Jet Sosyete Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Güncelleme 7 Temmuz 2019 Jet Sosyete dizisi için Puhu TV ile masaya oturuldu. Eğer anlaşma sağlanırsa Jet Sosyete 2019 2020 yeni sezonunda Puhu TV’de ekranlarda olacak. Jet Sosyete’nin 3. sezonu, 45 dakikalık bölümler halinde PuhuTV’de ekranlarda olacak.

Güncelleme 11 Nisan 2019 BKM film ile Puhu Tv yetkilileri sonunda anlaştı ve Jet Sosyete dizisi kesin olarak 2019 eylül ayında Puhu Tv ekranlarında olacak.

Jet Sosyete Dizisi Dijital Platforma Geçiyor

2 mayıs 2019 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek Jet Sosyete dizisi ile ilgili flash bir açılama geldi.

Jet Sosyete’nin yapımcısı Necati Akpınar şunları söyledi: “Jet Sosyete 2 Mayıs’ta ekrana veda ediyor. Önümüzdeki yıl dijital platformda olacak ama Netflix’te değil. Blutv, Puhutv, Digiturk ya da FOXplay’de olabilir. Yani Türkiye’de bir dijital platformda seyirciyle buluşacak şeklinde açıklamada bulundu

Güncelleme 4 Nisan 2019

Jet Sosyete 2 mayıs 2019’da Final Yapacak?

Jet Sosyete dizisi için Acun Medya final kararı verdi. Türkiye’nin tek komedi dizisi Jet Sosyete de 39. bölümü ile yayın hayatını bitirmiş olacak. Jet Sosyete dizisinin finali 2 mayıs 2019 perşembe akşamı olacak. Acun ılcalı Gülse Birsel ile olan dostluğu nedeniyle Jet Sosyete dizisini devam ettirmeyi planlamıştı ama Jet Sosyete dizisi gün değiştirince çok izleyici kaybetti. Bir de dizi neredeyse bir çok bahane ile her ay bir kere yayınlanmadı.

Jet Sosyete neden bitiyor resimleri

Güncelleme 16 Mart 2019 Jet Sosyete dizisi gün değiştirdi. Jet Sosyete 21 mart perşembe akşamından itibaren artık perşembe akşamları yayında olacak. Muhtemelen eski reytingleri almayacak olan Jet Sosyete mayıs 2019 da final yaparak ekranlara veda edecektir. Jet Sosyete dizisi Acun beyin keyfine göre bir hafta yayınlanıp bir hafta yayınlanmadığı için dizinin kesin final tarihi bilemesek de Jet Sosyete 42. bölümü ile 16 mayıs 2019 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir.Jet Sosyete final 2019

Güncelleme 17 Şubat 2019

Jet Sosyete dizisinin muhtemel final tarihi belli oldu. Jet Sosyete dizisi senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel Survivor 2019’un her gün yayınlanmaya başlayacağı mayıs ayı başında Jet Sosyete’yi bitireceklerini açıkladı. Bu açıklama sonrası akıllarda Jet Sosyete sezon finali mi yapacak 2019 2020 sezonunda devam edecek mi sorularını getirdi. 

Jet Sosyete dizisi muhtemelen mayıs 2019 da final yaparak ekranlara veda edecektir; zira Tv8 de aldığı reytingler gerçekten çok kötü ve maliyetini kurtarmaz. Jet Sosyete sadece Gülse Birsel ve Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaş olması sebebi ile yayın hayatını sürdürüyor bence.

Jet Sosyete 2019 final

Jet Sosyete final yapmaktan Tv8’in sayesinde kurtulacak gibi. Star Tv Jet Sosyete’nin yayın haklarını almak istemeyince gelen haberlere göre Jet Sosyete Tv8’e geçebilir. jet sosyete yeni kanalı

Güncelleme 18 Mayıs: Jet Sosyete dizisi için Star Tv nihai kararını verdi. Jet Sosyete dizisi 15. bölümü ile 10 haziran pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecektir. Jet Sosyete dizisi için erken gelen bu yeni sezon onayı umarım 10 hazirana kadar bozulmaz zira Jet Sosyete’de reytingler düşmeye Birse Gürsel üzülmeye devam ediyor. Jet Sosyete yeni sezon

Güncelleme Jet Sosyete dizisi çok fazla reyting kaybetti. Jet Sosyete dizisi yapımcısı BKM Film ve yayıncısı Star Tv düşen reytingler konusunda çok kaygılı.

