kişinin hapisten çıktığını ve tedbirli olmaları gerektiğini söyler.

Premal’in annesi Sudha’nın evden gittiğini söyler ve Premal’dan onu getirmesini ister. BU sırada Bay Şekavat ve hanımı gelir ve Sudha ile görüşmek istediklerini söylerler. Premal’in annesi onun güzellik salonuna gittiğini söyler. Şekavat bekleyeceklerini söylerken Premal sinema için bilet aldıklarını söyler. Şrekavat o zaman bize müsade diyerek ayrılırken Premal’in annesi bir şey yapmaları gerektiğini belirtiyor.

3 1

Kundan, mutfakta Nandini’yi sıkıştırırken Nani gelir ve masadaki bıçağı alır. Nandini için gelecek olan ilk benim bıçağın hedefi olacak der ve Kundan’ı yere serer. Eğer buraya gelme cesareti gösterirse Abhayram gibi olacağını söyler. Nandini güler ve Nani’ye sarılır. Kundan’ın ondan korktuğunu düşünüyordur. Sudha Amit’in çalıştığı hastaneye gelir ve bebeğinin kurtarılmasını ister. Amit onu sonografiye gönderir.

Nandini Karuna için yiyecek bir şeyler getirir ve ilaçlarını içmesini sağlar. Ardından banyoya gider ve sıcak su hazırlar. Kundan banyoda su ısındığını görür ve kovanın içindeki ısıtıcıyı çıkarıp kablosunu açığa çıkarır. Nandini Karuna’nın yanına gider ve onu banyoya götürür. Karuna banyoya ayağını atmak üzereyken Nandini açık kabloyu farkeder ve Karuna’yı çeker. Karuna ölmekten kurtulmuştur. Kundan sinirlenir ve Nandini’yi dikkatsizlikle suçlar. Karuna da ondan yana olunca Nandini ağlayarak odasına gider. 4 1

Ertesi sabah Karuna Triveli’nin yanına gelir ve kimi desteklediğini sorar. Triveni Nandini’yi desteklediğini, çünkü kendisinin de erken evlenen bir kurban olduğunu söyler. Nandini onu duyar ve göz yaşlarını siler. Nandini annesinin çok güçlü biri olduğunu ve gerekirse bütün kötülüklerle onun gibi savaşabileceğini söyler. İkimizin Yerine 13 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 553. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz