İyi Aile Babası Doktor Emre Kimdir? – Berke Üsdiken

İyi Aile Babası dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında olacak. Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği İyi Aile Babası dizisinde Doktor Emre karakterine Berke Üsdiken hayat verecek. Berke Üsdiken İyi Aile Babası dizisinde Doktor Emre karakterine hayat verecek.

İyi Aile Babası dizisinin başrollerini Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu üstlenirken dizi de Bahar Şahin’in partneri ise Berke Üsdiken olacak.

İyi Aile Babası Doktor Emre Kimdir?

Komedi dizisi olarak ekranlara gelecek İyi Aile Babası dizisinde Doktor Emre oldukça zevkli ve ince bir gençtir. Aşık olduğu kız için her şeyi göze alan Emre yeni katılacağı aileden başına gelecek komik şeylerden habersizdir. Doktor Emre 20’li yaşların sonunda tıp eğitimini bitirmiş oldukça yakışıklı ve komik bir çocuktur. Iyi Aile Babasi Doktor Emre

Berke Üsdiken Kimdir?

Güvercin dizisinde Müslüm karakterine hayat vererek ünlü olan Berke Üsdiken İyi Aile Babası dizisinde ikinci kez başrolde yer alacaktır. 1996 İstanbul doğumlu olan Berke Üsdiken 187 cm boyunda ve 24 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Berke Üsdiken tiyatrocu olarak sanat hayatına başlamış ve Bedensiz ile Don Kişot’um Ben oyunları ile dikkat çekmiştir.

İyi Aile Babası dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız İyi Aile Babası Oyuncu