Kuaförüm Sensin Yarışmacıları ve Sunucusu Kimdir? Hafta Hafta Kazananlar

Kuaförüm Sensin 20-24 Mayıs Yeni Gelen Yarışmacı ve Modeller

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Kim Geldi

Kuaförüm Sensin 13-17 Mayıs haftasında Güven ve Emel çifti modellerinin azizliğine uğrayarak elenmişti. Güven ve Emel çifti 35 puan alarak yarışmaya veda etmişlerdi. Kuaförüm Sensin yeni haftaya gelindiğinde 20 Mayıs Pazartesi günü Güven ve Emel çiftinin yerine Emina ve Pelin çifti dahil oldu.

Emina Çarkoviç Kimdir?

Kuaförüm Sensin 20-24 Mayıs haftası yarışmaya Güven ve Emel çiftinin yerine dahil olan kuaför Emina Çarkoviç 37 yaşında. 19 yıldan beri kuaförlük yapan Emina nın kendi salonu bulunuyor. Kendisine sarının kraliçesi diyorlar. Aslen Boşnak olan yarışmacı tacı ile birlikte gelmiş.

Pelin Şentürk

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Pazartesi günü makyöz olarak yarışmaya dahil olan Pelin Şentürk 29 yaşında. 5 yıldan beri bu işi yapıyor. 4 yıllık evli olan Pelin rakip tanımadığını söylüyor.

Kuaförüm Sensin 20-24 Mayıs Yeni Gelen Modeller

Emina-Pelin Çiftinin Modeli Emine Gündem

24 yaşındaki Emine Gündem bankacılık okumuş. Babası kuaför olan Emine Trabzon Oflu. Kendi şivesi ile konuşan yarışmacı sınavlara hazırlanıyor.

Ramazan-Saadet Çiftinin Modeli Melek Şahin

20 yaşındaki yarışmacı İstanbullu. Reklamcı olan Melek, arkadaşının tavsiyesi ile bu yarışmaya katıldığını söylüyor. Kendisi saç konusunda çok hassas. Hemen hemen her gün kuaföre gidiyor.

Ferit-Can Çiftinin Modeli Demet Kasar

Anne tarafı Çerkez, baba tarafı Karadenizli olan yarışmacı pazarcılık yapıyor. Bu yüzden yerinde duramadığını söylüyor. Bekar olan yarışmacı sadece kaynak yaptırmak için kuaföre gittiğini söylerken normal hayatta kuaföre gitmediğinin altını çiziyor.

Necati-Seda Çiftinin Modeli Seda Gülbenli

19 yaşındaki yarışmacı Manisalı. Yarışmaya süs köpeği ile katılan Seda aynı zamanda modellik yapıyor. İşletme okuyor. Bu arada kuaför ve makyözlerimizin bu haftaki konsepti Boşnak Düğünü olacak.

Kuaförüm Sensin 17 Mayıs Kim Elendi 17 Mayıs Kim Kazandı

Kuaförüm Sensin yine bir sürpriz yaşandı. Geçen haftanın birincisi olan Güven ve Emel çifti yarışmaya veda ettiler. Güven ve Emel çifti toplamda 35 puan alarak sonuncu oldular. Haftanın Ramazan ve Saadet çifti ise 41 puan alarak haftanın üçüncüsü olurken Ferit ve Can çifti 45 puan alarak 2. oldular. Haftanın finalinde 48 puan alan Necati ve Seda çifti 1. olarak 10 000 liralık ödülün de sahibi oldular.

Kuaförüm Sensin 13-17 Mayıs Yeni Yarışmacı ve Modelleri

Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni haftaya girdiğimizde yine bir sürpriz yaşandı. 10 Mayıs pazartesi günü Evrim ve Çiğdem çiftinin elenmesinin ardından yeni gelecek çift merak edilmeye başlanmıştı. 13 Mayıs Pazartesi günü büyük bir sürpriz yaşandı. Daha önce sağlık sebeplerinden dolayı yarışmadan ayrılan Ferit ve Can çifti yeniden ortaya çıktılar. Ferit ve Can çifti renki kişilikleri ile yarışmada yer almaya devam edecekler.

Kuaför Ferit Tural Kimdir?

Kuaförüm Sensin’e 3 hafta devam eden ve renkli kişiliği ile milyonların sempatisini kazanan kuaför Ferit 38 yaşında ve 1994 yılından beri bu mesleği icra ediyor. Ferti tam bir iflas canavarı. Bu güne kadar 9 tane salon açmış ve hepsini kapatmak zorunda kalmış. Şimdi 10. salonda kuaförlük yapmaya devam ediyor. Hayalinde daha büyük bir salon açmak var.

