Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı’ndan Neden Ayrıldı?

Meltem Tüzüner’in Esma karakteri ile yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Kuzey Yıldızı dizisini ilgi ile bekleyen izleyiciler ise diziden ayrılıklar olduğunu öğrenince üzüldü. Pek çok izleyici ise Meltem Tüzüner’in ayrılığının nedenini merak etmeye başladı. Meltem Tüzüner hariç Kuzey Yıldızı dizisi tam kadro 1 haziran da Ramazan Bayramı sonrası sete çıkacak.

Meltem Tüzüner’in Kuzey Yıldızı’ndan neden ayrıldı belli oldu.Meltem Tüzüner çok sevdiği ve evladı gibi gördüğü kedisi Minnoş’u pandemi yüzünden bırakacak kimse bulamadığı için Ordu’ya gidemediği bu nedenle de ayrılmak istediğini yapımcıya bildirdiği öğrenildi.

Meltem Tüzüner kedisi minnoş

Kuzey Yıldızı dizisinden ilerleyen dönemlerde yeni ayrılıklar görebiliriz; özellikle İstanbul dışında çekilen diziler oyuncular için büyük eziyet. Her ne kadar Ordu ve İstanbul arası uçakla 1 saat sürse bile oyuncular yine her gün evlerine gidip gelemedikleri için uzun soluklu dizilerde zorluk yaşıyor. Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Esma karakteri ile çok sevildi. 2020 2021 yeni sezonunda muhtemelen İstanbul’da çekilen bir dizi de iyi bir rolde yer alabilir.

Bilindiği üzere son olarak köpeği Mes’i bırakıp Survivor 2020 için Dominik’e giden Ersin Korkut döndüğünde köpeğini bulamamış ve büyük üzüntü yaşamıştı. Kedileri çok seven Meltem Tüzüner de benzer bir durum yaşamamak için kedisi Minnoş’u bırakmak istememiş olabilir. Özellikle kedilerden de Korona Virüs bulaşabileceğinin açıklanmasından sonra bir çok ev kedisi sokak kedisi olmuştu.

Kuzey Yıldızı Dizisinde Fadime Karakterine Kim Hayat Verecek?

Kuzey Yıldızı dizisinde Fadime karakteri için şuanda anlaşılmış yeni bir oyuncu yok; muhtemelen Kuzey Yıldızı senaryosundan Fadime karakteri çıkarılabilir de.