İkizler Memo Can İçin Her An Final Kararı Alınabilir. İşte Gerekçe

Güncelleme 5 Mayıs 2019

İkizler Memo Can  dizisi için Erler Film ve Kanal D son yaptığı toplantı süpriz bir karar ile sonuçlandı. Türker İnanoğlu dizisi İkizler Memo Can’ın devam etmesi için Kanal D’yi ikna etti. İkizler Memo Can  dizisi 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak 25. bölümüyle sezon finali yapacak ve 26. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yeni gününde ekran karşısında olacak.

İkizler Memo Can dizisi için alınan bu ilginç karar dizinin oyuncularında bile şaşkınlık yarattı ve İkizler Memo Can seti bayram yerine döndü.

kizler Memo Can şaşırtan karar

İkizler Memo Can Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Benimle Söyle yarışması nedeniyle ikizler Memo Can dizisinin final bölümü olan 25. bölümü 8 Mayıs Çarşamba veya 9 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak. 

İkizler Memo Can İçin Kesin Final Kararı Alındı 11 Mayıs 2019

İkizler Memo Can dizisi için final kararı açıklandı. İkizler Memo Can dizisi yapımcısı Türker İnanoğlu Kanal D ile anlaştı. Reytingleri bir düşen bir yükselen İkizler Memo Can dizisinin erken final yapmasına karar verildi. Kanal d İkizler Memo Can dizisi için sezonun sonunu beklemedi ve 11 mayısta 25. bölümü ile final yapmasına karar verdi.

İkizler Memo Can dizi setine final kararı bomba gibi düştü ve oyuncular ile set çalışanları alınan final kararı için çok üzüldü. İkizler Memo Can dizisinde bu hafta son kez sete çıkılacak.

kizler Memo Can final 25. bölüm

İkizler Memo Can Dizisi İçin Final Kararı Gelebilir 1 Nisan 2019

Son haftalarda arka arkaya çok başarılı dizilerin final haberleri sosyal medyayı çalkaladı. Final haberleri geldikçe izleyicilerde tedirginleşiyor. Önce Vurgun dizisi için Fox TV’nin şok bir final kararı aldı sonrasında Kuzgun dizisi için Star TV’nin aldığı söylenen final kararı kulisleri ısındırmıştı. Şimdi de ilk on bölümünde izlenme rekorları kıran İkizler Memo Can dizisinin 10. bölümünden sonra ki durdurulamaz düşüşü Emir Berke ZİNCİDİ hayranlarını korkutmaya başlamıştı. Ne yazık ki 9 martta alınan kötü reytingler sonrası İkizler Memo Can dizisi için beklenen kötü haber konuşulmaya başlandı bile. Tahminlerimize göre Kanal D İkizler Memo Can dizisi için her an final kararı alabilir; çünkü dizinin izlenme oranları son haftalarda yarı yarıya düştü

İkizler Memo Can dizisinin 16. bölümü ile 9 mart cumartesi akşamı aldığı 3.93’lük berbat reyting hem dizinin yapımcısı Erler Filmi hemde dizinin set ekibini ve oyuncularını korkuttu. Üst üste alınan kötü reytingler sonrasında Kanal D muhtemelen İkizler Memo Can dizisi için yeni sezon onayı vermeyecek ama en azından dizinin mayıs ayına kadar ekranlarda kalabilmesi için bir an önce reytinglerini yükseltmesi lazım.

İkizler Memo Can Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

İstikrarlı reytingler alan diziler çok daha değerli kanallar ve reklam verenler için; çünkü kanallar ile reklam verenler arasında yapılan reklam anlaşmaları günlük yapılmıyor. Reklam veren firma için reklamının çıktığı anda kanalı kaç kişinin izlediği önemli. Bir hafta 4 milyon bir hafta 5 milyon bir hafta 3 milyon kişinin izlediği bir dizi ne yazık ki en düşük izleyicisi kadar değerli kanallar için. İşte bu nedenle dizilerin alacakları istikrarlı sonuçlar çok önemlidir kanallar için. İstikrarlı olmayan düşüşleri çıkışları çok olan diziler erken final korkusu ile yaşamak zorunda kalır.kizler Memo Can tüm reytingler

İşte İkizler Memo Can dizisinin de sorunu bu. Bir bakıyorsunuz 7 reyting alıyor bir bakıyorsunuz tam yarısı kadar yani 3.5 reyting alıyor. Bu nedenle de Kanal D’nin kafasında 2019 2020 yeni sezonunda İkizler Memo Can dizisinin 2. sezonunu yayınlamak yok. İkizler Memo Can dizisi yapımcısı Erler Film ise bir an önce dizinin reytinglerini yükseltmek için çalışıyor eğer dizinin reytingleri yükselmez ve üst üste istikrarlı reytingler alınamazsa İkizler Memo Can dizisi mayıs ayını göremeden ekranlardan kalkacaktır.

Kanal D’nin elinde çok fazla başarılı dizi yok; bu nedenle de İkizler Memo Can dizisi Kanal D için önemli; ama İkizler Memo Can dizisi 3 reytingler almaya devam ederse Kanal D’ de zarar ettiği bir diziyi yayınlamaya devam etmek istemez. Eğer İkizler Memo Can dizisi Kanal D’de değil de Trt 1 hariç başka bir özel kanalda yayınlansaydı kesin olarak mart ayı içinde ekranlara veda ederdi; ancak Trt 1 ve Kanal D düşük reytingler alsa da dizilerini ekranlarda tutmaya devam ediyor.  2.5 – 3 reyting alan Çocuklar Duymasın dizisi Kanal D de 6 aydır devam ediyor.kizler Memo Can final

İkizler Memo Can Ne Zaman Final yapacak?

İkizler Memo Can dizisi eğer reyting kaybetmeye devam ederse nisan ayında ekranlara veda edebilir ancak ben İkizler Memo Can  dizisinin 3.5’dan daha düşük reyting alabileceğine ihtimal vermiyorum. Tahminimce dizi mart ayının sonuna doğru yükseliş yaşayarak 4 reytingin üzerinde çıkacaktır. Bu durumda bence İkizler Memo Can dizisi mayıs ayının sonuna kadar ekranlarda olmaya devam edecektir.

İkizler Memo Can İzleyicilerine de Büyük İş Düşüyor

İkizler Memo Can dizisi internetten çok izlenen bir dizi. Eğer İkizler Memo Can severler dizilerini daha çok ekranlarda görmek istiyorlarsa dizilerini sosyal medyadan değil televizyondan takip etmeli

İkizler Memo Can 18. Bölüm Fragmanı