Kuaförüm Sensin Can Özen Kimdir?

Kuaförüm Sensin”e makyöz olarak katılan Can Özen 40 yaşında 14 yıldan beri bu mesleği icra ediyor. Sivri dili ile yarışmacıların tepkisini çekiyor. Katıldığı 3. haftada 10 000 liranın sahibi olmuştu.

Güven Emel Çiftinin Modeli Hilal Tunç; Güzelliği ile dikkat çeken Hilal 24 yaşında ve Ankaralı. Kuaförlere olan güvenini sağlamlaştırmak için geldiğini söylüyor.

Necati Seda Çiftinin Modeli Narmin Aliyeva; 23 yaşındaki Narmin Azebaycanlı

Ramazan Saadet Çiftinin Modeli Havva Cingöz; 26 yaşında ve Mersinli.

Ferit-Can Çiftinin Modeli Begüm Özbezirci; 29 yaşında ve Kastamonulu. Doğuştan model olduğuna inananlardan.

Günün konsepti ise figürlü saç modeli ile siyah göz makyajı olacak. Bu hafta puan sisteminde küçük bir değişiklik yapılacak. Ünlü makyöz Hamiyet Akpınar jüri olarak yarışmaya dahil oldu. Hamiyet Akyöz vereceği 5 puanla yarışmada belirleyici olacak.

Kuaförüm Sensin 10 Mayıs Kim Elendi Finali Kim Kazandı

Kuaförüm Sensin 6-10 Mayıs haftasında Evrim ve Çiğdem çifti aldıkları 37 puanla sonuncu olarak yarışmaya veda ettiler. Evrim ve Çiğdem çifti 3 haftadan beri yarışıyorlardı. Çiftimiz kazanmasalar da yarışmada bulunmanın onurunu yaşadıklarını söylediler. Ayrılma anında duygusal anlar yaşandı.

Kuaförüm Sensin de 2. olan takım ise 48 puan alan Necati-Seda ve Ramazan-Saadet çiftleri oldu. Kuaförüm Sensin 10 Mayıs finalinde ise birinci olan çiftimiz ise Güven ve Emel çifti oldu. Güven ve Emel çiftimiz toplamda 53 puan alarak 10 000 liralık büyük ödülün sahibi oldular.

Kuaförüm Sensin 6-10 Mayıs Yeni Gelen Yarışmacı ve Modeller

Kuaförüm Sensin 6 Mayıs Yeni Gelen Kuaför ve Makyöz ve Modelleri

Kuaför Necati Kökenek; 22 yaşındaki Necati Kökenek 6 yıldan beri kuaförlük yapıyor. Aslen Adanalı olan yarışmacı kariyer yapmak için Adanada ki 2 yıllık ilişkisini sonlandırmış ve İstanbul’a gelmiş. Burada ünlü bir kuaför salonunda çalışmaya başlamış. Tecrübenin değil yeteneğin ön planda olduğunu göstermek için geldiğini söylüyor.

Makyöz Seda Emanet;  32 yaşında bekar. 3,5 yıldan beri  makyözlük yapıyor. Önemli markalarda eğitimini almış. Daha önce özel sektörde çalışmış.

Kuaför Evrim Çiğdem – Makyöz Çiğdem Yaman- Model Gülşahan Bayat

Gülşahan Bayat 29 yaşında Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Bir süre yüzme ve plates eğitmenliği yapmış. Hindistan da fotomodel olarak seçilmiş daha sonra Türkiye de bu mesleği devam ettiriyor. Saçları sönük olduğu için volümlü ve dalgalı saçlar istiyor.

Kuaför Necati Kökenek-Makyöz Seda Emanet- Model Zeynep Özkan

Zeynep Özkan 38 yaşında bekar. Antalya dan gelen model 2 çocuk annesi. Tiyatro eğitimi almış. Çocuklarına yeni bir hayat kurmak için İstanbul’a gelmiş. Yarışmaya da güzel bir anı olsun diye katılmış.

Kuaför Güven Ayhan-Makyöz Emel Kızıltan-Model Su Baher

Su Baher, 21 yaşındaki model İranlı. 7 Aydan beri İstanbul da yaşıyor. Akıcı bir türkçesi var. Bunu 6 yaşından beri Türk dizileri izlediği için türkçesinin iyi olduğunu söylüyor. Oyunculuk yapıyor. Yarışmaya ekranda kendini göstermek için katılmış. Saçını her zaman boyadığını ve makyajına çok düşkün olduğunu belirtiyor.