Jet Sosyete dizisinden yapılan açıklama da Jet Sosyete dizisinin çekimlerinin yetişmemesi sebebi ile 8 nisan da 8. bölümü ile ekranlarda olamayacağı açıklandı. Normal şartlar altında yapılan planlamalar gereğince böyle bir bahane olamaz. Ya Hem Bkm film hemde Star Tv  Gülse Birsel’den Jet Sosyete dizisinde reytinglerinin yükselmesi için değişiklik istemiştir yada çekimler final gerekçesi ile durmuş sonradan da devam kararı alındığı için yetişmemeştir. Tabi ki bunlar benim tahminim.

Jet Sosyete Reytingleri

Jet Sosyete 18 Mart Nisan 2018 Pazar günü 5. Bölümü ile 3.58  Reyting almış ve kendisine 9. sırada yer bulmuştur.
Jet Sosyete 25 mart 2018 Pazar günü 6. Bölümü ile 4.43  Reyting almış ve kendisine 7. sırada yer bulmuştur.
Jet Sosyete 1 Nisan 2018 Pazar günü 7. Bölümü ile 3.19  Reyting almış ve kendisine 7. sırada yer bulmuştur.Jet Sosyete final

Defalarca söyledik bir kez daha söylüyoruz; Türkiye’de komedi dizisi olmaz. Olsaydı yıllar içinde tek tutmuş komedi dizisi Yerli Malı yenilenmiş versiyonuyla tutturdu. hatta tutsaydı Kardeş Payı tutardı. Tutsaydı Klavye Delikanlıları tutardı. Türk izleyicisi sadece komedi sevmiyor içinde romantizm de istiyor. Tutsaydı Binnur Kaya ile Mustafa Üstündağ ve bir sürü ünlü komedyenin yer aldığı Bu Sayılmaz dizisi tutardı.

Bu kadar piyasa da tutmayan hatta ilk bölümde final kararı alan komedi dizisi varken insanlar neden emek ve para harcar da komedi dizisi yapar anlamam. Aslında komedi dizileri bir tutsa en maliyetsiz işlerdir. Senaryo iyi olsun komedi de oyuncu kaliteli olsun haricinde bir maliyet yoktur.

Jet Sosyete Ne Zaman Final Yapacak?

Gerçek şu ki benim tahminlerime göre Jet Sosyete dizisi de kısa zamanda final yaparak ekranlara veda edecektir; Star Tv’nin Jet Sosyete  dizisine yaptığı yatırımı tamamen boşa olarak görüyorum. Ha yanlış anlamayın benim tepkim asla 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapan Gülse Birsel’e falan değil. Gürse Birsel’in işi komedi ama bunu sadece komedi dizisi ve absürt sahneler ile yapamayacağını artık anlamalı . Komedi yapılacaksa aşırı hareketler ile değil güzel bir espri anlayışı ile yapılmalı. Dizi değil ama Düğün Dernek bunun en iyi örneği. Şahan Gökbakır bunu yapıyor ama her hafta değil. Aylarca 110 dk bir iş için hazırlanıyor. Komedi dizilerinde ise 4 saat çalışma ile ekran karşısına çıkılıyor.

Naz Elmas, Derya Karadaş  Çağlar Çorumlu Cengiz Bozkurt, Sarp Apak ve  Bartu Küçükçağlayan gibi Jet Sosyete  dizisi oyuncuları çok başarılı isimler hatta Türkiye’nin en iyileri diyebilirim. ama Gülse Birsel’in aklı Yalan Dünya dizisinde gidiyor hala ama orada yılların deneyimi Beyazıt Öztürk farkı vardı.

Jet Sosyete

Jet Sosyete Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Jet Sosyete dizisi bana kalırsa 10 bölüm içinde yani 10. bölümü ile 29 nisanda  sezon sonunu görmeden final yaparak ekranlara veda edecektir; ancak bu 10 bölüm komedi severler için izlenmeye değer olacaktır.

