İkimizin Yerine Ganga Kimdir? Sriti Jha Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi kim?

İkimizin Yerine dizisinde geldik Jagdiş’in üçüncü eşine. İkimizin Yerine dizisinin 26 haziran çarşamba akşamı ekranlara gelecek 292. bölümde Sriti Jha İkimizin Yerine  dizisi kadrosuna dahil olacak. İkimizin Yerine dizisinde ünlü Hint oyuncu Ganga  isimli bir kıza hayat verecek.

İkimizin Yerine Ganga Kimdir

İkimizin Yerine dizisinde Ganga Ratan’ın karısıdır. Ratan ikinci eşi olarak Ganga ile evlenmiş bir aşiret reisidir. Kötü kalpli bir adam olan Ratan Ganga’yı babasından zorla çocuk yaşında alır; ancak Ganga’dan sonra başka bir kadın ile daha evlenir. Ganga’nın Ratan’dan bir oğlu olur. Ganga çok fazla iş konusunda becerikli olmadığı için Ratan ve ailesi Ganga’yı evde istemez; herkes Ganga’yı tembel gelin olarak tanımlar.

Ganga Ratan ve ailesi tarafından şiddete uğrar ve sürekli dayak yer. Bir kaç defa Ratan’dan kaçmaya yeltenen Ganga kaçmayı başaramamıştır. Ratan çocuk büyüdükten sonra çocuğunu alıp Ganga’yı sokağa atmaya karar vermiştir. Ratan’ın bu planından Ganga’nın haberi vardır ve asla çocuğundan ayrılmak istememektedir.

İlerleyen bölümlerde şiddete uğrayan Ganga Jagdiş’ten yardım isteyecek ve Jagdiş Ganga’yı Ratan’ın elinden kurtaracaktır; ancak sonrasında Ganga ve Jagdiş arasında bir aşk başlayacak ve Ratan’dan kurtulan iki aşık sonunda evlenecek ve Ganga Jagdiş’in Gauri ve Anandi’den sonra üçüncü eşi olacaktır. 4 5

Sriti Jha Kimdir?

26 Şubat 1986 Hindistan Bihar doğumlu olan Sriti Jha şuanda 33 yaşındadır; ancak İkimizin Yerine dizisi çekildiğinde 27 yaşındaydı. Türkiye de onu ah Kalbim dizisinde hayat verdiği Pragya karakteri ile tanıdı; gerçi hala Ah Kalbim dizisi Türkiye’de ve Hindistan’da yayın hayatına devam etmektedir. Sriti Jha da Ah Kalbim’de oyuncu olarak şuanda devam etmektedir.

New Delhi de lise ve üniversite eğitimi aldı. İyi bir dansçı olan Sriti Jha dans ve oyunculuk eğitimlerini lisans seviyesinde almıştır. Yaklaşık 1 yıl boyunca Balika Vadhu dizisinde yani İkimizin Yerine dizisinde oynayan Sriti Jha 1 yılın sonunda yeni bir dizi olan Ah Kalbim’de kadın başrol teklifini kabul etmiştir. 2011 ve 2013 yılları arasında Dil Se Di Dua isimli Hint dizisinde yer almış ve yeteneiğini ispat ederek ünlü olmuştur.

Sriti Jha Kaç Yaşında?

Sriti Jha şuanda 33 yaşundadır. Tam doğum tarihi 26 Şubat 1986’dır.

Sriti Jha Sevgilisi Kim?

Kunal Karan Kapoor ile uzun yıllar aşk yaşayan Sriti Jha sevgilisinden ayrılmıştır. Sriti Jha’nın kendisi gibi aktörü Harshad Shopra ile de ilişkisi olmuştur. Sriti Jha Sevgilisi Kim

Sriti Jha Boyu Kilosu?

Sriti Jha 165 cm boyunda ve 53 kg ağırlığındadır.Sriti Jha resimleri