Kuaför Ramazan Arıkan-Makyöz Saaded Dinçer-Model Özlem Güler

Özlem Güler; Stil danışmanı olan model 35 yaşında. İstanbul da yaşıyor. Medya ile ilgileniyor. Kendi saçını kendi yapıyor. Kuaföre sadece kaynak için gidiyor.

Stil Danışmanı ve Makyaj Uzmanı Özge Özel; Bir çok ünlü ile çalışan Özge Özel makyajda doğru bilinen yanlışları anlatıyor. Modeller üzerinde uygulama yaparak seyirci ve makyözleri aydınlatıyor.

Bu haftanın konsepti ise yine At Kuyruğu oluyor. Kuaför ve makyözler hünerlerini bu konsepte göre sergileyecek.

Kuaförüm Sensin 3 Mayıs Kim Kazandı Kim Elendi

Kuaförüm Sensin 25. bölümünde yarışmacılar at kuyruğu modeli için yarıştılar. Günün sonunda finalde elenen ve birinci olan yarışmacılar belli oldu. Geçen haftanın finalinde Öncü Özlem’in modellerinden dolayı elenmesinin ardından gözler bu haftaya çevrilmişti. Bakalım bu hafta kim elenecek?

Yarışmaya bu hafta dahil olan Deniz Yiğitoğlu ve makyöz Dilan Duran 37 puanla sonuncu oldular ve yarışmaya veda ettiler. Onlarda modellerinin kurbanı oldular. Çiftimiz adaletli bir puanlama olmadığı konusunda hem fikir. Arkadaşlarıyla da vedalaşmadan yarışmadan ayrıldılar.

Yarışmada haftanın üçüncüsü 39 puan alan Evrim-Çiğdem çifti oldu. Yarışmanın birincisi 47 puan alan Güven-Emel çifti olurken 2. olan takım 43 puan alan Ramazan-Saadet çifti oldu. Haftanın birincisi olan Güven-Emel çifti 10 000 liralık büyük ödülün de sahibi oldular.

Kuaförüm Sensin 29-30 Nisan 1-2-3 Mayıs Yarışmacı ve Modelleri

Kuaförüm Sensin 29-30 Nisan 1-2-3 Mayıs Yarışmacıları

Kuaförüm Sensin yarışmasında geçen hafta yine bir sürpriz yaşandı. Geçen Hafta yarışmanın favorilerinden Öncü ve Özlem elenmişti. Onların elenmesine modelleri sebep olmuştu. Geçen haftanın birincisi ise Ramazan-Saadet çifti olmuştu. Bu hafta yeni bir yarışmacı çift katılırken daha önce evlilik programlarında yer alan isimler model olarak yarışacaklar.

Kuaför Deniz Yiğitoğlu – Makyöz Dilan Duran-Model Özlem Kaygusuz

Kuaför Deniz Yiğitoğlu 30 yaşında 16 yıllık kuaför. Aslen Erzurumlu olan Deniz İstanbul da yaşıyor. Deniz yedi kardeş olduklarını ve kendisine her zaman uğur getirdiğini belirtiyor. Deniz’in kendine ait salonu var.

Makyöz Dilan Duran 25 yaşında ve 12 yıldan beri bu mesleği yapıyor. Çekirdekten yetiştiğini belirtiyor. Dilan aynı zamanda kuaförlükte yapıyor. Dilan’ın bir tane oğlu var.

Model Özlem Kaygusuz İstanbul da yaşıyor ve modellik yapıyor. Kendini kadın kuaförlere emanet etmek istemiyor. Saçlarının çok kıymetli olduğunu ve beğenmezse tartışacağını belirtiyor. Özlem Kaygusuz daha önce evlilik programlarında boy göstermişti.

Kuaför Evrim Çiğdem – Makyöz Çiğdem Yaman- Model Yasemin Sibel Kaygusuz

Model Yasemin Sibel Kaygusuz 37 yaşında muhasebeci olduğu halde şu anda çalışmıyor. Model Özlem Kaygusuz’un kardeşi. Hayatında hiç kadın kuaföre gitmemiş ancak bugünden sonra fikrini değiştirebileceğini belirtiyor.

Kuaför Güven Ayhan-Makyöz Emel Kızıltan-Model Nevin Çubukçu

Model Nevin Çubukçu 30 yaşında ve müzisyen olarak çalışıyor. Aslen Balıkesirli olan modelimiz bekar. Daha önce evlilik programlarına katılmış.

