İpek Çiçek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

İpek Çiçek 2020 yaz aylarında ekranlara gelecek Gençliğim Eyvah dizisi ile bolca gündemimizde olacak bir oyuncu. Daha önce Trt 1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma’da Gamze karakteri ile ekranlarda yer alan İpek Çiçek son olarak 2020 şubat ayında Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Mucize Doktor’a Kübra karakteri ile konuk oyuncu olarak dahil olmuştur.

Beren Gökyıldız ile Mucize Doktor dizisinde abla kardeşi oynayan ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken İpek Çiçek’in önü Mucize Doktor dizisi ile açılmıştır. İpek Çiçek Bilgi Üniversitesinde muhtemelen oyunculuk eğitimine devam etmektedir.

Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir?

Ayşe Zekeriya ile Nuriye’nin kızı. Annesi Nuriye’nın Asmalı ailesi ile olan düşmanlığı ile Ayşe pek ilgilenmiyor onun yaşına uygun hevesleri ve istekleri var. Lise son sınıfa giden Ayşe Azra ile zıt karakterler; Ayşe ailesini sevse de aileler arasında ki meseleler yerine yaşına uygun heyecanları var. Ayşe biraz Veysi’ye çekmiş.

İpek Çiçek Kimdir?

İpek Çiçek 26 Mart 1999 İstanbul doğumlu olan dizi ve sinema oyuncusudur. 21 yaşında olan güzel oyuncu Asiye Kocaman Ajans ile çalışmaktadır. Şuanda Bilgi Üniversitesinde eğitimine devam eden genç oyuncu Beyti Engin’den kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır.

ipek çiçek kimdir resimleri

İpek Çiçek ilk ekran deneyimini Ömer Faruk Yardımcı’nın yönetmenliğini yaptığı Dört Köşe filmi ile yaşamıştır. Daha sonra 2019 yılında Trt 1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisine Gamze karakteriyle dahil oldu. Dizinin final kararı almasının ardından oyunculuk eğitimlerine  hız verdi ve CAS (Cihangir Sanat Atölyesi) Temel Oyunculuk Atölyesi temel oyunculuk eğitimlerini tamamladı. İpek Çiçek, Süreç Film’in Gençliğim Eyvah projesinde Ayşe karakterini canlandıracaktır.

2018 de daha 19 yaşındayken Elimi Bırakma dizisi kadrosuna sonradan Gamze Meriç karakteri büyük bir deneyim yaşayan İpek Çiçek 2020 de ise Mucize Doktor dizisinde Kübra karakteri ile yer almış ve ünü yakalamıştır. Özellikle ünlü oyuncu Beren Gökyıldız’ın yanında yer alması ve gerçekten iyi bir oyunculuk çıkarması izleyicilerin olduğu kadar yapımcıların da dikkatini çekmiştir. İpek Çiçek bir çok yapımcı tarafından keşfedilmemiş bir oyuncu olarak görülmektedir. Çok yakında İpek Çiçek’i çok daha iyi rollerde görebiliriz.

İpek Çiçek Gençliğim Eyvah dizisinden de dikkat çekici bir rolle bir kez daha izleyicinin ilgisini çekmeye çalışacak. Gençliğim Eyvah dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Gençliğim Eyvah Oyuncuları

İpek Çiçek Kaç Yaşında?

İpek Çiçek 26 Mart 1999 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 21 yaşının içindedir.

İpek Çiçek’in Boyu Kilosu

İpek Çiçek tahminimizce 1.55  boylarında ve 50 kg civarındadır.

ipek çiçek resimleri