İlker Ayrık Seksenler’e Dönecek mi? Çağatay Geri Gelecek mi? İşte En Net Cevap

7 ekim 2019 da yeniden ekranlara gelecek olan Seksenler dizisini izleyen izleyicilerin kafasında oluşan en önemli soru yeni Seksenler’de İlker Ayrık’ın olup olmayacağa. Yeni Seksenler dizisi neredeyse üç oyuncu haricinde eski kadrosu ve diziye yeni dahil olun oyuncuların da katkısı ile tam gaz yoluna devam ediyor. Hal böyle olunca izleyicinin gözü de Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık,  Ergun Plak karakterine hayat veren Serhat Kılıç ve Seçil karakterine hayat veren Pelin Akil’i arıyor; ancak Seksenler dizisi kadrosunda ne yazık ki bu üç oyuncu da yer alamayacak. 

Yeni Seksenler dizisi nerede çekiliyor? İşte set mekanları Seksenler

Seksenler dizisinde yeni hikaye İlker Ayrık’ın eskiden hayat verdiği Çağatay karakteri üzerine kurulacak ama dizi de İlker Ayrık olmayacak. Peki Seksenler’de İlker Ayrık’a başka karakter mi hayat verecek?

Seksenler dizisinde Çağatay karakteri mahallede olmayacak; ancak senaryo da her an gelmesi beklenecek hatta Çağatay’ı geri getirmek için operasyonlar yapılacak ancak Rukiye’nin yolunu gözlediği Çağatay uzun süre gelmeyecek.

Seksenler Çağatay Nerede?

Seksenler dizisinde Çağatay için babası Fehmi ile büyük bir kavga etti ve bu kavga sonrası babasına küserek evden ayrıldı şeklinde bir senaryo yazılmış. Şimdilerde kimse Çağatay’ın yerini bilmiyor; ama Fehmi benim Çağatay diye bir oğlum yok diyor.Seksenler Çağatay Geri Gelecek mi

İlker Ayrık Seksenler’e Dönecek mi?

İlker Ayrık’ın Fox Tv ile sözleşmesi var. Ne yazık ki  Seksenler dizisi de Fox Tv de yayınlanmadığı için İlker Ayrık Seksenler’e dönemez. İlker Ayrık’ın Seksenler dizisine dahil olabilmesi için Fox Tv ile yaptığı ekran sözleşmesinin tamamlanması lazım. Bilindiği üzere İlker Ayrık Fox TV de Yaparsın Aşkım isimli programı sunuyor. 2017 de İlker Ayrık Kanal D’den Fox TV’ye transfer olmuştu. İlker Ayrık yine 2018 de Fox TV’de Acayip Tipler isimli bir program sunmuş ama programı sevilmemiş ve final yapmıştı.

İlker Ayrık’ın Seksenlere dönmesi 2020’yi bulabilir bu zamana kadar da Seksenler izleyicisine Seksenler dizisinin senaristleri “acaba Çağatay dönecek mi?” sorusunu sordurmaya devam edecek eğer Seksenler dizisi yapımcısı Birol Güven’in planı tutarsa 2020 de İlker Ayrık Seksenler’e Çağatay karakteri ile dönebilir yok İlker Ayrık dönmezse o zaman yine Çağatay ailesine ve mahallesine döner ama artık Çağatay’a İlker Ayrık hayat vermez.

Seksenler dizisi senaryosuna bakıldığında yeni senaryo da yaşanan zaman atlaması sonrası ne Ergun Plak’tan bahsediliyor ne de Seçil’den bu nedenle hem Pelin Akil’in hemde Serhat Kılıç’ın Seksenler dizisine dönmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Seksenler Çağatay Mahalleye Ne Zaman Dönecek? Seksenler Çağatay Geri Gelecek mi?

Seksenler dizisinde Çağatay mahallede yok. Zaman atlaması sonrası mahalleden babasına küskün olarak ayrılmış yerini de sadece bazı kişiler biliyor ve mahalleye dönmesi için ikna edilemiyor ancak zaman gelecek Çağatay da mahalleye dönmek zorunda kalacak ancak bunun tam zamanını bilmek şimdilik imkansız; ancak tahminimce 2020 ocak şubat aylarını bulabilir.lker Ayrık Seksenlere Dönecek mi

Bakalım Fox Tv İlker Ayrık’a istediği ücreti ödeyecek ve usta sunucu ve oyuncuyu elinde tutabilecek mi? Benim şahsi görüşüm Fox TV’den milyonlar kazanan İlker Ayrık Trt 1 de yayınlanan bir günlük diziye geri dönmez. Dönse bile bir kaç bölüm yer alır. Yoksa İlker Ayrık gibi bir ünlü isim haftanın her günü çekilecek ve prime time da yani 20:00’dan sonra yayınlanmayacak bir dizi de yer almaz. Seksenler ne kadar çok izlense de İlker Ayrık’ı kadrosuna dahil etmeye gücü yetmez. Bu nedenle de bence Seksenler’de Çağatay karakterini ilerleyen haftalarda başka bir isim canlandıracaktır.

Seksenler de Çağatay karakteri değişeceği için senaryoya böyle geç dahil ediliyor olabilir. Genelde de yapımcıların taktikleri budur. Karakter geri döner ve bir bakarsınız çok değişmiştir. Hatırlanacağı üzere Birol Güven Çocuklar Duymasın’da da Havuç karakterine hayat veren Furkan Kızılay ikna edilemeyince kadroya Havuç karakteri için Furkan Kızılay’a çok benzeyen oyuncu Baran Erdoğan dahil edilmişti.

Seksenler Çağatay Askere Gidiyor

Etiketler

Yorum yaz