Kuaför Ramazan Arıkan-Makyöz Saaded Dinçer-Model Ayça Ekin Beğen

Model Ayça Ekin Beğen 32 yaşında çalışmıyor. Bekar olan modelimiz bir ay sonra düğünü olacağını ama  evlilikten döndüğünü söylüyor. Köpeği ile oynamayı çok seviyor. Saçlarına değişik şeyler yapmayı çok seviyor.

Kuaförüm Sensin 26 Nisan Kim Kazandı Kim Elendi

Kuaförüm Sensin 22 Nisan Pazartesi başlayan eleme heyecanı 26 Nisan Cuma günü sona erdi. Haftanın finalinde yine büyük bir sürpriz yaşandı. Yarışmada 4 hafta boyunca bulunan Öncü ve Özlem çifti 42 puan alarak yarışmaya veda etti. Onların elenmesindeki en büyük etken ise modellerinin puanları oldu. Ne yazık ki model kazasına bir kurban daha feda edildi.

Haftanın finaline sürprizle başlanırken Ramaz- Saadet çifti ise 55 puanla birinciliği alan takım oldu. Onları 54 puanla Güven-Emel çifti takip ederken yarışmanın üçüncüsü 51 puan alan Evrim Çiğdem çifti oldu. Ben y,ne söylemekte ısrar edeceğim. Kuaförüm Sensin de sunucu Özge Borak modellere tatlı sert müdahale etmediği sürece bu yarışma çığrından çıkacak. Usta kuaför ve makyözler modelleri yüzünden elenirken modeli ile iyi geçinen yarışmacılar yarışmaya devam edecek. Yemekteyiz ve Zuhal ToPalla Sofrada yarışmacılara iğneliyici bir şekilde verilen tepkiler bazen işe yarıyor benden söylemesi.

Kuaförüm Sensin 22-26 Nisan Yeni Yarışmacı ve Modelleri

Kuaförüm Sensin Ferit ve Can Neden Yok

Kuaförüm Sensin Yarışmasının bu haftaki bölümünde sürprizlerle başlandı. Bu hafta Ferit ve Can çifti sağlık sebeblerinden dolayı yarışmaya veda ettiler. Geçen haftanın birincisi olmalarına rağmen sağlık sorunları ona çiftimiz Kuaförüm Sensin’e 3 hafta boyunca eşlik etmişlerdi. Ferit ve Can gibi renkli kişiliklerin veda etmesi seyirciyi de üzdü sanırım. Onların didişmeleri ve tarzları seyirci tarafından sevilmişti. Kendilerine geçmiş olsun diyoruz.

Kuaförüm Sensin 22-26 Nisan Yeni Yarışmacıları

Yeni Haftaya gelindiğinde Kuaförüm Sensin’e Ferit ve Can’ın sürpriz bir şekilde veda etmesinden dolayı 2 yeni çift dahil olacak. Bu haftaki yarışmacılar birbirinden iddialı gözüküyor. Yeni yarışmacılar ve merak ettikleriniz detaylarda..

Kuaför Evrim Çiğdem – Makyöz Çiğdem Yaman

Kuaförüm Sensin 22-26 Nisan yeni hafta yarışmacısı Evrim Çiğdem 21 yıllık kuaför. Çiğdem Yaman ise 35 yaşında ve 22 yıllık makyöz. Kazandıkları para ile kendilerine salon açmayı düşünüyorlar.

Evrim Çiğdem

Çiğdem Yaman

Kuaför Güven Ayhan-Makyöz Emel Kızıltan

Güven Ayhan 34 yaşında 23 yıllık kuaför. Büyükçekmece de oturan Güven evli ve 2 çocuk babası. Emel Kızıltan 39 yaşında ve 15 yıllık makyöz. İstanbullu olan Emel bekar ve 2 oğlu var. Beş yıldan beri birlikte yaşıyorlar. Kazandıkları parayla yardım kuruluşlarına bağışta bulunacaklar.

Güven Ayhan

Emel Kızıltan

Kuaförüm Sensin 22-26 Nisan Modelleri

Nurten Karaman; Bekar olan Nurten Denizlili. Denizli’de yaşarken gazetecilik yapmış Şu anda İstanbul da yaşıyor. Şarkı söylemeyi çok seviyor. Nurten Hanım saçını kestiği zaman saçının küstüğünü söylüyor. Öncü ve Özlem’e modellik yapacak.

Sibel Uzla; 49 yaşında ve 2 çocuk annesi. Saçında kaynak olan Sibel Hanım uzun saçı seviyor. Hayatına renk katmak için yarışmaya katılan Sibel Hanım çocuk taklidi yapıyor. Evrim ve Çiğdem’e modellik yapacak.

