Jet Sosyete Neden Yayınlanmıyor? Neden Yok? Jet Sosyete Bitti mi?

Güncelleme 3 ağustos 2019

Habertürk Gazetesinden Mehmet Çalışkan’ın haberine göre Jet Sosyete yeni sezonda BKM ve TAFF’ın ortaklaşa kuracağı dijital platform üzerinden izleyiciyle buluşacak.  Jet Sosyete, 50 dakikalık yeni bölümleriyle Ekim 2019 da ekranlara dönecek. 

Güncelleme 7 Temmuz 2019 Jet Sosyete dizisi için Puhu TV ile masaya oturuldu. Eğer anlaşma sağlanırsa Jet Sosyete 2019 2020 yeni sezonunda Puhu TV’de ekranlarda olacak. Jet Sosyete’nin 3. sezonu, 45 dakikalık bölümler halinde PuhuTV’de ekranlarda olacak.

Güncelleme 11 Nisan 2019

Jet Sosyete Dizisi Dijital Platforma Geçiyor

2 mayıs 2019 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek Jet Sosyete dizisi ile ilgili flash bir açılama geldi.

Jet Sosyete’nin yapımcısı Necati Akpınar şunları söyledi: “Jet Sosyete 2 Mayıs’ta ekrana veda ediyor. Önümüzdeki yıl dijital platformda olacak ama Netflix’te değil. Blutv, Puhutv, Digiturk ya da FOXplay’de olabilir. Yani Türkiye’de bir dijital platformda seyirciyle buluşacak şeklinde açıklamada bulundu

Jet Sosyete Dizisi İçin Kesin Final Kararı Verildi

Jet Sosyete dizisinin mayıs ayı başında sezon finali yapacağı ve 2019 2020 yeni sezonunda yine Tv8’de devam edeceği açıklanmıştı; Gülse Birsel tarafından ancak önce günü değiştirilerek perşembeye alınan Jet Sosyete dizisi sonradan çok yüksek izleyici kaybedince Jet Sosyete dizisi için Tv8 yönetimi final kararı aldı. Jet Sosyete dizisi daha önceden planlanan sezon finali tarihinde final yaparak ekranlara veda edecek.

Jet Sosyete dizisi 49. bölümü ile 2 mayıs 2019 perşembe akşamı ekranlara veda edecek.

Jet Sosyete final 2 mayıs

Jet Sosyete 14. Bölüm Neden Yok? Jet Sosyete 6 Şubat Neden Yok

Jet Sosyete dizisi sevenlere bir kötü haber de 4 şubat 2019 pazartesi günü geldi. Jet Sosyete dizisinin 6 şubat çarşamba akşamı 14. bölümü ile Tv8 ekranlarında olması bekleniyordu; ancak Jet Sosyete dizisi kadın başrol oyuncusu Gülse Birsel çok ağır bir hastalık geçirdi ve Jet Sosyete dizisi çekimlerine katılamadı. Jet Sosyete dizisi 14. bölümü ile 13 şubat çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

6 şubat çarşamba akşamı Jet Sosyete yerine Kolonya Cumhuriyeti yayında olacak.jet Sosyete 14. Bölüm Neden Yok

Jet Sosyete 2018 2019 yeni sezonuna biraz geç başlayabilir zira Jet Sosyete dizisinin 2. sezonun Star Tv’de değil Tv8 de yayınlanacağı yönünde medyada haberler var. jet sosyete yeni kanalı

Jet Sosyete dizisi 15. bölümü ile 10 haziran pazar akşamı 1. sezon finalini yaparak izleyicisine veda edecek. Medya da çıkan Jet Sosyete  bitecek haberlerine kesin olarak inanmayın Jet Sosyete  dizisi yapımcısı senaristi her şeyi Gülse Birsel 26 mayıs cumartesi günü bir gazeteye verdiği röportajda Jet Sosyete istediğini aldı ve başardı; Jet Sosyete  yeni sezonda da devam edecek dedi. 

Jet Sosyete 17 Haziran Neden Yok?

Jet Sosyete sezon finali yaptığı için 17 haziran pazar akşamı ekranlarda olamayacak bunun yerine Jet Sosyete 2018 2019 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olmaya devam edecek?

Jet Sosyete 2. sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız Jet Sosyete

Jet Sosyete neden yok

Jet Sosyete 8 Nisan Neden Yok?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, ünlü komedyen ve senarist Gülse Birsel’in projesi olarak bilinen Jet Sosyete dizisinden kötü haber geldi. Jet Sosyete dizisi ne yazık ki 8 nisan pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelemeyecek.

Komedi dizisi çekmek zordur dedik; özellikle 90 dk komedi dizisi gerçekten imkansız. Türkiye’de dizi sürelerinin uzun olması sebebi ile kaliteli komedi yapımları ne yazık ki çıkmıyor.

Jet Sosyete dizisi yapımcısı BKM filmin açıklamasına göre Jet Sosyete dizisi çekimleri bu hafta yetişmediği için Jet Sosyete dizisi bu hafta önceki bölümlerin tekrarından oluşan özel bir bölüm ile ekranlara gelecek. Jet Sosyete dizisinin 8. bölümü 15 nisan pazar akşamı izleyicisi karşısında olacak.

Jet Sosyete dizisinin setine gitmenizi isterim; zira çok fazla eğleneceğinize eminim. Jet Sosyete  dizisi çekim ekibi gülmekten çekim yapamıyor. Herkes çok komik her sahne komedi. Her hareket abartı. Bu nedenle de Jet Sosyete dizisinin en eğlenceli bölümlerinde biri olan Jet Sosyete 8. bölüm çekimleri ve montajı yetiştirilemedi. Jet Sosyete Neden yok resimleri

Jet Sosyete bitti mi?

Jet Sosyete dizisi bir hafta ara verdi. Aslında Jet Sosyete dizisinin ara vermesinin en önemli nedeninin dizinin düşen reytingleri olduğunu düşünüyorum; zira Jet Sosyete dizisi 3 reytinge kadar düştü. Hem Bkm film hemde Star Tv  Gülse Birsel’den değişiklik istemiştir reytinglerin yükselmesi için

Jet Sosyete 8. Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete yayınlanmayacağı için şuana kadar yeni bölüm fragmanı çıkmadı