Jet Sosyete Tanıtım Fragmanı

 

Jet Sosyete Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (7 Yorum)

 1. Komedi dizileri tutmuyor mu?
  Bkz: leyla ve mecnun yüz bölümü geçti. Malum olaylar olmasa aynen devam ederdi. Seksenler üç yüz bölüme yakın ekranda kaldı. Yalan dünya doksan bölümü aştı. Avrupa yakası yüz bölüm. Bir kadın ve bir erkek sitcom olmasına rağmen yüzlerce bölüm ekranda kaldı. Hatta türkmaxtaki senaryoyu hemen hemen değiştirmeden aynı senaryoyla stara geçti. Komedi her zaman dramdan daha çok tutar. Çünkü komedi kolaydır. Karakterler uçabilir kaçabilir şans onlara gülebilir küsebilir. Tamamen aktüel yani. Ama dramda karakterler arasında adil olacaksın, baymayacaksın, küstürmeyeceksin. Dünya kadar dinamik birleşecek ve bir dram her hafta aynı kitleyi ekrana kitleyebilecek. Çok yanlış tespit yazık??‍♀️

 2. Bence Jet Sosyete benim için mükemmel bir dizi. Ve benim en sevdiğim dizi. Sen orada 10. bölüm final yapar diyorsun ama dizi daha 12. bölümde. Bildiğiniz gibi Jet Sosyete ekibi Beyaz Show’a gittiler. Orada da Sarp Apak’ın söylediği gibi 4 bölüm kalmıştı bitmesine, o zaman daha Mayıs’ın 4’ü idi. Yani o zaman 10. bölüm oluyor. Yani 2 bölüm kaldı bitmesine. Ama inşallah reytingler daha çok yükselir ve daha uzun sürer.

 3. Komedi dizilerinin 1 numararı AVRUPA AVRUPA dizisiydi. Yanlış hatrlamyorumsa 4 sezon boyunca yayınlandı ve senaryonun bitmesi sebebiyle final yaptı. Ben hayla severek izliyorum.

  Jet Sosyete kesinlikle tutmicak. Çünki fraqmanı izlediyimde kayda deyer bir şey görmedim. Sadece bir sürü insanın saçma sapan harketler ederek bayat şakalar yaptığını gördüm. Gerçekten çok yapmacık.
  Bu dizi bu güne kadar gördüğümüz komedi dizilerinin ısıtılıb önümüze getirilmiş versyonudur. Sadece bir, iki süsleme yaparak orijinal göstermeye çalşmışlar. Ama olmamış. Replikler, haraketler, oyuncuların konuşma tarzı hep başka dizileri hatrlatdı bana. İzleyici komedi izlerken oyuncuda tam olmasada, azcık ciddiyet istiyor…
  Tabi aşkta olmazsa olmazı. Türk dizilerinin 98/100-nin aşk üzerine çekildiyini düşünürsek bence bu önemli konu.

   • Sevgili ülker, yazını okudum ve sana burdan acilen cevap verme ihtiyacı duydum zira sana biraz acıdım. Sevgili ülker eleştri yaptığın diziyi ya izlememişsin ya da google dan küçük bir araştırmayı bile doğru yapamamışsın. Hangisi senin için daha kötü bilmiyorum. Dizinn kadrosundan bahsederken en başa naz elmas iyi bir komedi oyuncusudur yazmışsın. Ancak şöyle ufak biproblem var ki naz elmas bu dizide oynamıyor. Yorumunu okuyunca senin türkiyedeki dizi sektörü hakkında gram bilgi sahibi olmadığını da anladık yani basit bir google arastırması beceriksizliği de değil söz konusu olan .Zira naz elmas komedi değil dram oyuncusudur. Rol aldıgı bir komedi dizisi bile yok. Bunun yanında yazıda sahan gokbakar ın adını da yanlış yazmışsın kusura bakma bunu da yazamıyorsan senin yorumlarını kimse ciddiye almaz. Peki ben niye oturup bu kadar yorum yazdım? Senin iyiliğin için. Yaptığın iş hakkında biraz bilgi sahibi ol, başkası cehaletini yüzüne çok daha kötü vurmadan bu işi yapmayı bırak ya da biraz arastır kendini geliştir diye. bu kadar da liyakat düşmanı olunmaz ki canım. Bir işi de bilene, yapmayı hakedene yaptıralım yahu. Bir dost.

    • Düzeltme. Sitedeki elştiri Yazısının sahibi kimse o üstüne alınsın. Yazarın adı olmadıgı için yazının altında yorumcunn ismi olduğu için yorumcunun ismi yazar ismi gibi anlaşılıyor. Düzeltiecek başka bir hata buyrun.