Kefaret Nil Kimdir? Karakter Detayı (Ege Kökenli)

Kefaret Nil (Ege Kökenli ) Kimdir?

Yeni sezonda ekranlarda yerini alacak olan Kefaret dizisi tüm hızı ile hazırlıklarına devam ediyor. Fox TV ekranlarında yer alacak olan Kefaret dizisini Mesude Eraslan yönetecek. Mahinur Ergun’un kaleme aldığı dizide iki çocuk annesini Zeynep’i Nurgül Yeşilay, Zeynep’in eşi Ahmet karakterini Yurdaer Okur, çocuklarını ise; Lavinya Ünlüer ile Göktan Oktay Göztepe hayat verecek.

Dizide ayrıca, Baş komiser Sinan Karakterine Mert Fırat hayat verecek. Kesinleşen bu isimlere yeni bir isim daha katıldı. Kefaret dizisinde Komiser Sinan’ın eski sevgilisini oynayacak isim belli oldu. Dizide Nil karakterine Ege Kökenli hayat verecek.Kefaret Nil

Kefaret dizisinde Zeynep öğretmenin çok güzel imrenilecek bir hayatı var iken, mutlu bir evliliği, güzel iki çocuğu varken başına gelen olaylar ve sonrasında yaşadıkları ve zorlu geçen süreçte ödediği Kefaretlerin konu alınacağı Kefaret dizisinin kadrosu giderek netleşmeye devam ediyor.

Netleşen o isimlerden birisi de Nil karakterine hayat verecek olan Ege Kökenli gelin hep birlikte Ege Kökenli’yi tanıyalım.

Kefaret Nil Kimdir?

Mert Fırat’ın hayat vereceği baş komiser Sinan’ın eski sevgilisi Nil, güzel bir bayandır. Nil çok zengin bir müteahhit Nurettin Anıl’ın kızıdır. Babası Nil işletsin diye bir Avm yapmış kızına teslim etmiştir. Sinan 5 yıldır Zeynep diye yanıp tutuşurken Nil de hiç bir zaman Sinan’ı unutamamıştır. Sinan ile mutlu ilişkilerinin bitmesinde tek suçlu olarak Zeynep’i görür. Nil Sinan’ın Zeynep’e olan aşkının farkındadır ama yine de Sinan’sız yapamaz.

kefaret nil

Ege Kökenli Kimdir?

20 Mart 1993 Kırklareli doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesinde 2 yıl Uluslarası İlişkiler okuduktan sonra, Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü bitiren Ege Kökenli, basketbol, atletizm, bale ve halk oyunlarına ilgi duymaktadır.

Ege Kökenli, 2004 yılında yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı “En İyi Arkadaşım” dizisinde Ece karakteri ile ekranlarda yer aldı. 2006 yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı “Anadolu Kaplanı” dizisinde rol aldı.  Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, Güneşin Kızları dizisinde yer aldı. Kalp Atışı adlı dizide Bahar Tunç karakterini canlandırdı. Yasak Elma dizisinde yer aldıktan sonra aynı yıl Benim Tatlı Yalanım projesinde de yer alan Ege Kökenli Kefaret dizisinde Nil karakteri ile ekranlarda yer alacak.

Kefaret dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kefaret Oyuncu

ege kokenli resimleri 2020