Gül Canbolat; Azerbaycanlı olan Gül Hanım İstanbul da yaşıyor. 12 yıllık evli ve bir çocuk sahibi. Dizi ve kamera oyunculuğu da yapan Gül hanım şu anda çalışmıyor. Güven-Emel çiftine modellik yapacak.

Behiye Eraksoy: 60 yaşındaki Behiye Hanım İstanbullu. Oyuncu ve 79-80 li yıllarda dans yarışmasında birinciliği var. 14 yaşında evlenmiş ve 15 yaşında çocuk sahibi olmuş. Bir çok ünlü ile çalışmış. Ramazan-Saadet çiftine modellik edecek.

Kuaförüm Sensin 15-19 Nisan Kim Kazandı? Kim Veda Etti?

Kuaförüm Sensin haftanın finalinde 38 puanla sonuncu olan takım İsmihan-Alev çifti oldu. Çiftimiz modeli ile yıldızları barışmayınca elenmekten kurtulamadılar. Duygusal anların yaşandığı finalde İsmihan-Alev çifti diğer yarışmacılarla vedalaşarak Konya ya geri döndüler. İsmihan ve Alev ne yazık ki geldiklerinden beri modelleriyle uyuşamadılar.

Haftanın finalinde 49 puanla haftanın üçüncüsü Ramazan-Saadet çifti oldu. Bu durum herkesi şaşırtırken onlarda modellerine takıldılar. Haftanın birincisi ise 58 puanla Ferit-Can çifti oldu. Ferit ve Can çifti 10 000 liralık ödülün de sahibi oldular. Haftanın ikincisi ise 55 puanla Öncü-Özlem çifti oldu.

Kuaförüm Sensin 15-19 Nisan Yeni Yarışmacı ve Modelleri

Kuaförüm Sensin 15-19 Nisan Yeni Yarışmacıları

Kuaförüm Sensin 12 nisanda yapılan haftanın finalinde 38 puan alan Selami-Tuğba çifti elenmişti. Onların elenmesi izleyicilerde şok etkisi yaratmıştı. Çiftimizin sonuncu olmasında modelleri Hülya Tiryaki etkili olmuştu. Hülya Tiryaki ile sürekli tartışan Selami onun azizliğine uğramış ve çok düşük puanlarla sonuncu olmaktan kurtulalamamıştı. Halbuki bir hafta önce güzel bir modelle yarışan Selami-Tuğba çifti 54 puanla birinci olmuştu.

Selami-Tuğba çiftinin sonuncu olmasında bence sunucu Özge Borak’ın tavrı da etkili oldu. Modellere hiç bir şekilde müdahale etmeyen Özge Borak yarışmanın çirkinleşmesine ve haksız puanlar alınmasına yol açıyor. Bunun neticesinde saçları güzel olmasına rağmen Hülya Tiryaki kendisi de çok kaba olmasına rağmen Selami’ye 1 puan verip eliyor. Özge Borak ilerleyen günlerde de müdahale etmezse programın geleceği sıkıntıya düşecektir. Benden söylemesi….

Bu haftanın yarışmacıları arama motorlarına dünyanın en hızlı kuaförü yazınca onların ismi çıkıyormuş. Ramazan Arıkan arama motorlarına müşterilerinin video gönderdiklerini ve kendisinin 0 yıldır sahalarda olduğunu söylüyor. Kendisini show kuaförü olarak görüyor. Ramazan Bey kuaförlük işini 30 yıldan beri yaptığını söylüyor.

Saadet Dinçer; 20 yıldan beri makyözlük yaptığını ve bu işi en az Ramazan Bey kadar iyi yaptığını düşünüyor.

Kuaförüm Sensin 15-19 Nisan Yeni Modelleri

Ece Tan; 2000 doğumlu olan Ece Tan 19 yaşında bekar ve öğrenci. Siyaset Bilimi okuyor. Kendisi Öncü-Özlem çiftine modellik edecek.

Deniz Şakar; 33 yaşında, bekar gayri menkul danışmanı. Kendisi beynini değiştirmek istiyor. Ferit ve Can çiftine modellik edecek.

Hicran Erdoğan; Kafe işletmecisi, 33 yaşında 2 çocuk sahibi, şu anda bekar. Anne, baba olmadan yalnız büyümüş. Ayrı olmasına rağmen imkansızlıklardan dolayı eşi ile aynı binada yaşıyor. İsmihan ve Alev çiftine modellik yapacak.

