Nilay YERAL Kimdir? Kaç Yaşında? Kimsesizler Dizisi Bambi

Çocuk oyuncu Nilay YERAL tartışmasız Kimsesizler dizisinin en tatlı çocuk oyuncusu oldu. 12’den fazla ana kadroda çocuk oyunun yer aldığı Fox TV’nin yeni dizisi Kimsesizler’de daha önce Türkcell Şeker mühendisi reklamında yer alan çocuk oyuncu Nilay YERAL da yer alacak.

Yer aldığı reklam filminden sonra bir çok projeden kabul alan Nilay YERAL tercihini Med Yapım’ın Kimsesizler dizisinden yana kullandı. Kadrosunda Kübra Süzgün ve Beren Gökyıldız gibi yıldız çocuk oyuncuların yer aldığı Kimsesizler dizisinde Nilay YERAL tüm ailesini kaybetmiş dünyalar tatlısı bir çocuğa hayat verecek.

Nilay YERAL Kimdir?

Yusuf Güney Gün ajansın oyuncusu olan Nilay YERAL 2003 doğumludur ve 7 yaşının içindedir. Daha önce bir kez Türkcell reklam filminde yer alan ve tatlılığı ile dikkat çeken Nilay YERAL Kimsesizler dizisinin de yıldızı olmaya aday. Akıl küpü bir kıza hayat verecek Nilay YERAL Kimsesizler dizisinin en çok sevilen oyuncularında olacak. Nilay YERAL iki kardeştir ve bir abisi vardır.

Nilay YERAL Kaç Yaşında?

Çocuk oyuncu Nilay YERAL 7 yaşının içindedir. Nilay YERAL İstanbul’da doğmuş büyümüş zaten reklam sektörü ile iç içe olan ailesinin bir ajansa yazdırması ile önemli bir gelişme göstermiştir.

Nilay Yeral Kimsesizler dizisinde ilkokula yeni başlayan Bambi karakterine hayat verecektir. 

Nilay YERAL Kimdir? Kaç Yaşında? Kimsesizler Dizisi Bambi (1 Yorum)