İntibah Oyuncuları Konusu Yönetmeni Senaristi Yayın Tarihi

İntibah dizisi çok yakında Netflix ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İntibah Oyuncuları Kerem Alışık, Aytaç Şaşmaz ve Demet Özdemir oldu. İntibah diizsinde  Ali Bey’in, Mahpeyker’e aşık olmasından sonra başına gelen kötü şeyler anlatılacak.

İntibah Konusu: İntibah dizisinde Cahide Sonku’nun hayatı anlatılacak ve dizi de Eyüphan Erkul’un ‘Cahide: Melekler Yeryüzünde Yaşayamaz” isimli eserinden esinlenilecek.
İntibah Yönetmeni: Özcan Alper İntibah dizisinin yönetmeni olacak. İntibah dizisinin senaristleri ise Atasay Koç ile Tuğba Doğan olacak.
İntibah Yapımcısı: İntibah dizisinin yapımcısı BKM Film olacak.

İntibah Yayın Tarihi: İntibah dizisinin çekimlerinin 2021 yazında tamamlanması ve 2022 de Netflix ekranlarında izleyicisi ile bölüm bölüm buluşması bekleniyor. İntibah dizisinin kaç bölüm olacağı şuanda belli değil ancak 6 /8 bölüm olması ön görülüyor.

İntibah Oyuncuları

Kerem Alışık

Kerem Alışık  Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı ve İntibah dizisi oyuncuları arasında yer aldı. Haziran 1960 İstanbul doğumlu olan usta oyuncu Sadri Alışık’ın oğludur annesi de oyuncu olan Kerem Alışık Sibel Turnagöl ile evlenmiştir ve Sadri Alışık isminde bir oğlu vardır. Futbol ve oyunculuk kariyerini birlikte yöneten Kerem Alışık Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Ayhan karakteri ile tanınmıştır. Kerem Alisik

Aytaç Şaşmaz

Son olarak Baht Oyunu dizisinde Bora karakteri ile yer alan yakışıklı oyuncu  Aytaç Şaşmaz İntibah dizisi için imzayı atan oyunculardan biridir. 2020 de Hekimoğlu dizisinde doktor Emre karakteri ile yer alan Aytaç Şaşmaz  5 ağustos 1994 İstanbul doğumludur. 180 cm boyunda ve 77 kg ağırlığında olan Aytaç Şaşmaz İsmail Ege Şaşmaz’ın abisidir. Kötü Çocuk Aşk Tesadüfleri Sever 2 yer aldığı diğer önemli projelerdir.aytac sasmaz

Demet Özdemir

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ki ZEeynep karakteri ile dram dizilerinde de yer alacak Demet Özdemir İntibah dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. 26 Şubat 1992 Kocaeli doğumlu olan Demet Özdemir 29 yaşındadır. Aslen dansçı olan Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisi ile ismini dünyanın bir çok ülkesinde duyurmayı başarmıştır. ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde kendine yer bulan Demet Özdemir  daha sonra Kurt Seyit ve Şura ve Çilek Kokusu dizileri ile başarısını devam ettirmiştir. Yer aldığı neredeyse bütün romantik komedi dizileri tutan Demet Özdemir ilk defa dramda yer alacaktır.

intinbah dizisi