Dilek Urel; 29 yaşında. 4 yıldan beri İstanbul da yaşıyor. Bir şirkette çalışıyor. Kuaförlere güvenmediğini söylüyor. Saç boyatmayı bu yüzden bıraktığını belirtiyor. Kuaför ve makyözünü zorlayacak birisi. Ramazan ve Saadet çiftine modellik edecek.

Bu hafta belirlenen saç modeli Gelin Başı olacak. Yarışmacılar seyircilerden gelen yoğun istek üzerine bir kere daha gelin başı konseptini modellerine uygulayacaklar.

Kuaförüm Sensin 8-12 Nisan Kim Kazandı? Kim Veda Etti?

Kuaförüm Sensin ilk haftasında 54 puanla Selami ve Tuğba çifti birinci olmuştu. Aynı Hafta Nuray ve Emel çiftide yarışmadan elenen çiftler olmuştu. Kuaförüm Sensin 2. Haftaya gelindiğinde ise toplamda 38 puanla sonuncu olan Selami ve Tuğba çifti elenen çiftimiz oldu. Onların elenmesinde modellik yapan Hülya Tiryaki etkili oldu. Hülya Tiryaki Selami’nin kendisine çok kaba davrandığını söyleyerek sürekli düşük puanlar vererek onların sonuncu olmasında etkili oldu. Selami modeli Hülya dan buna rağmen özür diledi ve helallik istedi. Kuaförüm Sensin 10. Bölümü duygusal anlara şahitlik yaptı.

Yarışmada üçüncü olan takım toplam 48 puanla Ferit-Can çifti olurken ikinciliği 51 puanla yarışmaya 2. hafta dahil olan İsmihan-Alev çifti aldı. Birinci olan takım 53 puanla Öncü ve Özlem çifti oldu. Birinci olan çiftimiz 10 000 liranın sahibi oldu. Şimdi gözler yeni gelen yarışmacı ve modellerde.

Kuaförüm Sensin 1-5 Nisan Kim Kazandı? Kim Veda Etti?

Kuaförüm Sensin de geçen hafta Nuray ve Emel çifti 45 puanla haftanın sonuncusu olarak yarışmaya veda etmişti. Geçen haftanın birincisi ise 54 puanla Selami ve Tuğba çifti olmuştu. Onlara modellik yapan kişi ise İran asıllı Sahra Jabinsa olmuştu. 2. Haftaya geldiğimizde bütün modellerin değişeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca veda eden çiftimizin yerine yeni bir takım gelecek.

8-12 Nisan Yeni Yarışmacı ve Modeller Kimler?

Yeni Haftanın yeni takımı İsmihan Çetin -Alev Işık oldu. İsmihan Çetin Konya da yaşıyor ve 25 yaşında. Annesi 35 yıldır bu mesleği yapıyor. Üniversite mezunu ve 8 yıldan beri bu mesleği yaptığını söylüyor. 4 yıldır kendi salonunda çalışıyor.

Alev Işık 22 yaşında. Alev Işık da İsmihan Çetin ile aynı salonda çalışmadığını söylüyor. Konya da 12 yaşından beri bu mesleği yaptığın belirtiyor. 8-9 yıldan beri makyözlük yaptığını söylüyor.İkili hem kazanmaya hem de rakiplerine ders vermeye geldiklerini söylüyorlar.

8-12 Nisan Modelleri

Kuaförüm Sensin Kuaför Öncü Aslan- Makyöz Gönül Aslan-Model Dilara Körpeş

Dilara Körpeş; İstanbul da 8 aydan beri yaşıyor. Ancak kendisi Ankaralı. Beden Eğitimi Öğretmenliği yapıyormuş ancak şu anda ara vermiş. Milli Tekvandocu. Şu anda DJ lik yapıyor.

Kuaförüm Sensin Kuaför Ferit Tural- Makyöz Can Özen- Model Gaye

Gaye Özdemir; Uluslararası Ticaret Bölümü 1. sınıf öğrencisi. İstanbul’a geçen sene gelmiş. Saçları için çok para harcamış. Oldukça heyecanlı olduğunu söylüyor. Gaye de temizlik takıntısı var.

Kuaförüm Sensin İsmihan Çetin-Alev Işık -Model  Hilal

Hilal Aytürk; 24 yaşındaki Hilal Aytürk İngilizce öğretmeni. Şu anda kreşte ve özel bir kurumda İngilizce öğretmenliği yaptığını söylüyor. Hilal açıkçası Ferit ve Can çiftini isterken İsmihan ve Alev’e çıkmasının üzüntüsünü yaşıyor.

