İsa Musa Kadan Kimdir? Kimsesizler Dizisi İkizleri

İsa Musa Kadan Kimsesizler dizisinde aranan ikiz kardeşler oldu. Özay Oğuzhan Dilekoğlu’nun menajerliğini üstlendiği çocuk oyuncular İsa ve Musa Kadan tek yumurta ikizleri. Kimsesizler dizisinde ailesi tarafından terk edilmiş iki kardeşe hayat verecek İsa ve Musa Kadar kardeşler.

Sosyal medyada Med Yapım uzun süre iki yetenekli ikiz kardeş aradı özellikle çocuk cast ajansları bir çok ikiz kardeşi seçmelere götürdü ancak gelen adaylardan en iyi oyunculuk sergileten İsa ve Musa kardeşler oldu. Seçmelere katılan ikizlerden biri iyi oyunculuk sergilerken diğer kardeş oyunculuk becerisi gösteremediği çok oldu; ancak hem İsa hemde Musa başarılı oyunculukları ile Med Yapım’ın gözdesi oldu.

İsa Musa Kadan Kimdir?

İsa Musa Kadan kardeşler İstanbul’da yaşayan ilk okul 1. sınıf öğrencilerdir. Bu yıl iki kardeş hem uzaktan eğitimle okuma yazma öğrenecek hemde Kimsesizler dizisinde yer alacaktır.

İsa Musa Kadan Kardeşler Kaç Yaşında?

İsa Musa Kadan kardeşler 6 yaşında; iki kardeş doğum tarihleri ise 2014

İsa Musa Kadan Hangi Dizilerde Oynadı

İsa Musa Kadan kardeşler daha önce bir reklam filminde veya bir dizi de yer almadı. İsa Musa Kadan kardeşler şans eseri ikiz ihtiyacı olunca keşfedilen iki yetenek. isa musa kadan ikiz oyuncular kimsesizler dizisi

Yorum yaz