İstanbullu Gelin Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz Kimdir? Ahsen Eroğlu Kimdir? Sevgilisi Kim?

İstanbullu Gelin dizisi 2017 2018 sezonuna 53. bölümü ile ara vermiş ve sezon finali yapmıştı. İstanbullu Gelin dizisinin sezon finaline damga vuran olay ise Boranların eski zengin imparatorluklarının bir anda çökmesi ve artık fakir bir aile olmalarıydı. Sonrasında ise hasretle beklenen Yaz bebeğin mutlu gelişiydi. Faruk ve Süreyya sonunda maradlarına ermişler ve Yaz bebeklerini kucaklarına almışlardı.

İstanbullu Gelin dizisinde sezon finalinden sonra gelen açıklamalarda İstanbullu Gelin dizisinin senaryosunda önemli değişikliklere gidileceği en önemlisi de 15 yıla yakın bir zaman atlaması olacağıydı. Bu nedenle de yaz boyu İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Süreyya’nın genç olacak kızları Yaz’a kimin hayat vereceği merak edilmişti. 

Sonunda İstanbullu Gelin dizisinde Yaz isimli kıza kimin hayat vereceği belli oldu. Son olarak Anne dizisinde Duru karakterine hayat veren ve başarıyı yakalayan Ahsen Eroğlu artık İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Süreyya’nın kızı Yaz’a hayat verecek.

Peki Ahsen Eroğlu kimdir?

1993 de Tekirdağ Çorlu dünyaya gelen Ahsen Eroğlu 25 yaşındadır. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunudur. İlk olarak Yedigün markasının reklam filminde rol almıştır. Daha sonra Bir Modern Habil Hikayesinde yer almıştır. Başarısını katlamayı başaran Ahsen Eroğlu daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yer almıştır. Son olarak Anne dizisinde Duru karakterine hayat vermiş ve başarılı oyunculuğu ve yeteneği ile parmak ısırtmıştır.blank

Ahsen Eroğlu Sevgilisi Kim?

Ahsen Eroğlu’nun açıklanmış veya magazin gündemine düşmüş bir sevgilisi yoktur. blank

 

 

İstanbullu Gelin Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz Kimdir? Ahsen Eroğlu Kimdir? Sevgilisi Kim? (1 Yorum)

  1. Açık söylüyorum.gelmis geçmiş en iyi dizilerden biriydi.gereksiz boş sahneler yok.duyguyu seyirciye çok güzel yansıtıyor oyuncular.bitmesi çok anlamsız.ileriden kesitler sunulmuş bir dizi.yazin büyümüş halini gördük yaa.simdi hop sündürmeye gerek yok diye bitiriliyor.bu kaliteli dizinin 4.sezonunu başka bir kanalda çok görmek isteriz