Kuaförüm Sensin Kuaför Selami Ersoy- Makyöz Tuğba Babacan- Model Hülya Tiryaki

Hülya Tiryaki; İstanbul Avcılar da yaşıyor. Evli ve 8 yaşında bir kızı var. Kuaför konusunda seçici olduğunu söylerken çok zor beğendiğini belirtiyor.

Güncelleme; Kuaförüm Sensin ilk bölümü 1 Nisan Pazartesi 10:00 da Show Tv de başlayacak. Yarışmada sevinçler, hüzünler ve tartışmalar eksik olmayacak.

Yemek. elbise, ses, yetenek, bilgi derken şimdi de kuaför ve makyözlerin yarışacağı yepyeni bir yarışma programı geliyor. Yarışmada kuaförler ve makyözler yeteneklerini sergilerken kazananlar büyük ödülün de sahibi olacaklar. En doğru saçı ve makyajı yapacak olan yarışmacıların bunun için Show Tv ye başvurmaları gerekiyor.

Heyecanın bol olduğu yarışma stüdyo ortamında yapılacak. Makyöz ve kuaför aynı takımda birlikte yarışırken en iyi saçı ve makyajı yapan yarışmacılar büyük ödülün sahibi olacaklar. Yarışmada sıradışı saç stilleri ve makyajların yapılacağı aşikar. Yarışmayı son olarak Güldür Güldür Show’da Eşofmanlı Şevket’in programını sunan spiker rolünü oynayan Özge Borak sunacak. Kuaförüm Sensin çok yakında Show TV’de başlayacak.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Kimdir?

Show TV ekranlarında çok yakında yayınlanacak olan Kuaförüm Sensin yarışma programının sunucusu Özge Borak 14 Şubat 1982 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Babası ünlü Koreograflardan Selçuk Boraktır. Daha 8 yaşındayken sanat hayatına giren Özge Borak bu idealini sürdürmüş ve İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Sinema hayatına ise  2003 yılında Kara Gün isimli filmle dahil olmuştur.

Sultan Makamı isimli diziyle isminden söz ettiren oyuncu ardından Ihlamurlar Altında,  Eşref Saati ve Küçük Kadınlar dizilerinde rol almıştır. Özge Borak Eşref Saati dizisinde birlikte rol aldıkları  Bülent Şakrak ile 2006 yılında evlenmiş ancak 2010 yılında boşanmıştır.

Özge Borak Eyvah Eyvah adlı filmde Müjgan karakteriyle seyirciden tam not almış ardından Eyvah Eyvah 2 adlı filmde de rol almıştır. 2012 yılında Ata Demirer ile 2. evliliğini gerçekleştiren Özge 2 yıl sonra boşanmıştır. Birçok tiyatro oyununda da oynayan güzel oyuncunun 16. Sadri Alışık Ödülleri “komedi ya da müzikal en iyi yardımcı oyuncu ödülü de bulunuyor. 37 yaşındaki Özge Borak 1,72m boyundadır.

Kuaförüm Sensin Yarışmacıları

Bu bölümde tüm yarışmacıları ve aldıkları puanları yayınlamaya gayret göstereceğiz. Haftanın yarışmacıları belli oldukça sayfamızda yayınlanacaktır.

Kuaförüm Sensin 1. Takım Kuaför Öncü Aslan- Makyöz Gönül Aslan-Model Aslıhan Toruk

Öncü Aslan; 29 yaşında ve mesleği sayesinde gerçek aşkını bulduğunu söylüyor. Özlem Aslan 28 yaşında ve 15 yıldan beri bu mesleği icra ediyor. Yaptığım makyaj güzelleştirmez şahesere dönüştürür diyor. Makyajını seyirci ve yarışmacıların asla unutmayacağını söylüyor.

Öncü ise bu yarışmaya ders vermek için geldiğini söylerken herşeyde öncü olacağını söylüyor. Ayrıca Özlem ve Öncü çifti evli. İkilinin ilk tanışmaları yolda olmuş. Çiftimiz aynı salonda çalışıyorlar. Aynı salonda çalışmaları kıskançlığa sebeb olduğunu söylüyorlar. Yarışmayı kazanırlarsa Maldivlere gitmeyi istiyorlar.

Öncü ve Özlem’e 5 gün boyunca eşlik edecek olan model Aslıhan Toruk 20 yaşında. Tercümanlık yapan Aslıhan değişiklikleri seven birisi olduğunu, marjinal şeylerden hoşlandığını söylüyor.

Kuaförüm Sensin 2. Takım Kuaför Ferit Tural- Makyöz Can Özen- Model Gözde Kırtaş

Ferit Tural 38 yaşında ve 1994 yılından beri kuaförlük yaptığını söylüyor. Bu güne kadar 9 tane kuaför salonu kurduğunu söylüyor. Ancak sadece bir tanesinin kaldığını belirtiyor. Aldığı parayla büyük bir kuaför salonu açacağını sözlerine ilave ediyor.

Can Özen ise 40 yaşında ve İstanbul dan yarışmaya katılıyor. 14 yıldan beri makyözlük yaptığını söylüyor. Onların sloganı Şeytan marka giyer biz marka yaparız. İkili rakiplerine hiç şans tanımıyor.

Kuaför Ferit Tural- Makyöz Can Özen çiftine 5 gün boyunca eşlik edecek olan Gözde Kırtaş, aslında dans eğitmeni. 25 yaşındaki Gözde yeniliklere açık. İkna edilmeyi beklediğini belirtiyor.

Kuaförüm Sensin 3. Takım Kuaför Nuray Kol- Makyöz Emel Kızıl- Model Çiğdem Tenemen

Nuray Kol bu mesleği 5 yıldan beri yaptığını söylerken kendisinden daha yetenekli birini tanımadığın belirtiyor. Nuray eşinden boşandıktan sonra 3 yıldan beri kendi salonunu işletiyor. Mesleğe sempati duyduğunu bu yüzden mesleğe atıldığını anlatıyor. Mesleğe 33 yaşında başladığını söylüyor.Yarışmayı kazanırsa salonunu büyütmeyi düşünüyor.

Emel Kızıl ise 36 yaşında ve iki kız annesi. Kendisine çok güveniyor. Kadının gücüne güvendiğini ve yarışmayı kazanacağını söylüyor. Emel de Nuray ile aynı salonda çalıştığını ve renklerle oynamayı çok sevdiğini söylüyor.

Kuaför Nuray Kol- Makyöz Emel Kızıl’a 5 gün boyunca modellik yapacak olan Çiğdem Tenemen ev hanımı ve 2 çocuk sahibi. Saçlarına para harcamayı seviyor. Zor beğenen birisi olduğunu belirtiyor.

Kuaförüm Sensin 4. Takım Kuaför Selami Ersoy- Makyöz Tuğba Babacan- Model Sahra Jabinsa

Selami Ersoy 29 yaşında 19 yıldır bu işi yapıyor. Bu işin imparatoru olduğunu söylerken yarışmanın en iyilerle çalıştığını ve Tuğba’nın en iyi makyöz olduğunu söylüyor. Selami en büyük hayalinin kuaför imparatorluğu kurmak olduğunu söylüyor.

Kuaför Selami Ersoy- Makyöz Tuğba Babacan çiftine modellik yapacak olan Sahra Jabinsa aslen İranlı. İran da tiyatro oyunculuğu yaparken Türkiye ye gelen Jabinsa burada yatırım yapan bir iş kadını olduğunu söylüyor. Kuaförünün kendisini mutlu etmesinin zor olduğunu belirtiyor.

Kuaförüm Sensin 1-5 Nisan yapılan değerlendirme sonunda haftanın birincisi aldıkları 54 puanla Selami ve Tuğba çifti oldu. Selami ve Tuğba çifti aldıkları ödülü bir kadın derneğine bağışlayacaklarını açıkladılar. İkili 10 000 liranın sahibi olurken onlara modellik yapan Sahra Jabinsa da oldukça memnun oldu. Yarışmada Öncü ve Özlem 50 puanla 2. olurken Ferit ve Can da 49 puanla 3. oldular.

Kuaförüm Sensin yarışmasına veda eden takım ise 45 puanla haftanın sonuncusu olan Nuray ve Emel çifti oldu. Nuray mesleği 33 yaşında öğrenmesine rağmen burada özgüvenini geliştirdiğini söyledi. Onlara modelliik yapan Çiğdem Tenemen üzüldüğünü söylerken Nuray tepki olarak onunla vedalaşmadı. Elenen yarışmacıların yerine önümüzdeki hafta yeni bir takım gelecek. Ayrıca tüm modeller yerini başka modellere bırakacak.

Kuaförüm Sensin 1. Bölüm Fragmanı

 

 

Kuaförüm Sensin Yarışmacıları ve Sunucusu Kimdir? Hafta Hafta Kazananlar (1 Yorum)

  1. Kuaförüm sensin sen nasil adaletsiz ya gecen hafta öncü gitdi diye üzülerken my haftadaki adaletsizlik ne ya şu evrimi niye sakliyosunyz inanamiyorum